Şimdi Ara

GÜNCEL - SAMSUNG L700 - Detaylı İnceleme (RESİMLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
82.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  GÜNCEL - SAMSUNG L700 - Detaylı İnceleme (RESİMLİ)

telefonu bugün aldım ve benim için en önemli olan konuyu inceledim alır almaz. ses çok kaliteli özellikle 6300 ile kıyaslayıp ikisi arasında kalanlar için söylüyorum çok kaliteli.ekranı tabiki 6300 gibi 16milyon renk olmadığı için ona göre biraz daha kötü. telefonun 3g kamerasını kendi fotoğrafınızı çekmekte kullanamıyorsunuz.ancak 3G arama yaparken çalışıyor.çekiş gücü diğer samsunglar gibi zayıf.telefonun 2gb hafıza kartı olmasına rağmen gayet hızlı en ufak bir yavaşlama farkedemiyorsunuz.kamerada video çekimi 6300 ın çok üstünde fotoğraf kaliteleri aynı diyebiliriz.flaşı olması extra bir üstünlük sağlıyor.6300 içiden çıkan kulaklıkla kıyaslamak gerekirse samsungun heryerde gördüğünüz kulaklığı mecut fakat nokianınki pazarda 2-3 liralıklardan.görünüm olarak şık ve 6300a göre biraz kaba.müzik çaları gayet iyi.radyosunun çekim kuvveti yeterince iyi.gece çekimleride gayet iyi çünkü flaşı var.6300agöre biraz daha ağır fakat 6300 ın arka arafının çok çabuk çizildiğini biliyoruz.bu telefonun arka tarafı komple metal olduğu için gayet dayanıklı görünüyor.SAR (yani radyasyon oranı) 0,741 olmasıda telefonu tercih etme sebeplerim arasında.telefonu 6300a göre tercih etme sebebim

1. herkeste artık 6300 bulunmakta
    2. video çekimi 6300 ın berbat.

özellikle gece çekmini merak eden arkadaşlar için.bu telefonu almak isteyen arkadaşlar istedikleri soruyu sorabilirler.

BU FOTOĞRAFLAR SAAT 23:00 DA ÇEKİLDİ VİDEODA YARIN YÜKLENECEK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnea -- 3 Ekim 2008; 0:22:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.