Şimdi Ara

ANKARA'DA NERDEN AVİZE ALINIR?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
105.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SALON ODA MUTFAK

ANKARADA NEREDE UCUZ BULURUM BİLEMİYORUM,,,
    FİYATLAR COK AMA COK OYNAK SASIRDIM KALDIM...

• SİTELER

Hocam eveli yaz yeni taşındığım eve komple avize aldım. Dediğiniz gibi FİYATLAR ÇOK DEĞİŞİYOR.
    Aradığım model her yerde yoktu o yüzden avize için çok gezdim. Konya sokağı çok tavsiye etmem. Ben aradığımı uygun fiyata SİTELER de buldum. Aradığım özellik; ihtiyaca göre lambaları aşağı-yukarı döndürülebilir (convertible) bir modeldi. Bulana kadar canım çıktı, bulsam da fiyatları çok pahalıydı. Arabayla neredeyse 4-5 saat gezdik ve sonunda alttaki resimde görünen avizenin aynısını SİTELER den satın aldım. Alttaki linkteki BEŞLİ AVİZE 161,42 YTL görünüyor. SİTELER ve KONYA sokakta sorduğumda resimdeki BEŞLİ AVİZE için en ucuz 130 YTL denmişti, aynısının ÜÇLÜSÜNE ise 80-85 YTL denmişti. Toplamda 210 liraydı. Ben ise BEŞLİ ve ÜÇLÜSÜNÜ beraber 125 YTL ye aldım. Aldığım yeri tam hatırlamıyorum ama cadde üzeri bir yerdi. SİTELER KARACAKAYA caddesine ve Karacakayayı kesen ana caddelere girip önünüze gelen her avizeciye girip fiyat ve fikir edinin hocam. Ben cadde üstünde bulunan en az 3 KATLI bir mağazadan aldım ama ne mağazayı ne de caddeyi hatırlıyorum. Sitelerde 3 ya da 4 katlı avizeci sayısı çok az, kolay bulursunuz.

http://www.avizeevi.com/Default.aspx?pageID=27&PID=577
     ANKARA'DA NERDEN AVİZE ALINIR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilidan -- 23 Eylül 2008; 13:12:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.