Şimdi Ara

FAİRWAY SEVENLER VE KULLANANLAR KULÜBÜ (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
7
Favori
45.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba nasip olursa yakın zamanda r9 1.6 fairway almayı düşünüyorum bildiğim kadarıyla 95 ve 96 modellerinin bazılarında klima var bağzılarında yok klimalısınıda bulmak zor kliması olmayan modele sonradan klima taktırsak olurmu ve fiyatı ne olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar aranıza bende katıldım
  • ARKADASLAR YENİ 93 FAİRVAY ALDIM. ARACIN GENEL DURUMU VE YAKIT SARFİYATI LPG'DE NASILDIR ACABA BİLGİ OLAN CEVAP YAZARSA SEVİNİRİM
  • Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    FAİRVAY VARDA YAKIT VE GENEK DURUMU NASIL ARACINIZIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: deusly

FAİRVAY VARDA YAKIT VE GENEK DURUMU NASIL ARACINIZIN

Hayirli olsun, fairway parçası ucuz sık ariza cikarmayan kullanisli aractir. Yalniz konfor yoktur bu beklenirse hata olur. Yakita gelince 8.6/100 km lpg yakiyor benimki

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    ortalama 0,25 krş yapıyor ortalama sizin hesaba göre. Arkadasta megane 1 var ben canlı şahidim 180 km gittik 0,16 tl yaktı fazla değil mi 0,25 krş fairvay için
  • quote:

Orijinalden alıntı: deusly

ortalama 0,25 krş yapıyor ortalama sizin hesaba göre. Arkadasta megane 1 var ben canlı şahidim 180 km gittik 0,16 tl yaktı fazla değil mi 0,25 krş fairvay için

Sizin ki seridir, benimki şehiriçi

Artı yakıt fiyatlarini da unutmamak gerek.. lpg 2,39 burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiglat Pileser -- 25 Ocak 2017; 17:23:5 >
  • deusly D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardesim. Bende 95 model klimali modeli var araç cok güzel cekisi yakiti on numara firenleri tutmuyor diyorlar ama boş konusuyolar benim arac süper tutuyo aracı sürdükce daha cok seveceksin ş.içi 100 km de 15- 20 tl arası yakiyor ben 11 senedir kullaniyorum ş.dısı 130 tl ye 1050 km yol gittim hic ariza cikarmaz korkma bakimlarini yap yagini suyunu eksik etme. Şuan lpg 2.46 tl fiyati

• 1995 model feirway

• Sekocano24 S kullanıcısına yanıt
    benim 93 model kardeşim motorların hacmi hepsinde aynı mı bunların acaba*
  • arkadaslar merhaba fairway almayı dusunyrm fakat tutulmuyo satılmaz elınde kalır dıyolar fakat benım alıcagım arac 1.6 modelı degılde 1.4 olanı beyaz renkte satmak ıstedgım zaman satılırmı sorun yasarmıyım goruslerınızı beklıyorm tesekkurler
  • Arkadaşlar selâmün aleyküm cumleten bi konuda fikir alicaktim sizden 94 fairway alicam beyaz 1.4 motor bu aracı alsam satarken sıkıntı yasarmiyım yorumlarınızı bekliyorm

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.