Şimdi Ara

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor?Maaş ANKETİ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
107.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ne iş yapıyor şu bilgisayar muhendisleri ve daha da onemlisi ne kadar kazanıyor
  • jeolojide jeofizikte iş imkanı gercekten düşük ama aradan bazı tipler var şansına mıdır kaderinemidir nedir güzel rakamlarla calısabiliyor...

ancak bi jeoloji bir jeofizik puanı yerlerde geziyor en düşük mühendislikler arasında...
  • itü inşaat okuyorum

tanıdığım iki itü inşaat mezunu 1500-2000 usd ile biri rusyada biri dubaide işe başladı.
    direk kepi fırlatıp gittiler yani, sıfır tecrübe.
  • quote:

dokuzeylül makine- kendi işi var gelir durumu orta

Orta ne kadar oluyor? :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: orionsguard

jeolojide jeofizikte iş imkanı gercekten düşük ama aradan bazı tipler var şansına mıdır kaderinemidir nedir güzel rakamlarla calısabiliyor...

ancak bi jeoloji bir jeofizik puanı yerlerde geziyor en düşük mühendislikler arasında...

orası oyle 250lerde bıle var allahtan ben kocaelındeyımtr dekı en ıyı muhendıslık egıtımı veren okullarından bırı
  • Millet uçmuş gibime geliyor ama inşallah doğrudur yani geleceğe daha umutlu bakarız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AykuT KosvA

Günlük 20 YeTaLe

Öğrenci

kesin haraçtır

demi la:P
  • quote:

Orjinalden alıntı: canss89

ea sozel gıbı kolay degıl..

bir insan neden kendi yaptığı işi yüceltmek için başkasının yaptığını küçümser ki?

tamam belki sen ileride 5000-10.000 liralarla oynayacaksın ama benim çabamı küçümseme hakkı nereden geliyor?

bu arada ben ileride 30.000 liraya da çalışabilirim asgari ücrete de. maaşlar arası fark ne yazık ki çok yüksek.

ek: yeni asır gazetesinde ücretli staj yapabilirim. staj biter bitmez 1,300'le başlıyormuş çalışanlar. daha adamla konuşamadım ama dayım işi bağlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavkar@fb -- 15 Eylül 2008; 0:09:16 >
  • meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum bir fabrikada bakım atelyesindeyim asgari ücret + dışarıda yaptığım ufak tefek işler. yaş 19
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

quote:

ea sozel gıbı kolay degıl..

bir insan neden kendi yaptığı işi yüceltmek için başkasının yaptığını küçümser ki?

tamam belki sen ileride 5000-10.000 liralarla oynayacaksın ama benim çabamı küçümseme hakkı nereden geliyor?

bu arada ben ileride 30.000 liraya da çalışabilirim asgari ücrete de. maaşlar arası fark ne yazık ki çok yüksek.

ek: yeni asır gazetesinde ücretli staj yapabilirim. staj biter bitmez 1,300'le başlıyormuş çalışanlar. daha adamla konuşamadım ama dayım işi bağlamış.

kimseyı kucumsemıyorum sadece sayısalın dıger alanlardan daha zor oldugunu soylemek ıstedım yanlış anlaşıma olmuş

• quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Deccal

quote:

dokuzeylül makine- kendi işi var gelir durumu orta

Orta ne kadar oluyor? :)

ne kadar olduğunu tam bilmiyorum, önce bir alman firmasında çalıştı, sonra kendi işini kurdu, çatı malzemeleri satıyor, yaşı 29, kendi arabası ve evi var, ama baba parası da olabilir, tam emin değilim ne kazandığından lüks içinde yaşamıyor, fakir değil.
  • Bazı mesajlarda yazılanların çoğu ütopik olmuş.
    Bitirdiğiniz yere ve işe göre değişir.

Makine mühendisi olup 850 liraya, matematik öğretmeni olup dershanede 1000 liraya çalışan arkadaşlarım var.
    Bazı mesajlarda ise 2500-3000 diye uçuyorsunuz
  • Bu forum çok biliyor abi..
  • quote:

kimseyı kucumsemıyorum sadece sayısalın dıger alanlardan daha zor oldugunu soylemek ıstedım yanlış anlaşıma olmuş

neye göre daha zor? geçen sene kocaeli jeoloji mühendisliği 284,581 puanla kapatmış ve bu 3,500 liralık bir iş. ben 300 puana kadar kıytırık bir bölüme bile yerleşemiyorum.
  • quote:

quote:

neye göre daha zor? geçen sene kocaeli jeoloji mühendisliği 284,581 puanla kapatmış ve bu 3,500 liralık bir iş. ben 300 puana kadar kıytırık bir bölüme bile yerleşemiyorum.

işte bende dıyorumkı sayısalda 284 yapılması bıraz ugras gerekır ama sozelde herkes yapıyor bıseyler..
  • quote:

Bu forum çok biliyor abi..

seninde pek aşşa kalır yanın yok yani...
  • 500-600 euro . ogreciyiz hala
  • quote:

Orjinalden alıntı: orionsguard

quote:

Bu forum çok biliyor abi..

seninde pek aşşa kalır yanın yok yani...

ben sadece olanları soylüyorum kardeş birşey demiyormki..
  • quote:

işte bende dıyorumkı sayısalda 284 yapılması bıraz ugras gerekır ama sozelde herkes yapıyor bıseyler..

bu mesajdan sonra da sözeli küçümsemiyorum deme. Allah'a şükür öss'de paragraftan, cümle anlamından yanlışım çıkmadı.
  • quote:

quote:

bu mesajdan sonra da sözeli küçümsemiyorum deme. Allah'a şükür öss'de paragraftan, cümle anlamından yanlışım çıkmadı.

aferım sana en kolayı sözel zaten devam et iki paragraf oku üç beç cümle öğesi ayır iki tane kitap oku tamam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.