Şimdi Ara

Uludağ Üniversitesi Otomasyon Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim.
    Olay şu biz her dönem 8 ders alıyoruz ama otomasyonda 3.dönem dersleri 6 tane gözüküyor 1 tane de alttan dersim var onu da alıyorum kredim doluyor bir ders almam daha lazım ama benim dönemimin dersi yok başka not işlerini arıyorum orda duran görevliler kompleksli salaklkarın teki yüzüme kapadı telefonu tabi görüşmeler kayıt altına alınmadığı için üşeniyorlar herşeyden.Sorun nedir acaba?
    Bir de şu var bu dönem 1 tane seçmeli ders alabiliyorum seçmeli dersi alırsam herşey tamam olacak ama kredim doluyor alamıyorum 8.dersi

• öğrenci işlerine git bizzat görüş durumunu anlat olmadı yumruğunla öldür
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mervekeş

Bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim.
    Olay şu biz her dönem 8 ders alıyoruz ama otomasyonda 3.dönem dersleri 6 tane gözüküyor 1 tane de alttan dersim var onu da alıyorum kredim doluyor bir ders almam daha lazım ama benim dönemimin dersi yok başka not işlerini arıyorum orda duran görevliler kompleksli salaklkarın teki yüzüme kapadı telefonu tabi görüşmeler kayıt altına alınmadığı için üşeniyorlar herşeyden.Sorun nedir acaba?
    Bir de şu var bu dönem 1 tane seçmeli ders alabiliyorum seçmeli dersi alırsam herşey tamam olacak ama kredim doluyor alamıyorum 8.dersi

gano yla ilgili bir durum olmasın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan99

öğrenci işlerine git bizzat görüş durumunu anlat olmadı yumruğunla öldür

Okul Bursa'da ben Edirnedeyim bayramdan sonra gideceğim okula...
    PaTRon muhattap olma sen benle bu sitede ayrımcılık yapan birisin sen sana son sözüm bu cevaplarsan cevap yazmayacapım sana
  • Tamam arkadaşlar hallettim aradım tekrar not işlerini bu dönem 6 ders görecekmişiz GANO'm yüksek olduğu için + kredi alıp alttaki dersimi de aldım.Not işlerinde salak kadınla kapıştım yine kapadım telefonu yüzüne kendini bir şey sanıyor sırf bu iş için orda sorun olunca da ters ters konusuyor gidince şikayet edeceğim
  • Pfft otomasyon sistemi yine saçmaladı. Derslerimi seçtim hepsi ön kayıt olarak duruyordu. Dün akşam da son gündü ders seçme işlemleri için. neyse

bu sabah baktım ders programında seçtiğim dersler gözüküyor ancak dönem dersleri kısmı boş :/ bu tip sorunla karşılaşan var mı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.