Şimdi Ara

slm arkadaşalr mutlaka form da acılmıştr konu bulamadığım için yeni bir konu acarak kalabalık oluş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşalr mutlaka form da acılmıştr konu bulamadığım için yeni bir konu acarak kalabalık oluşturduğum için kusura bkamayın

ıphone arkadaşıam vermiştim ve ne yaptıysa anlıyamadığımda olayı 1.1.4 yükledim olmadı
    2.0 yükleidm olmadı ve tekrar 1.1.4 gectim ama yine olmuyor no servers yazısından kurtulup da cıhazımı acamıyorum kullanıma ama başka bir sorunda yok bunu nasıl aşarım bu sorunu hiç bir oporotörde calıştıramıyorum.

yüklemem gereken ve takıp etmem adımları bana yazarsanız sevinirim program olarak iTunes olarak hangi versiyonu indireyimde ve hangi restroreyi kulanayım

ZiPhone 2.2 kulandım olmadı....

ve hiçbirşey bilmiyormuş gibi beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim lütfen...

diyeceksiniz ki nasıl bir arkadaşmış parasını all yada ne bileyim yenisini alsın vs. ama bir arkadaşım iphonem bir arkadaşımdan değerli değilya iphonu buluruz ya 17 yılık verdiğin dosluğu bula bilirmiyim....

yardımınızı bekliyorum

• dostum senin derdinin ilacı verdigim linkde;
    http://forum.donanimhaber.com/m_22312859/tm.htm burdan devam edebilirsin
    degerli arkadasımız olayı super acıklıga kavusturmus..

• sunu sora bilirmiyim 2.6 blamıyorum onun yerine ne kullana bilirm
    (no sim ) yazıyor ekranımda
  • quote:

Orjinalden alıntı: neptis

sunu sora bilirmiyim 2.6 blamıyorum onun yerine ne kullana bilirm
    (no sim ) yazıyor ekranımda

3 kullanabilirsin o sadece daha guvenli takılma olmaz kurarken falan diye bahsetmis 3 le de kurabilirsin rahat ol
  • arkadaşlar istenilen işlemi yaptım ama yanlız olmadı tekrar kartımı taktım ve sunu söyledi no servis

neden ve nasıl yapma gereken nedir... başk a neler yapıla bilri mesajlarınızı bekliyorum
  • farklı hatlar ile dene ve telefon kayıtlımı?

Fake imei mi
  • telefonunun donanımsal bi problemi yoksa bu işlemlerden sonra calısması laızm imei kayıtlımı ona bak bide arkadasların dedigi gibi baska hat dene yani calısması lazım
  • evet kayıtlı ve telefon setin ayarlarında turkcell -avea- wodowonf hepsini görüyor şebekede no servis ve kullandığım telefondu bu turkcell hatımla kulanıyordum

başka cözüm gelen varmı aklına yapa bileceğim
  • yardımcı ola bilecek kimse yokmu bilgi akışı için lütfen arkadaşalar SOS SOS SOS
    göndür aktif hale getiremedimm
  • Aktiften kastın tam olarak ne telefon ana ekrana geliyorda no service mi diyor yoksa bir kablo işareti çıkıp sadece emergency call mu yazıyor.
  • Calışan bir cihazdı daha sonradan calışmadı ama ben 1.1.4 kurdum tekrar ve yine calışmıyor ana ekran var menüleri kulana biliyorum mp3 dinleye biliyorum neti kullana biliyorum ama tel olamyan telefon özeliğini kullanamam arma yapamıyorum turkcel yerinede no servise yazıyor..........
  • yüklerken bir adımı yanlış yapıyorsun ondan tanımıyor operetörü tüm adımları doğru yaparak yükle dikkat et yani

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.