Şimdi Ara

## DH Özel: Sapphire'in Radeon HD 4870 TOXIC Modeli Hazır ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
17.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pahalıysa nie alalımki arkadaşlar yani paylaşım için teşkkürler
  • Süper olmuş. HIS Çıkarmassa Ice-Q 4870 bu kapış kapış gider
  • quote:

Orjinalden alıntı: face1tr

quote:

Orjinalden alıntı: fasilgibi

Ya neden hdmi çıkışı koymuyor bunlar hala?

bu tarz bi karta hdmi konur mu? hdmi ın dvi-e den tek artı yanı aynı zmaanda sesi de iletebilmesi değil mi? bu kartı alacak adamın 24" üst seviye bi lcd monitör yanında gene üst seviye bi ses sistemi kullanacağını varsayarsak sesin hdmi ın bi espirisi kalmayacaktır. zira görüntüyü dvi-e ile seside alacağı kaliteli ses kartı ile ses sistemine ayrıca aktarmak gerekecektir !??! yada öyle bişey, bilmiyorum doğru bi yorum mu oldu benimkisi ??

Peki 40 46" lcd tv kullananlar ne olucak?Çok yüzeysel düşünüyorsunuz.... Açıkcası ben de 4870 alıcam ama bekliyorum hala istediğim model çıkmadı.Hdmi + 1gb olması şart 1080p için.

• ICEQ rakip olmuş. hatta daha sexy görünüyor :)
  • Bu da daha düşük fiyatlı olacağa benzeyen 2. HD4870 bombası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SH4K3R -- 16 Eylül 2008; 17:14:34 >
  • atiyi hiç sevmam ama bu güzel olmuş helal...
  • Güzel kart allah sahiplerine bagışlasın.
  • Fiyat uçuk olmaz inş
  • Palitinkinde çift fan olabilir fakat havayı içeri veriyor.Bu ise dışarı fark orda ayrıca kart çok şekil olmuş ve palit 4870 sonic den daha hızlı
    Kartı daha görmedim ama 10 üzerinden 9 verebilirim.(1 puan eksikliği ise saat hızları.Biraz daha zorlayabilirlerdi.)
  • bence görüntüsü hiç güzel değil, performansını bilmem...
  • 4870 Alıcaklar Mutlaka Değerlendirmeli toxic Diğer Modellere Nazaran Daha İyi O.c Oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViTalyCL -- 17 Eylül 2008; 0:26:19 >
  • valha bu karti alip his4870 im ile csliyesim var:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: realcem

Ben 4870'imin fan hızını sabit %33'e aldım gayet soguk ve stabil açlışıyor

Aynen ben de öyle..Buz gibi kart 50 yi geçmiyor..daha ne olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: onuraydinalp

sapphire hd 4850 toxic aldık ısı problemi çıktı 120 dereceye ulaşan kart bilgisayarı kapatır oldu sıcaklıktan. 15 gundur bekliyoruz 1 gun bile kullanamadığımız kartı. teknik servis rezaleti resmen

bundan sonra sapphire mi asla

Toxicden memnun olmayan bir sen varsın sanırım. Sorunsuz kullanıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: Hell_Spawn

fiyatı 349$+kdv gibi olacakmıs
    http://forum.pclabs.com.tr/index.php?showtopic=103676

Biraz pahalı gibi ama TR şartlarında normal
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

260+'ya karşı makûl fiyatlarda, bu tür soğutmalara sahip 1 GB 4870'lerin yer alması iyi olur.

Bir de şu fizik meselesini halletseler güzel olacak ama, neyse.

Bellek anlamında bir pürüzü kalmamış 4870'e karşı 260 serisi tercih edip etmemeyi, üstün olduğu oyunların - durumların kullanıcı için ne anlam ifade ettiği belirleyecek. O nedenle "ayrıntılı test" deyip duruyoruz. Oyun çeşidini geçtik, oyunun öyle tek bir noktasını test etmekle olmuyor ki bu iş (örneğin, UT3 gibi bir oyunun tek haritasından ortalama kare alıp, haritanın ne olduğundan bahsetmeyerek bir de üstüne bunu "UT3 genel testi" gibi yayımlayan, Sözlük deyimiyle taocudur, dombilidir). 260, 4870'e ezilen bir kart kesinlikle değil, tersine rakibini ezdiği örnekler-durumlar bulunmakta. İki oyunun dandik testine bakıp gaza gelen fanatiklere kanmamak gerekiyor.

Yalnız şu 4870'ler iyi hız aşırtılsalar, kritik olacaktı bu. Sapphire voltajla falan oynamış olsa bari :)

Düz 4870'ten az geri kalan bir düz 260, iyi hız aşırtılabilirliği sayesinde, hız aşırtıldığında, hız aşırtılmış 4870'i geri bırakıyor. Farklar her durumda az olsa da, gıcık bir durum bu.

Yav koyun şu 4870'e 1 GB bellek, ekleyin PhysX veya Havok, az da voltaj verin, kurtulalım bu ikilemden. Forumdaki bu tür konulara girmeye çekiniyor insan, yanlış bir yönlendirme yapacak diye. İsim çıkıyor sonra, "fanatik" diye damgalanıyoruz. Abuk sabuk adamların sözlerine hedef oluyoruz.

bu kartlara soft volt verilebiyordu gpu ya ne oldu gelişme yok mu? ati tray tool vermiyor mu?

• palit alın keyfinize bakın arkadaşlar, hiç uğraşmayın da beklemeyin de. Benden söylemesi
  • Türkiye'de ne zaman satılmaya başlancak acaba? Almayı düşünüyorumda
  • kalite konuşuyor...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.