Şimdi Ara

Etkili Sivilce Kremi?? İlacın Adı 'Isotrexin' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
4
Favori
189.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cnruzn

quote:

Orijinalden alıntı: Smyrn3.

Bende İMEX başladım , eğer işe yaramaz ise hastahane beni bekler

tamamen saçmalık Imex.Sabunu ve kremini kullandım hiçbir işe yaramadı.

Her sabah ve akşam sabunlayıp yüzüme krem sürerdim.Bu kremi bildiğin fondaten.

Lan of ya.Nasıl bir ergenlik geçiriyorum anlamadım ki.Milletin yüzü kaymak gibi bizim de sakal,sivilce pürüzden geçilmiyor

Al bendende o kadar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cnruzn

quote:

Bende İMEX başladım , eğer işe yaramaz ise hastahane beni bekler

tamamen saçmalık Imex.Sabunu ve kremini kullandım hiçbir işe yaramadı.

Her sabah ve akşam sabunlayıp yüzüme krem sürerdim.Bu kremi bildiğin fondaten.

Lan of ya.Nasıl bir ergenlik geçiriyorum anlamadım ki.Milletin yüzü kaymak gibi bizim de sakal,sivilce pürüzden geçilmiyor

Al bendende o kadar

al bendende o kadar

• Bana benzamycin ve sivex vermişti ama ben isotrexin ve sivex kullanıyorum.Eczacı benzamycin yok muadili var diye isotrexini önerdi.Ben de daha önce kullanmıştım ve işe yaramıştı.Bu yüzden kabul ettim şimdi kullanıyorum ama 6 hafta geçti sivilceler daha da arttı.Kontrole gittiğimde 1 ay daha kullan olmazsa roaccutane'a başlayalım dedi napacam bilmiyorum inş. isotrexinle geçer
  • valla yüzünüzde aşırı fazla tarla gibi sivilce varsa öncelikle geçmiş olsun ama artık bebek poposu gibi yapıyorlar ama sabır gerekir.. benim kanki yüzü tarlaydı 6 aylık ilaç tedavisi yaptı yüzü şuan tertemiz geçen sene yapmıştı.. ilk başlarda sivilceler artmıştı yuzu kusmustu sivilceleri duda felan yara olmuştu son aylara dogru kuruydu kızarıktı yuzu derkenn tedavi bitti şuan bebek popousu gibbi valla:D

tek tük 3 5 tane sivilceniz varsa krem kulanın bi ara birtane kulanmıştımda ismini unuttum azıcık sürüyordum ama sivice 1 2 güne baya geçiyordu adı aklıma gelince yazarım:) zaten bu aralar gene çıkmaya başladı alnımda ve yanamda 3 4 tane var almam gerek:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem-123

valla yüzünüzde aşırı fazla tarla gibi sivilce varsa öncelikle geçmiş olsun ama artık bebek poposu gibi yapıyorlar ama sabır gerekir.. benim kanki yüzü tarlaydı 6 aylık ilaç tedavisi yaptı yüzü şuan tertemiz geçen sene yapmıştı.. ilk başlarda sivilceler artmıştı yuzu kusmustu sivilceleri duda felan yara olmuştu son aylara dogru kuruydu kızarıktı yuzu derkenn tedavi bitti şuan bebek popousu gibbi valla:D

tek tük 3 5 tane sivilceniz varsa krem kulanın bi ara birtane kulanmıştımda ismini unuttum azıcık sürüyordum ama sivice 1 2 güne baya geçiyordu adı aklıma gelince yazarım:) zaten bu aralar gene çıkmaya başladı alnımda ve yanamda 3 4 tane var almam gerek:)

Roaccutane mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

quote:

Orijinalden alıntı: adem-123

valla yüzünüzde aşırı fazla tarla gibi sivilce varsa öncelikle geçmiş olsun ama artık bebek poposu gibi yapıyorlar ama sabır gerekir.. benim kanki yüzü tarlaydı 6 aylık ilaç tedavisi yaptı yüzü şuan tertemiz geçen sene yapmıştı.. ilk başlarda sivilceler artmıştı yuzu kusmustu sivilceleri duda felan yara olmuştu son aylara dogru kuruydu kızarıktı yuzu derkenn tedavi bitti şuan bebek popousu gibbi valla:D

Roaccutane mi acaba ?

bilmiyorum öğrenince yazarım çünkü ben almamıştım alan biri bana getirmişti biraz kulanmıştım işe yaramıştı.. ama akışkan bir kremdi alkol kokuyordu açık beyazdı baya diş macunu gibi sert ve o şekil beyaz diydi buzdolabında saklıyordum öyle bişeydi

• Arkadaşlar acnemax diye bir krem var sivilceyi bir gecede geçireceğini idda ediyor. Doğrumudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivilce derdini bende çekmiştim sonra kutay krem diye bir krem kullandim bayağa faydasini gördüm ama 2 hafta sonra belli oldu.http://kutaykrem.com
    Buda sitesi kargo ile alabilirsiniz fiyatida uygun zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size En etkili Sivilce Kremini söylüyorum ;
    Benzamycin, Azalderm ve imex.... Tabi cilt tipiniz ve sivilce türlerine göre değişkenlik gösterir etkileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SormaGitsin -- 29 Nisan 2017; 3:23:16 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.