DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Öğrenci hesabı
46
Cevap
1
Favori
22.906
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      549 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:05:35
      arkadaşlar bankada vadesiz hesap açmak istiyorum.kart ücreti ve hesap açılışında para almayan banka var mı ?? garanti den açtım açılışta 33 ytl hesap açış ücreti aldılar.. ama öğrencilerden yılık kart ücreti almıyolar.. başka bildiğiniz banka var mı? bi hesap daha açmayı düşünüyorm faka atm leri yaygın olan bi banka olsa daha iyi olur tabi.. yardımcı olusanız sevinirm..

• Yüzbaşı
      453 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:09:56
      iş bankası üniversite öğrencilerine öğrenci belgesi ile birlikte açılan hesaplara hiçbir ücret almıyor ve 300 ytl limitli kredi kartı veriyor istersen sen sonradan limitini arttırabiliyorsun

"Siperler arasıdaki mesafe sekiz metre, yani ölüm muhakkak...
      Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulmamacasına kamilen düşüyor.İkinciler onların yerine geçiyor...
      Fakat, ne kadar gıpta edilecek bir itidal ve tevekkülle biliyor musunuz?...
      Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, hiç ufak bir korku ve endişe göstermiyor, sarsılmak yok...
      Okumak bilenlerin elinde Kur’an-ı Kerim cennete gitmeye hazırlanıyorlar.
      Bilmeyenler kelime-i şehadet getirerek yürüyorlar.
      Emin olunuz ki, Çanakkale Savaşlarını kazanan bu yüksek ruhtur.” M.Kemal ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      743 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:16:49
      peki lise?

.
    • Yüzbaşı
      359 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:18:41
      yaş?

• Yüzbaşı
      549 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:21:30

quote:

Orjinalden alıntı: Y@k@r

iş bankası üniversite öğrencilerine öğrenci belgesi ile birlikte açılan hesaplara hiçbir ücret almıyor ve 300 ytl limitli kredi kartı veriyor istersen sen sonradan limitini arttırabiliyorsun

kardeş ben kredi kartı kullanmak istemiyorm..sadece bankada hesabım olsun istediğim zaman atmlerden çekiyim die istiyorm..

• Yüzbaşı
      750 Mesaj
      14 Eylül 2008 14:33:11
      atmleri çokmu bilmem ama..
      ben ziraatten açtım hiç bir para almadılar hesap açılışında olsun kart ta olsun..
      hem ziraatin kartı kredi kartı gibidir vergisi felan yoktur..
      hesabında ne kadar varsa onu gidip normal kredi kartı gibide harcayabilirsin
      ama hesabında ne kadar varsa..
      ziraat'i öneririm..

• Yarbay
      2148 Mesaj
      14 Eylül 2008 15:13:30

quote:

Orjinalden alıntı: ALONSO_06

peki lise?

Lisedeysen zaten muhtemelen 18 yaşını doldurmamışsındır ve hesap açtıramazsın. Ancak ailen ek kart falan çıkartabilir.

|
    • Yarbay
      7120 Mesaj
      14 Eylül 2008 15:14:53
      ben iş bankasından 2 sene önce hesap açtım hiç öğrenciyim falan demedim direk hesap açmak istiyorum dedim iki üç belge doldurdum ücret mücret almadılar kartım da 2 hafta içinde geldi kullanmaya başladım(=

Eski kullanıcı adı: red a!ert
    • Binbaşı
      1777 Mesaj
      14 Eylül 2008 15:23:13
      işbankasında ilk imza garantide bonus kontör var iki kartıda 8.sınıfa giderken almıştım 18i doldurunca kartların kullanım süreleri doluyo işbankasındaki hesabı normal vadesize çevirdim bonusu bırakıcam kendi haline kapansın tek kart yeterde artar bile

DH HYUNDAİ ERA TAKIMI
      2008 HYUNDAI ERA 1.4 SELECT KUM BEJİ
    • Yarbay
      2353 Mesaj
      14 Eylül 2008 15:26:50

quote:

Orjinalden alıntı: Y@k@r

Açık öğretim lise okuyorum. Yaş : 19

Bu olaydan faydalanabilirmiyim ? 300 ytl limitli kredi kartı işime yarar...

• Yüzbaşı
      549 Mesaj
      14 Eylül 2008 22:53:56
      vakıfbank da hiçbir ücret talep etmiyormuş sanırım akbank hakkında bilgisi olan var mı ?

• Yarbay
      6750 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:00:02
      ben salı günü 18 i dolduruyorum
      vadesiz ilk açılışta para alamayan ve işletim ücreti almayan banka var mı accaba

Donunu düşüren kahraman olamaz
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Eylül 2008 23:04:09

quote:

Orjinalden alıntı: todorov_44

vakıfbank da hiçbir ücret talep etmiyormuş sanırım akbank hakkında bilgisi olan var mı ?

en iyi ögrenci bankası akbank bence.hic bi şey istemiyo.sadece ögrenci belge fotokopisi o kadar.
      ayrıca 3 kere kaybettim kartımı yenisini cıkardılar hic bişey talep etmeden.ayrıca eft falanda ücretsiz...

ABD CIKARLARINA KALKAN OLMAYACAGIZ - ABD'NİN FÜZE KALKANI PROJESİNE HAYIR
      BEŞİKTAŞ

RİZE ÜNİ-MAKİNE

SINIRSIZ Bölüm Yasağı Kaldırılsın...
      BJK, İLKERİNANÇ, ELECTRA, BLACKEAGLE, SANGRE, OKTAYD, ORION
    • Yüzbaşı
      549 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:05:49

quote:

Orjinalden alıntı: oktayd

Alıntıları Göster

en iyi ögrenci bankası akbank bence.hic bi şey istemiyo.sadece ögrenci belge fotokopisi o kadar.
      ayrıca 3 kere kaybettim kartımı yenisini cıkardılar hic bişey talep etmeden.ayrıca eft falanda ücretsiz...

akbank da hesap açılışında para alınmadığına emin misin?? garanti bile alıyo valla 33 ytl hemde

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:08:09
      ziraat ücretsiz acıyor ama hesaba 5ytl min yatırmak zorundasın o para yine senin oluyor bankada kalmıyor

INTEL i5-3570K 3.40GHz 6MB Ivy Bridge Gigabyte GA-Z77-DS3H DDR3 2400MHz CORSAIR CMZ8GX3M2A1600C9 Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz CL9 XMP Dual Kit MSI GTX650 Ti OC 1GB GDDR5 128Bit SEAGATE ST500DM002 500GB 7200Rpm Cooler Master RC-K280-KKP500 Elite K280 500W Kingston SSD 120GB Sata3 Samsung S22B350H 21.5" 2ms Full HD Siyah Led Monitör
    • Yarbay
      3352 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:11:12
      garanti almıodu para ama bilmiorum..
      yapı krediden de acabilirsin pek sevmem ama işine yarayabilir

• Teğmen
      214 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:15:14
      İş Bankasından 2ayda 2ayrı hesap açtırdım. Birisi serbest çalışan olarak, birisi öğrenci olarak İkisinde de herhangibir ücret veya öğrenci belgesi istemediler. Ama ikametgah zorunlu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria35 -- 14 Eylül 2008; 23:19:03 >

• Yüzbaşı
      303 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:27:09
      garanti'nin altın hesap diye bir muhabbeti var onda hesap ücreti alınmıyor gibi bir şeyler yazıyordu. bir araştırın isterseniz ancak kullanımı nasıldir bilemem.

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden uygun fiyata İngilizce ders...
    • Yüzbaşı
      743 Mesaj
      14 Eylül 2008 23:28:35

quote:

Orjinalden alıntı: Doobly

Alıntıları Göster

Lisedeysen zaten muhtemelen 18 yaşını doldurmamışsındır ve hesap açtıramazsın. Ancak ailen ek kart falan çıkartabilir.

ooo o uzun iş hocam neyse 4 ay kaldı bitiyo şu 18.19a basıyorum.yani yasal olarak yetişkin oluyorum

.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Eylül 2008 23:57:17

quote:

Orjinalden alıntı: todorov_44

Alıntıları Göster

akbank da hesap açılışında para alınmadığına emin misin?? garanti bile alıyo valla 33 ytl hemde

kesin ve kesinkes alınmıyo.benim orda hesabı var çünkü exi26 diye bişey zaten.para mara yok

ABD CIKARLARINA KALKAN OLMAYACAGIZ - ABD'NİN FÜZE KALKANI PROJESİNE HAYIR
      BEŞİKTAŞ

RİZE ÜNİ-MAKİNE

SINIRSIZ Bölüm Yasağı Kaldırılsın...
      BJK, İLKERİNANÇ, ELECTRA, BLACKEAGLE, SANGRE, OKTAYD, ORION
    • Yarbay
      3352 Mesaj
      15 Eylül 2008 00:57:58
      benim garantide 3 tane hesabım var her hesaba 2ser tane otomatik odeme talimatı verince hesap işletim ücreti alınmıyor

• Yüzbaşı
      393 Mesaj
      15 Eylül 2008 01:10:49
      bende böyle bir hesap actırmak istiyorum kredi kartı da olsun fakat hesapta ne kadar para varsa onu kullanabilicegim bir kart hangi bankanın var bu sekilde ücretsiz olan hesabı???

• Yüzbaşı
      549 Mesaj
      15 Eylül 2008 01:15:55

quote:

Orjinalden alıntı: LostNdumb

benim garantide 3 tane hesabım var her hesaba 2ser tane otomatik odeme talimatı verince hesap işletim ücreti alınmıyor

hesap işletim ücreti dediğin kart ücreti ise haklısın.. ya iki fatura bağlıcaksın ya da ünibank olayına giriceksn yıllık kart ücreti ödememek için.. 2 hafta önce açtım hesabı.. açılış ücreti olarak 33 ytl aldılar

• Yarbay
      4165 Mesaj
      15 Eylül 2008 01:19:50
      Bende Yapı kredi ve İş bankası var. İşbankası hesap işletim ücreti altında para almıyor. Yapı kredide şu ana kadar para kesmedi.

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX
    • Yarbay
      2490 Mesaj
      15 Eylül 2008 01:24:50
      ya arkadaşlar ben garantiden açmıştım 2 hafta önce hesap hala gelmedi kartım napmam lazım.Şubeye gitsem verirlermi.

...
    • Yüzbaşı
      549 Mesaj
      15 Eylül 2008 18:01:30

quote:

Orjinalden alıntı: kafkas11

ya arkadaşlar ben garantiden açmıştım 2 hafta önce hesap hala gelmedi kartım napmam lazım.Şubeye gitsem verirlermi.

elden vericeklerini sanmıyorum.. ama şubeye bi telefon açıp bildirirseniz 1 hafta içinde kart elinizde olur

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      15 Eylül 2008 18:33:27

quote:

Orjinalden alıntı: oktayd

Alıntıları Göster

ben lise 3'üm malesef benden 20 ytl yatırıp 19 ytl sini aldı ama orada hesap açmak zorundaydım neyse eft falan evet ücretsiz hizmeti güzel ama 30 ytl kadar yılda işlem ücreti alıyordu sonra ben dilekçe verdim öğrenci diye sanırım 10 ytl ye düştü daha iyi bankalar olabilir araştırmanı tavsiye ederim.

• Teğmen
      234 Mesaj
      15 Eylül 2008 18:52:17
      Garanti paracard al

• Yüzbaşı
      549 Mesaj
      15 Eylül 2008 19:57:19

quote:

Orjinalden alıntı: matters

Garanti paracard al

33 ytl hesap açılış ücreti hariç bi zararı yok garanti nin

• Binbaşı
      1591 Mesaj
      15 Eylül 2008 20:10:50
      YKB'den Play Club alabilirsin. Öğrenciliğin devam ettiği sürece hesap açılış veya hesap işletim ücreti ödemezsin.

• Teğmen
      168 Mesaj
      15 Eylül 2008 20:21:41

quote:

Orjinalden alıntı: aLTuu

Alıntıları Göster

Açık öğretim lise okuyorum. Yaş : 19

Bu olaydan faydalanabilirmiyim ? 300 ytl limitli kredi kartı işime yarar...

bende kart ücreti vermemek için böyle bir yönteme başvurmuştum kartım geldi ilk limitim 300 sonraki ay başvurdum 500 yaptılar harcamana göre kendileri arayıp ta senden teyit alıp yükseltiyorlar zaten şuanda da 1500 ytl

• Yüzbaşı
      418 Mesaj
      21 Kasım 2008 12:45:43
      Garanti ünibank ve yapı kredi üniversite bankacılığında eft ücreti komisyonu fln alınıyor mu?

2006 Passat 1,6 FSI Comfortline
    • Er
      12 Mesaj
      28 Ağustos 2009 01:35:25
      bu 2 yıllık meslek yüksek okulu için geçerli dimi.salı günü kayıt olacam öğrenci belgesi alayım.açayım hesap

• Yüzbaşı
      336 Mesaj
      28 Ağustos 2009 01:41:36
      Gençler kartları dikkatli kullanın aman ha. Bir sakatlık çıkmasın.

.
    • Er
      12 Mesaj
      28 Ağustos 2009 02:26:17
      bişey olmaz.aileden para almak için ve iddaa oynamak için kullancam sadece:D

€mr€
    • Android Beta Kullanıcısı
      1963 Mesaj
      28 Ağustos 2009 02:35:31
      quote:

Orijinalden alıntı: karakurt54

bu 2 yıllık meslek yüksek okulu için geçerli dimi.salı günü kayıt olacam öğrenci belgesi alayım.açayım hesap

Yapı Kredi Play Clup Card çıkartamazsın ama normal hesap açtırabilirsin.

(play card;öğrencilere torpil yapan kart)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_5320 -- 28 Ağustos 2009; 2:36:59 >

• Er
      12 Mesaj
      28 Ağustos 2009 02:58:12

quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

Alıntıları Göster

Yapı Kredi Play Clup Card çıkartamazsın ama normal hesap açtırabilirsin.

(play card;öğrencilere torpil yapan kart)

bu kredi kartı oluyor sanırım.normal hesap derken.normal öğrenci hesabını kastediyorsun dimi.

€mr€
    • Er
      6 Mesaj
      22 Haziran 2010 06:17:53
      akbank da öğrenci hesabının devamı için senede iki defa mı yoksa bir defa mı öğrenci belgesi vermek gerekiyor?bilgisi olan var mı?

• Yarbay
      8528 Mesaj
      22 Haziran 2010 06:29:45
      İş Bankası'na bulaşma derim. YapıKredi Bankası'ndan açtır; YapıKredi ATM'lerinden (Tele24Plus) kartsız para yatırmak ücretsiz ve ATM'leri oldukça yaygın. Ben internet'ten satış yaparken YapıKredi hesabıma ATM'den ödeme yaptırarak havale ücretinden yırtıyordum. Bir de Akbank'ta bir hesabım var, hiçbir ücret ödemiyorum ama o iş biraz karışık.

• Er
      0 Mesaj
      06 Eylül 2010 04:09:46
      arkadaşlar ben garanti bankasında lise stajı yaptım normal banka kartından 35tl hesap işletim ücreti alıyor özel bankaların çoğunda bu ücret aynı ziraat halk vakıf vs. bnkalar çok az miktarda alıyor. bana sorarsanız garantiyi kullanın derim neden diye sorarsanız bankacılık yönünden çok iyi bir banka ve yeni öğrencilere özel bir kart çıkarttı extragenç diye çok avantajlı bir kart ister banka kartı ister kredi kartı olarak alabiliyorsunuz yıllık ücreti 25tldir. diğer öğrenci kartları ise yapıkrediden: playcard işbankası: işteüniversiteli akbank: exi26 garanti: extragenç bunların hepsini kullanıyorum yardımcı olurum bu kartlarla ilgili sorularınıza bankadada bir sene staj yaptığım için çoğu şeyi daha ii biliyorum.

1963 Mesaj
      06 Eylül 2010 10:49:48
      quote:

Orijinalden alıntı: karakurt54

Alıntıları Göster

bu kredi kartı oluyor sanırım.normal hesap derken.normal öğrenci hesabını kastediyorsun dimi.

Evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_5320 -- 6 Eylül 2010; 10:56:03 >

• Binbaşı
      1463 Mesaj
      21 Nisan 2011 22:13:31
      iş bankasından öğrenci olarak vadesiz hesap açtırsak ücret alınıyor mudur?

1963 Mesaj
      21 Nisan 2011 23:00:37

quote:

Orijinalden alıntı: telit35

iş bankasından öğrenci olarak vadesiz hesap açtırsak ücret alınıyor mudur?

Hayır.

• Er
      1 Mesaj
      21 Nisan 2011 23:42:25
      bence bu konuda en mantıklısı denizbank paso yükle kullan. netten başvur 15 gün içinde geliyor kartın üstelik kredi kartı limiti de var ama sen istersen kapattırabiliyorsun.kartın içinde kendisine ait vadesiz hesap yeri var. para biriktirmek için ideal hiç bir şekilde ücret falan yok. bence dene.

T.C.
      İstanbul Üniversitesi
      Mühendislik Fakültesi
      Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
    • Teğmen
      195 Mesaj
      26 Nisan 2011 18:57:04
      16 Yaşındayım Ve hesap Açtırmak İstiyorum. Forumdakileri Okudum ama anlamadım Liseye Gidiyorum İlk Açtırırken ve Yıllık para alınmayan bi banka olsun ve İnternet Ürün Alabileyim ( hepsiburada,gittigidiyor,fenerium Vs. ) Bunlar Olsun.Bide İddaa Oynanabilir olsun yorumlarınız için teşekkürler ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budsing -- 26 Nisan 2011; 19:00:17 >

.Cod 2 Aşıkları .

Oynasana & Xfire

Nvidia HD Graphic.

qNcFb
    • Teğmen
      245 Mesaj
      23 Aralık 2011 16:34:01
      Yapı Kredi'ye bulaşmayın sakın, tam bir rezalet banka. Başım belaya girdi onlarla. Lanet ediyorum Yapı Kredi'ye başladığım güne.

• Yarbay
      2981 Mesaj
      04 Temmuz 2012 21:22:10
      Yapı kredi play, hesaba yapılan kartsız havalelerden masraf alıyor mu?

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.