DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Psp için en iyi araba yarışı?
45
Cevap
0
Favori
13.118
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PSP >> Psp için en iyi araba yarışı?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1237 Mesaj
      22 Eylül 2008 23:34:21
      Sizce hangisi?

Grafik,gerçeklik,oynanılabilirlik açısından...

• Yarbay
      4915 Mesaj
      22 Eylül 2008 23:36:43
      Tek seçenek var oda Toca Rice Driver 3.Çünkü grafik,gerçekcilik,ile tam bir Similasyon oyun.Anlatmakla bitiremem oyunu istersen dene oyna.Biz genellikle arkadaşlarla bir araya gelip multiplayer oynuyoruz devamlı

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
    • Binbaşı
      1237 Mesaj
      22 Eylül 2008 23:37:39
      Toca rice driver.

Bu akşam indirip deneyeyim o zaman.

• Binbaşı
      1273 Mesaj
      22 Eylül 2008 23:48:22
      NFS serisinden örnek vermek isterdim ama ne yazıkki berbat ötesi sadece Most Wanted güzel sayılır.Ama arkadaşın dediği gibi Toca Race Driver 3 çok iyi bir oyun ayrıca Juiced 2 ve Test Drive Unlimited'de çok güzel oyunlar.

Yeni DH DS Topluluğu
    • Çavuş
      84 Mesaj
      23 Eylül 2008 11:03:43
      Sega Rally Revo

• Yarbay
      9538 Mesaj
      23 Eylül 2008 11:36:28
      Nfs serisinden Most Wanted güzel sayılır.Ama Psp nin en iyisi bence Juiced 2

• Binbaşı
      1237 Mesaj
      23 Eylül 2008 13:07:53
      Toca race driveri tek link bulamadığım için onun yerine NFS Most Wanted indirdim.

Umarım güzeldir.

• Yarbay
      2610 Mesaj
      23 Eylül 2008 15:01:38
      Juiced 2 Hot Import Nights PSP için biçilmiş kaftan. Özellikle Nissan Sylvia'yla drift yaparken tadından yinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Butterfly Effect -- 23 Eylül 2008; 14:58:03 >

• Binbaşı
      1220 Mesaj
      23 Eylül 2008 17:54:33
      Juiced 2 tek kelime ile mükkemel ötesi

• Binbaşı
      1237 Mesaj
      23 Eylül 2008 22:04:46
      Arkadaşlar peki Juiced 2 nin mb olarak boyutu çok büyük müdür?

• Yarbay
      3329 Mesaj
      23 Eylül 2008 23:18:12

quote:

Orjinalden alıntı: head

Arkadaşlar peki Juiced 2 nin mb olarak boyutu çok büyük müdür?

ben 150 mb lik cso formatını indirdim sanırım rip yoktu ama emin değilim

Oyuncaklarım; Canon EOS 5D MII,EOS 1D MIV,Samsung Galaxy Note II,Apple Macbook Pro 15",iPod Shuffle,iPhone 4,Xbox 360, - Opel Astra HB 2012 1.6
    • Yarbay
      4915 Mesaj
      24 Eylül 2008 00:16:40
      Arkadaşlar dediğim gibi toca3 açık ara önde,kendi incelememi ekleyeyimde biraz bilgi sahibi olun.

Toca Race Driver 3

Oyun Psp'nin tartışmasız en iyi araba oyunu.Psp'nin Forza'sı diyebiliriz.Oyun arcade değil bir kere tam bir Simulation.Araba ve pist çeşitliliği ile göz dolduruyor, oyunun grafikleri ise Xbox'ın Forza 2'sinden iyi.(Bana göre)Çok çeşit araba var oyunda formula'dan tut,normal binek araba vs vs.Her arabanın yol tutuşu farklı oyunda modifiye yapamıyoruz ama arabanın her türlü ayarları ile oynaya biliyoruz buda arabanın virajlardan dönemesini,yol tutuşunu herşeyi etkiliyor yani görünsün diye özellik olarak koymamışlar.Hava açık ya da yağmurlu olduğunda yol tutuşları çok farklı oluyor.

Dikkatimizi hemen çekecek olan özelliklerin başında belkide hasar modellemesi geliyor.Arabalar param parça oluyor hemde araba nerden darbe alırsa ordan hasar görüyor.Örnek sağ arkayı çarptınız sağ arka stop yanmıyor dahası Camlar parçalanıyor.Tekerlekler kopuyor kapılar açılıyor.Arabanızın hasar miktarına göre arabanın,çekişi düşüyor,hızı azalıyor.

Oyunun single(şampiyonası)Hiç sıkmıyor fark farklı olaylar koymuşlar iyi bir sürücü olmak için çok güzel farklı yarışlar var.Şampiyonda 21 tane araba aynı ekranda oluyor gerçekten psp için süper bir olay.Rakipler ise çok zorlu hemde çok fazla bazen sinir olmamak elde değil.21 tane araba ile yarışırken bakıyorsun önünde arabalar birbirine girmiş ortalık toz duman yani insanı havalara sokmak için herşeyi yapmışlar psp'nin gücünü kullanarak.

Online oynamak mümkün olmadı ama wireless ile multi oynamak nasip oldu.DaRK_PLaCeS ile baya bir oynadık ve oynamaya devam ediyoruz.Multisi süper ötesi inanılmaz zevkli oynarken inanılmaz zevk alıyoruz.Multi oynamayı galiba önümüzdeki bir kaç ay daha devam edeceğiz gibi o kadar iyi ve eğlenceli.

Oyunu herkese tavsiye ederim.Şuan elimizden düşürmediğimiz oyunu sizlerinde imkanı varsa bir arkadaşınız ile multi oynamanızı tavsiye ederim.Bu oyunla ilgili ne kadar şey yazsam az psp'de böyle oyunları herzaman görmek istiyoruz. Bu oyunu oynamadan Psp'de en iddialı araba oyunu başkası derseniz yanıldığınızı söyleye bilirim.Bu kadar detaylı araba yarışı piyasada yok ne yazık ki.

Not: 9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScAnMaN -- 24 Eylül 2008; 0:14:51 >

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
    • Yarbay
      3329 Mesaj
      24 Eylül 2008 00:24:25

quote:

Orjinalden alıntı: ScAnMaN

Arkadaşlar dediğim gibi toca3 açık ara önde,kendi incelememi ekleyeyimde biraz bilgi sahibi olun.

Toca Race Driver 3

Oyun Psp'nin tartışmasız en iyi araba oyunu.Psp'nin Forza'sı diyebiliriz.Oyun arcade değil bir kere tam bir Simulation.Araba ve pist çeşitliliği ile göz dolduruyor, oyunun grafikleri ise Xbox'ın Forza 2'sinden iyi.(Bana göre)Çok çeşit araba var oyunda formula'dan tut,normal binek araba vs vs.Her arabanın yol tutuşu farklı oyunda modifiye yapamıyoruz ama arabanın her türlü ayarları ile oynaya biliyoruz buda arabanın virajlardan dönemesini,yol tutuşunu herşeyi etkiliyor yani görünsün diye özellik olarak koymamışlar.Hava açık ya da yağmurlu olduğunda yol tutuşları çok farklı oluyor.

Dikkatimizi hemen çekecek olan özelliklerin başında belkide hasar modellemesi geliyor.Arabalar param parça oluyor hemde araba nerden darbe alırsa ordan hasar görüyor.Örnek sağ arkayı çarptınız sağ arka stop yanmıyor dahası Camlar parçalanıyor.Tekerlekler kopuyor kapılar açılıyor.Arabanızın hasar miktarına göre arabanın,çekişi düşüyor,hızı azalıyor.

Oyunun single(şampiyonası)Hiç sıkmıyor fark farklı olaylar koymuşlar iyi bir sürücü olmak için çok güzel farklı yarışlar var.Şampiyonda 21 tane araba aynı ekranda oluyor gerçekten psp için süper bir olay.Rakipler ise çok zorlu hemde çok fazla bazen sinir olmamak elde değil.21 tane araba ile yarışırken bakıyorsun önünde arabalar birbirine girmiş ortalık toz duman yani insanı havalara sokmak için herşeyi yapmışlar psp'nin gücünü kullanarak.

Online oynamak mümkün olmadı ama wireless ile multi oynamak nasip oldu.DaRK_PLaCeS ile baya bir oynadık ve oynamaya devam ediyoruz.Multisi süper ötesi inanılmaz zevkli oynarken inanılmaz zevk alıyoruz.Multi oynamayı galiba önümüzdeki bir kaç ay daha devam edeceğiz gibi o kadar iyi ve eğlenceli.

Oyunu herkese tavsiye ederim.Şuan elimizden düşürmediğimiz oyunu sizlerinde imkanı varsa bir arkadaşınız ile multi oynamanızı tavsiye ederim.Bu oyunla ilgili ne kadar şey yazsam az psp'de böyle oyunları herzaman görmek istiyoruz. Bu oyunu oynamadan Psp'de en iddialı araba oyunu başkası derseniz yanıldığınızı söyleye bilirim.Bu kadar detaylı araba yarışı piyasada yok ne yazık ki.

Not: 9/10

bir ara indircem ama fırsatım olmuyor

Oyuncaklarım; Canon EOS 5D MII,EOS 1D MIV,Samsung Galaxy Note II,Apple Macbook Pro 15",iPod Shuffle,iPhone 4,Xbox 360, - Opel Astra HB 2012 1.6
    • Yarbay
      7302 Mesaj
      24 Eylül 2008 00:51:15
      Grafik Kalitesinde Ben de Juiced 2 Hot Import Nights Diyeceğim Ama Çok Fazla Araç Pist Kısacası Çeşit İçin de TOCA Biçilmiş Kaftan

Hayat aldığınız nefeslerin toplamı değil, nefesinizi kesen anların toplamıdır.
    • Binbaşı
      1237 Mesaj
      24 Eylül 2008 01:03:07
      Ama ne yazıkki tocayı tek link olarak bulamıyorum.

Ve rapid üyeliğimde yok.

• Yarbay
      3822 Mesaj
      24 Eylül 2008 01:03:42
      Midnight Club

ASUS Maximus VI Extreme | ASUS GTX Titan GDDR5 | Intel i7 4770K | Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 | Corsair Obsidian 550D | Corsair Hydro H100i | ASUS 3D 27" VG278H
    • Binbaşı
      1273 Mesaj
      24 Eylül 2008 01:42:54
      Arkadaşalr henü oynaya fırsatım olmadı ama Test Driver Unlimited'de çok güzel araba falan alacaksan bayiisine gidip alıyorsun vs şeyler var grafikleride mükemmel bir arkadaş incelemişti.

Yeni DH DS Topluluğu
    • Teğmen
      186 Mesaj
      24 Eylül 2008 11:24:26
      bence midnight club 3 yalnız bazen sinir bozucu olabilir oyun çünkü zorlayıcı bölümler var

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Eylül 2008 11:26:30
      COLİN MACRAE RALLY

• Teğmen
      193 Mesaj
      25 Eylül 2008 08:05:14
      test drive unlimited de fena deil tavsiye ederim

GOF SERIES PSP
      N900
      XBOX 360 ELITE
    • Binbaşı
      1237 Mesaj
      25 Eylül 2008 13:09:17
      Most wanted ı indirdim.

Ve gerçekten berbat bir oyun ne grafik var nede oynanabilirlik.

Sanırım artık juiced 2 veya tocayı indireceğim fakat onlarında tek linki yok.

• Yarbay
      3392 Mesaj
      25 Eylül 2008 13:26:07
      torrentini bul google dan

I keep a cell phone in my pants so i can tell friends ,''Call my ass''
      Anakart:Asus M3N78-VM - İşlemci:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5400 (2,8 Ghz) - Ram: 2gb 800mhz - Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB) - Hdd:320 gb 7200rpm
      http://forum.donanimhaber.com/m_41089843/mpage_1/f_/key_//tm.htm
      25 Eylül 2008 18:21:10
      bana göre adrenalin açısından en güsel oyun burnout legend ve burnout dominator (dominator tercihimdir) burnout dominator deki arabaların hızlarını görünce nfs mostwanted bana el arabası gibi geliyo

"Az yaşa, çok yaşa, akıbet er geç gelir başa!"
    • Binbaşı
      1868 Mesaj
      27 Eylül 2008 05:33:17
      Devasa haritası, Google Earth tarzı zoom olayı binbir çeşit yolları ve manzaraları ile TDU'yu tek geçerim.Artık Gran Turismo'yu bekliyoruz dimi ama

• Çavuş
      77 Mesaj
      27 Eylül 2008 10:24:01
      Flat Out

Şimdi çok ilginç birşey yapıcaz. Üçgen biçiminde birbirimize takıcaz.Ben Haydar beye takıcam Haydar bey Mehmet beye takıcak Mehmet bey bana takacak ve yarın böylelikle gazeteler için haber niteliği olan birşey çıkıcak.
    • Yüzbaşı
      564 Mesaj
      27 Eylül 2008 16:31:46
      toca race driver 3 ve jucied 2 harikadır ikisinide oynadım hatta toca bitti sayılır

PSN ID: gokselsirin_us
    • Yüzbaşı
      946 Mesaj
      27 Eylül 2008 17:48:14
      Bakalım juiced 2 yi indiriyorum.

Umarım güzeldir.

29 Eylül 2008 19:55:30
      wipeout pure de güsel oyun üstelik pistlerini internetten download edebiliyosunuz

"Az yaşa, çok yaşa, akıbet er geç gelir başa!"
    • Android Beta Kullanıcısı
      2835 Mesaj
      30 Eylül 2008 09:47:18
      The Fast The Furious kötümü?....

Gözüm,aklım,fikrim var deme; hepsini öldür..
      Sana göl gibi gelen,O çöl diyorsa; çöldür..
    • 30 Eylül 2008 15:11:23
      Bence kötü,ben beğenmedim.Juiced 2 de güzel ama zamanla sıkıyor.Sanırım en iyisi toca race driver 3.

Deli gömleği giydirdiler düşlerime...

• Er
      1 Mesaj
      03 Ekim 2008 14:28:15
      toca 3

• Binbaşı
      1452 Mesaj
      05 Ekim 2008 21:27:27
      Bence Nfs serisinden Underground Rivals, grafikler çok üst seviyede olmayabilir ama oyun oynanabilirliği ve de oyun içeriği bakımından hepsinin önünde Jucied ya da Toca3 gibi bir süre sonra sıkan bir oyun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 5 Ekim 2008; 21:28:27 >

Apple iPad with Retina display

Apple iPhone, Samsung Galaxy, Google Nexus Ailesi Kullanım Ömürleri

Halka birşey vermeden, halka hakaret edenler, üstünler siyaseti yaptıça halkın tokatını yemeye devam ederler.
    • Binbaşı
      1838 Mesaj
      06 Ekim 2008 00:48:49
      test drive ii gibi duruyor yabancı forumlarda pc den daha fazla zevk aldıklarını söylüyorlar ..Bi adam akıllı çalısan .iso bulamadım ... multi yapsak :)

• Yüzbaşı
      667 Mesaj
      06 Ekim 2008 08:17:33
      grafik istiyorsan:nfs prostreet,oynanış istersen juiced 2 dene derim

• Yüzbaşı
      564 Mesaj
      06 Ekim 2008 12:13:02

quote:

Orjinalden alıntı: head

Ama ne yazıkki tocayı tek link olarak bulamıyorum.

Ve rapid üyeliğimde yok.

torrent var arkadaşım ne uğraşıyosun rapid falan at torrente indirsin mininova.org bu sitedede oyun film falan bulabilirsin

PSN ID: gokselsirin_us
    • Yarbay
      19010 Mesaj
      06 Ekim 2008 12:15:08
      Yakında çıkacak olan Midnight Club: LA Remix diyorum başka da bir şey demiyorum..

Anakart: ASUS CROSSHAIR V FORMULA-Z 990FX - İşlemci: AMD FX-9590 4.7GHZ - İşlemci Soğutucu: Phanteks PH-TC14PE_BK 140mm UFB - RAM: 16 GB Corsair DDR3 1600 MHz (2x4 GB) - PSU: Raidmax 850w Gold - GPU: ZOTAC GTX 1070 AMP Edition - Kasa: Coolermaster 932 HAF - SSD: Samsung 840 EVO 256GB
    • Yarbay
      3886 Mesaj
      06 Ekim 2008 13:48:03
      Yeni oyunları bekliyorum. Hiçbir yarış oyununu beğenmedim malesef.

"Living On Earth Is Expensive, But It Does Include A Free Trip Around The Sun"
    • Yarbay
      7302 Mesaj
      06 Ekim 2008 13:58:45

quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

Yakında çıkacak olan Midnight Club: LA Remix diyorum başka da bir şey demiyorum..

+1

Hayat aldığınız nefeslerin toplamı değil, nefesinizi kesen anların toplamıdır.
    • Binbaşı
      1276 Mesaj
      22 Ekim 2008 23:12:55
      Juiced 2 & Midnight Club : LA Remix

• Android Beta Kullanıcısı
      3230 Mesaj
      23 Ekim 2008 14:41:10
      ben ridge racer ı da çok sevmiştim

bilcümle avratlar saçlarıma deli oluyorlar
    • Yarbay
      3886 Mesaj
      23 Ekim 2008 15:46:09
      MC LA Remix'i de beğenmedim. Hala yeni oyunları bekliyorum .

"Living On Earth Is Expensive, But It Does Include A Free Trip Around The Sun"
    • Yarbay
      2147 Mesaj
      23 Ekim 2008 19:35:51
      Toca Rice Driver 3 gerçekten güzele benziyor. En kısa zamanda deneyeceğim.

Pentium 90 İşlemci @ 100 Mhz [Overclock] - 24 MB Edo RAM - 545 MB Quantum Maverick Harddisk - 2MB S3 Trio VGA Ekran Kartı - 36X Le Optics CD-ROM - 3.5" ve 5.25" IBM Disket Sürücü - 14" IBM 2248 SVGA Full Analog Monitör - Motorola SM56 56K Fax Modem - IBM Yatay Kasa - IBM Q Klavye ve PS/2 Mouse
    • Yüzbaşı
      575 Mesaj
      25 Ekim 2008 17:37:53
      Hala most wanted
      Daha üstüne yok bence.

• Binbaşı
      1857 Mesaj
      02 Kasım 2008 20:11:31
      Gran Turismo 4 mü vardı bide

• Yüzbaşı
      269 Mesaj
      02 Kasım 2008 21:10:56
      ridge racer 2 diyorum ben..Forumda gözden kaçtığını düşünüyorum..Harika bir oyun..Arkasında Namco Games gibi bir dev var.

PlayStation®Portable

• Çavuş
      50 Mesaj
      17 Aralık 2010 17:56:31
      Gerçekçi yarış istiyenlerin dikkatine hem kaliteli hemde extra özelliklere sahip bir yarış oyunu vereceğim

Ad: Flatout Head On

Oyunu kesinlikle indirip oynayın

Oyun okadar kaliteliki Youtube'den tanıtım vidyolarına bakarken (Hadilan PC oyunu bu! ne PSP'si bukadar nesneyi ve çarpışma kalitesini PSP'ye kosunlar kendimi kurbanda keserim)
      dersiniz ama gerçektende bu oyun var grafik ve özellikleri madde madde yazıyorum!

1: Oyunda çok sert kaza yaparsanız karakteriniz pencereden fırlıyor
      2: Oyunda arabalar kaza ettikçe parçalanıyor (Kapısı, kaputu, camı, tekerleri)
      3: Oyunda rakiplerinize çarparak onlarıda parçalıya biliyorsunuz ve biyerden sonra patlıyorlar (sizde öyle)
      4: Oyunda Yarış dışında exstra ''ADAMI CAMDAN FIRLATMA GÖREVİ'' yada '' ÇARPIŞIP ADAMLARI HAVAYA UÇURMA OYUNU'' adamı pencereden fırlatarak bowling oynamak... daha var...
      5: Oyunda yansıma kalitesi FULL
      6: Oyunda rakiplerinizde pencereden uçarsa onları eze bilirsiniz çığlık atıyor
      7: Rakilerinize çarparsanız AAAAAA!! diye bağıra bilirler acımak yok patlatırsınız sizde

MUTLAKA BAKIN KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAZSINIZ

Memnun kalırsanız bir Teşekkürler Ağa saolasın demeyi esirgemeyin

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PSP >> Psp için en iyi araba yarışı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.