Şimdi Ara

özelden devlete geçiş hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kültür üni endüstri müh burslu olarak kazandım bu sene hazırlık okucam bnm kültür üni ist başka bir devlet üni
    ( yıldız i.ü itü marmara) fln geçmem mümkün mü ?

• İlk sınıfın ilk dönemini aldıktan sonra yatay geçiş yapabilirsin. Her üniversitenin yatay geçiş koşulları vardır. Şu ana kadar hiçbirinde özel universiteden geçemez diye bir koşul görmedim. Ama şöyle bişey vardı. ikinci öğretimsen örgün öğretime geçsen bile ikinci öğretim harcı yatırmanı istiyolardı.

Eğer yatay geçiş düşünüyorsan bunu öğretim görevlilerine asla çaktırma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sihirb

İlk sınıfın ilk dönemini aldıktan sonra yatay geçiş yapabilirsin. Her üniversitenin yatay geçiş koşulları vardır. Şu ana kadar hiçbirinde özel universiteden geçemez diye bir koşul görmedim. Ama şöyle bişey vardı. ikinci öğretimsen örgün öğretime geçsen bile ikinci öğretim harcı yatırmanı istiyolardı.

Eğer yatay geçiş düşünüyorsan bunu öğretim görevlilerine asla çaktırma.

saol örgünde örgüne geçişi düşünüyorum özelden geçişte bi problem olur diyenler vardıda
  • 3.50 üzeri bi not ortalama yapman lazım o kdar kasabilirmsin mühendilik okuosn çünkü??*
  • denicem olmadı okurum össye girerim bir daha o şekilde kasıp kazanarak geçerim ortak dersleri gösterip fark dersleri alırım bu sayede okuduğum sene boşa gitmez inşalla öyle düşünüyorum
  • Hacu daha yeni kazanmışsın

1 Haftada seni üniversiteden soğutan neydi ???
  • Bursu kaybetme korkusu bnce haklı eğer geçebiliosa geçsin devlete
  • Özelden devlete geçiş var yalnız ortalamanın yüksek olması en önemli şartı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: scald

Bursu kaybetme korkusu bnce haklı eğer geçebiliosa geçsin devlete

YÖK bursu disiplin suçu v.b olmadığı sürece elimden alınamaz 7 sene boyunca ki alınsada sorunda teşkil etmez de çevremde üni bitirip iş hayatına atılmş kişilerden duyduklarım bni soğuttu açıkçası 5 sene okuyupta hayalkırıklığı ile karşılaşmak istemiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.