Şimdi Ara

Çok süt içmek yararlı mı? zararlı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
6.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhba arkiler yaa off benim yaşım 15 boyum 178 -180 arası fln
    ben boyumu uzatmak istiyorum.Her gece bir bardak süt içsem bir yararı olurmu yada yapabileceğim bir şeyler var mı zaten zıplama ve mekik şınav çalışıyorum şuan.

• Devedede boy varma akıl yok Boyunu geliştirene kadar zekani geliştir daha iyi.
  • daha ne uzatcan?
  • Afedersin ama Allahından belanımı istiyorsun?

180 boyun var, şükret.

161 Boyum var, biz ne yapalım yani?
  • Emin ol ki dostum benimle msn den veya yüzyüze konuşsan zekamın yaşımın üstünde olduğunu görürsün.Şimdi dicen ne bok bok konular açıon dicen.Sizi eğlendirmek için açtığım konudanne hayır gelirki zaten.EEE nede olsa besle kargayı oysun gözünü.İnsanoğlu nankör.
  • Ben niye Konu acamiyorum
  • Yaş 15, 1.80 boy... Daha ne istiyorsun birader?
  • quote:

Orjinalden alıntı: casual_2094

Emin ol ki dostum benimle msn den veya yüzyüze konuşsan zekamın yaşımın üstünde olduğunu görürsün.Şimdi dicen ne bok bok konular açıon dicen.Sizi eğlendirmek için açtığım konudanne hayır gelirki zaten.EEE nede olsa besle kargayı oysun gözünü.İnsanoğlu nankör.

hadi len 1.80 var mısın sen eyvah yanında cüce gibi duracaz o zaman bi ben uzayamadım olm varya 1.73üm hala ama tabanlarla 175 oluyo

• belli bir yaştan sonra süt içmek zararlı diye biliyorum
    ama senin yaşın genç
  • Yaa tam 180 değil.Geçen kış ölçtürmüştüm hastanede elektronik tartıda.Ayağımda botlar varken 178 çıkmıştı.Aradan bir sene geçti.Bu sene zarfında uzamışımdır herhalde.Bu arada geçen kış derken bu kış değil bir önceki kış.
    Botları çıkardığımda 175 felandı boyum o zamanlar.Aradan 2 kış geçti yani 1.5 sene acaba daha uzar mıyım.Sürekli basket oynayan biriyim.Bu sene 6. senem.Süt içmeye başlayacam.Artık hergece içecem 1 bardak.
  • dozajında bırak derim kardeş
    örnk : aksam 1 bardak süt)
  • Ads 180 belki yoktur ama 178 felan var.Ads sen uzamadın mı hiç.Ama dambıl çalıştığın için olabilir.Neyse girersem takıma görüşecez.
    Zaten takımın yarısı geçen sene mezun olmuş.Arki diyo berkan erdi sen girersiniz diyo ama bakalım hayırlısı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

Afedersin ama Allahından belanımı istiyorsun?

180 boyun var, şükret.

161 Boyum var, biz ne yapalım yani?

benimki de 161 yaş 15
  • Mastırbıs
  • læ sen eve gelen satıcıdan 400 milyon kazıklanan veledsin demi
    yæ abim ctrl + w yap mümkünse tarayıcına bir daha donanimhaber de yazma
  • mastırbıs muahah
  • quote:

Orjinalden alıntı: xtremetawsan

Mastırbıs

zuahahaha en komik yorum
  • Yaaa offf niye taktınız bu mastırbıs kelimesine Hem kulağa mastürbasyon kelimesinden daha hoş geliyor.Artık mastırbıs diyecem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: casual_2094

Ads 180 belki yoktur ama 178 felan var.Ads sen uzamadın mı hiç.Ama dambıl çalıştığın için olabilir.Neyse girersem takıma görüşecez.
    Zaten takımın yarısı geçen sene mezun olmuş.Arki diyo berkan erdi sen girersiniz diyo ama bakalım hayırlısı.

olm dambılla alakası yok göğüs ve kol kaslarını geliştiriyor dambıl... eklemlere bir yüklenme olmadığı için sakıncası yok dambılın, olsun ama olm bugün seçmelerde 2-3 şut attım hiç zıplamadan yerimden bile kıpırdamadım vallahi sadece bileğim oynadı. çok güçlendi kollarım

• Boy 1.85 , kafamda yaralar var , otobüste çarp , evde avizelere çarp , kapılara çarp , salaklaştım valla .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.