Şimdi Ara

Ssangyong Actyon Sports, Actyon, Kyron, Rodius, Rexton, Musso, Korando Genel Bilgi Paylaşımı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
351
Cevap
10
Favori
143.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeyat

ssangyong ACTYON SPORT arka stop lambasının kapağı kırıldı servis kapak takarmı yoksa komple arka stopmu takar

Şuraya da bir sorun isterseniz ;
    www.RusyaYedekParca.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkankaanuygur -- 21 Ocak 2013; 8:34:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 model sıfır, Ssangyong Korando sports , almayı düşünüyorum, ancak bayi 35-40 kuruş yakar diyor kilometrede. kullananlardan yakıt için bilgi verecek arkadaş var mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: djmatrak

2012 model sıfır, Ssangyong Korando sports , almayı düşünüyorum, ancak bayi 35-40 kuruş yakar diyor kilometrede. kullananlardan yakıt için bilgi verecek arkadaş var mı ??

ssanglar fabrika verilerini doğrular 0,2 lt ekleyin değerlere en fazla onu yakar...
  • Ssangyong sahibi olanlar için, hayırlı olsun. Ancak yeni araç almak isteyenler için bir uyarım var. Bakırköy bayisinden parasının tamamını ödeyip Rexton W aldım ama bayi uzun bir süre aracın ruhsat ve plaka işlemlerini yapmadı. Şahsuvaroğlu müşteri hizmetlerine söyleyip yardımcı olmalarını rica ettim. Şu an itibarıyla ne bayi ne de Şahsuvaroğlu sorunu çözmüyor. Konu yargıda. Benim gibi onlarca kişinin aynı durumda olduğunu duyuyorum. Ssangyong bayilerine güvenmeyin. Hele hele arkasında Şahsuvaroğlu var diye hiç güvenmeyin. Ne bayisinin arkasında duruyor ne de müşterisini koruyor. Bu kesinlikle karalama falan değil. Dileyene detaylı bilgi verebilirim. Yeter ki daha fazla kişi mağdur olup bizimle aynı duruma düşmesin.
  • Tipsizlik abidesi Rodiusss
  • Kyron lar nasıl arkadaşlar ?
  • Arkadaşlar öncelikle herkeze iyi aksamlar inşşat işinde çalıştığım için pıck up tarzı araç ihtiyacım vardı ve modellerle ilgili araştırmaya başladım bazı araçaların test sürüşlerine katıldım.Begendıgım bazı modeller oldu ama ıclerınden Ssangyong korando sport modeli benım ıcın on plana kendını cıkarmayı basarbıldı aracda 2.000 motor olmakla bırlıkte 360 tork ve baslangıc torku 190 arac da dıger fırmaların tangır tungur gurultulu sasıntılı makas sıstemı kullandıkları arka aksamında suspansıyon sıstemıyle bınek araç konforun saten araçlar 1946 yılından berı korede askerı araç uretıcılıgı yapmakta ve korede 4x4 uzmanı dıger fırmalar kendı ulklerınde bu markanın yanına bıle yaklasmıyor.ve çelik şase sistemi ile araçlarda pasif güvenlik en üste seviyeye çıkmıs ben aracı test ettım eger pıck-up almayı dusununenler varsa hıc beklemeden hemen maltepede kı Ssangyong plazalarına gıdıp korando sportla bır test surusu yapsınlar

• korandolar 175 bg tam bır yer ucağı
  • Ssangyong teknik donanım özellikleri ve üstün pasif güvenlik noktasıyla diğer araçlara göre 1 kademe önde .Rexton markasının birebir alman markası olan mercedes-benz tarafından yapılan f-1 tıpı (AI) Artifical İntelligance şanzumanı var bu şanzumanı porche, jaguardada kullanıldıgını duymustum. Aracın benim icin öne çıkan bir noktası ise suv segment olduğu halde az yakıt yakması (E-7) segmenti olan bu araç 2.0 motoruyla guclu bır tork yapısına sahip ve başlandıç torku 1000 devire kadar (190) 1500-2800 devirleri arasında ise 360 torku bulabiliyor.Ben kısa süre önce maltepede test sürüşüne çıktım maddi konuları halledince almayı düşündüğüm 1.öncelikli araç :)
  • estteban 34, sen inşaat işinde çalışıp pickup almak isteyen biri miydin, yoksa Rexton almak isteyen biri mi, ya da kendi aracının reklamını yapmak isteyen bir firma yetkilisi mi? Araçlar hakkında bu kadar teknik bilgiyi nereden biliyorsun? Bunları biliyorsan benim yazdığım firma hakkındaki gerçekleri de biliyorsundur. Öyleyse neden hala insanları kandırmaya çalışıyorsun ki? Parayı verip aracını alamadıktan sonra, dünyanın en iyi aracını satsanız ne yazar? Çok haklısın, SsangYong modelleri sanıldığından daha iyi araçlar ama maalesef Türkiyede ona sahip çıkacak bir distrübütör yok!!!
  • ssangyong

• ben 2 araç testim amacım korando sport almaktı vede aldım ,korandoyu sadece cok ozduklerını ıyı bır performansı oldugunu soyledıler bende onun uzerıne 2 aracla test cıktım super bır ılgı alaka vardı,aracımdan cok memnunum pıyasada bence kısa zamanda hakkettıgı yere gelıcektır..
  • bugün yaklaşık 500km lik bir kyron maceram oldu araba bence çok güzel donanımsal eksiklikleri olsada benim sürdüğüm en dolu 4x4 versiyonu idi exclusive olanı ama tabiki katogorisindeki şehir içi sosyete suvlarıyla kıyaslarsak donanımda eksiklikleri bolcana var tabii bunuda fiyatıyla açık ara önde kapatıyor.. bence çok güzel bir suv malzeme trim kalitesi gayet iyi konforlu ve rahat motor şanzıman aktarma organları zaten mercedes bir laf edemeyiz ama tek eksisi bana göre sürüşde direksiyonu bir garip hissiz yani neyle gidersen git sertleşme yok buda algıda yanılgıya yol açıyor allah korusun önünüze aniden köpek falan fırlasa yada biri ani fren yapsa algıda gecikmeden dolayı freni geç yapıp kaza yapabilirsiniz tek beğenmediğim o yanı oldu onun dışında kesinlikle harika bir suv..
  • 19 Temmuz 2013 tarihinde kyron aldım. harika bir araca benziyor. nazar değmesin. bakalım ülkemizdeki şu marka takıntısında nasıl bir yargı oluşacak bende. açıkçası merak ediyorum... ilerleyen günlerde yaşadıklarımı yazacağım saygılar....
  • darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    mrb... güzel bir suv. ancak çukurlardan hızlı geçerken (90-100 km) araç içinde hissedilir bir şekilde sarsıntı oluyor hatta bazı parçalar tıkırtı şeklinde ses çıkartıyor gibi... arka koltukta uyuklayan bir kişi kesinlik uyanır...evet direksiyon konusunda katılıyorum size. tuhaf bir his....
  • far kaşları ve kaput çıtası.
     Ssangyong Actyon Sports, Actyon, Kyron, Rodius, Rexton, Musso, Korando Genel Bilgi Paylaşımı
  • arkadaşlar öncelikle herkese merhaba diyorum sonra size bir sorum var.
    http://www.ssangyong.com.tr/rodius/ link ini paylaştıgım araçla ilgili düşüncelerinizi alabilir miyim bayiden 85000 fiyat aldım (anahtar teslim) 4*2 otomatik viteslisine sizce alınası bir araç mıdır.

benim almayı düşündüğüm araçlar renault scenic--- citroen c4 picasso--- gibi araçlar onun için bununla ilgilendim fiyat olarak onlardan yüksek boyut olarak daha iri motor hacmi daha yüksek yakıt masrafı daha çok olacak ancak bunlara rağmen bana diğer iki seçeneğin sağlamadığı neyi sağlaya bilecek merak ediyorum.

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

edit: ekleme yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bufujamal -- 16 Ağustos 2013; 11:46:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bufujamal

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba diyorum sonra size bir sorum var.
    http://www.ssangyong.com.tr/rodius/ link ini paylaştıgım araçla ilgili düşüncelerinizi alabilir miyim bayiden 85000 fiyat aldım (anahtar teslim) 4*2 otomatik viteslisine sizce alınası bir araç mıdır.

benim almayı düşündüğüm araçlar renault scenic--- citroen c4 picasso--- gibi araçlar onun için bununla ilgilendim fiyat olarak onlardan yüksek boyut olarak daha iri motor hacmi daha yüksek yakıt masrafı daha çok olacak ancak bunlara rağmen bana diğer iki seçeneğin sağlamadığı neyi sağlaya bilecek merak ediyorum.

Baktığıız araba gerçekten büyük bi araba scenic in yanında abisi gibi gozukur. Eğer bu arabayı duşunmessenız Ssangyong Rexton W iyi yerinde bi tercih olur 2 side büyük ve sürmesi zevkli araçlar en azından Rexton W öyle araba atik ve dısardan içeri asla ses almıyorda denilebilir aynı fiyatlardaki sportage kugadan 1 adım önde kesinlikle sitesinde yazan yakıt değerleri gibi 8.5Lt yakıyor ortalama. Arabanın eksisi yol bilgisayarı olarak göre bilirsiniz ama bunu arabayı alırken 1500-2000TL arası bi fiyata taktıra bilir yanında arka koltukları kafalıklarında monitör ekletmiş olursunuz yakıt tuketimini de bilgi ekranından öğrenebilir ön arka park sensörlerinden daha rahat yararlanabilir navigaslonla kaybolmazsınız.

Ben daha çok Rexton W den bahsettim ama Rodios yerine daha iyi gibi onun kadar rahat olduğu kesin gözü ile bakabilirsiniz. Çok yardımcı olduğumu düşünmüyorum inşallah kafanızı karıştırmadım.

Ayrıca bir paratez daha açıp Ssangyong araçların Mercedes ile ortaklaşa motor ve arabaların belirli parçalarını ortaklaşa urettigini öğrenebilirsiniz. Arabalarda 3 kat sac kullanılıyormuş güvenlik olarak iyi bu arada frenleri bana gayet tatminkar geldi. Bu arada aracın ÇİN malı kesinlikle olmadigini bu arabalarin Güney Koreli oldugu bilinmeli.

Edit: İmla & Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorko15 -- 17 Ağustos 2013; 3:11:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

quote:

Baktığıız araba gerçekten büyük bi araba scenic in yanında abisi gibi gozukur. Eğer bu arabayı duşunmessenız Ssangyong Rexton W iyi yerinde bi tercih olur 2 side büyük ve sürmesi zevkli araçlar en azından Rexton W öyle araba atik ve dısardan içeri asla ses almıyorda denilebilir aynı fiyatlardaki sportage kugadan 1 adım önde kesinlikle sitesinde yazan yakıt değerleri gibi 8.5Lt yakıyor ortalama. Arabanın eksisi yol bilgisayarı olarak göre bilirsiniz ama bunu arabayı alırken 1500-2000TL arası bi fiyata taktıra bilir yanında arka koltukları kafalıklarında monitör ekletmiş olursunuz yakıt tuketimini de bilgi ekranından öğrenebilir ön arka park sensörlerinden daha rahat yararlanabilir navigaslonla kaybolmazsınız.

Ben daha çok Rexton W den bahsettim ama Rodios yerine daha iyi gibi onun kadar rahat olduğu kesin gözü ile bakabilirsiniz. Çok yardımcı olduğumu düşünmüyorum inşallah kafanızı karıştırmadım.

Ayrıca bir paratez daha açıp Ssangyong araçların Mercedes ile ortaklaşa motor ve arabaların belirli parçalarını ortaklaşa urettigini öğrenebilirsiniz. Arabalarda 3 kat sac kullanılıyormuş güvenlik olarak iyi bu arada frenleri bana gayet tatminkar geldi. Bu arada aracın ÇİN malı kesinlikle olmadigini bu arabalarin Güney Koreli oldugu bilinmeli.

teşekkür ederim arkadaşım senin de tahmin edeceğin gibi kafam baya karıştı. ama erinmeden onca yazıyı benim için yazmışsın ellerin dert görmesin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

quote:

teşekkür ederim arkadaşım senin de tahmin edeceğin gibi kafam baya karıştı. ama erinmeden onca yazıyı benim için yazmışsın ellerin dert görmesin.

İnşallah doğru ararı verirsiniz hocam sorunuz olursa açığım ben bilemessem mutlaka bi yerden bi bilen çıkacaktır fakat Ssangyong a bi gidin deneyin aracı önyargılı olmayınız.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.