Şimdi Ara

GETZ TAMPONU BOYATTIM RENK FARKI VAR YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar arkadan bana vurdular ve tamponu ful boyattım trafik sigortasından ama şu var arabam bahar yeşili araç bi geldi çok komik renk farkı bariz adam verniğin rengini bulması için 1 ay geçmesi lasım filan dedi doğrumu acaba şu ana arabam 2 ayrı parça gibi çok komik

• hayır atmış

bende çıtaları boyattığımda kıpkırmızı gelmişti çıtalar kızıllığı fazla olmuş diye tekrar boyattım ve biraz daha yakın oldu

2 sene geçti hala aynı değişen bişey yok

yani adam resmen tutturamamış rengi

tamma tam olarak tutmaz plastik ile sec ama okadarda değil

tekrar boyat
  • Evet resmen atmış.Ne yaptı elinde olan renge yakın boyayımı kullandı
    boya pcden ayarlanıyor.Zaten aracınız yeni değil mi?Yani boyası soluk falan değildir.Aynı rengi tutması lazım

Ayrıca plastik tampon kapı kolu ayna vs gibi parçaların boyanmasında serleştrici ve plastik astar boyası katılıyor atmaması için...

Tekrar boyat
  • onceki aracim altin sedef sarisiydi ve tutturulmasi zor bir renkti.

tamponlari cizikten dolaiy boyattigimda resmen tamponlar siritiyordu. banada 1 aya dengelenir demisti ve 2 gune aradaki fark kaybolmustu.

burada dikkat edilmesi gereken 2 nokta var.

1-plastik aksam govdeye nazaran renk birazdaha farkli durur.
    2-aradaki fark gun gectikce azalsa bile hep dikkat ettiginizden sizin hala gozunuze batar. tapponu kaputla falat deiglde aynalar la kiyaslayin.
  • boyacı usta sallamış. hiç renk farkı olmaması gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

boyacı usta sallamış. hiç renk farkı olmaması gerekir.

bencede
  • Resim koyarsan daha net cevaplar gelir.
  • Maharet boyada değil boyacıda!!! biraz reklam gibi oldu ama olsun...
    Maalesef usta işinin ehli değilmiş bide sallamış tamam plastik aksamların boyalarının renginin tutması zordur ama sadece zordur, olmaz diye bir şey yok sadece işinin ehline gitmeniz gerekir diye düşünüyorum. Geçmiş olsun, saygılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.