Şimdi Ara

Vodafone Super Sms paketi aboneliğini iptal ettirmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
38.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 hafta önce vodafone 5000 sms kampanyasına katılmıstım. Super yazıp 7123 e gönderilen kampanya.. Ancak Vodafone'nun her haftga kontör yüklediğimde benden kontör cekeceğini bilmiyordum... Yani haftalık isteğe bağlı sanıyordum. Nasıl iptal ettirebilirim Super Sms paketi aboneliğini?

• IPTAL YAZ 7123 E GÖNDER
  • evet, otomatik olarak yeniliyorlar...ama erken iptal edersende kalan smslerinide siliyorlar...o yüzden sms paketini yeni aldıysan son gününü bekleyip iptal et...böyle saçma sapan uygulamları var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

evet, otomatik olarak yeniliyorlar...ama erken iptal edersende kalan smslerinide siliyorlar...o yüzden sms paketini yeni aldıysan son gününü bekleyip iptal et...böyle saçma sapan uygulamları var...

Süper SMS Paketi iptali durumunda varsa kalan SMS hakkı korunur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: çok geç

quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

evet, otomatik olarak yeniliyorlar...ama erken iptal edersende kalan smslerinide siliyorlar...o yüzden sms paketini yeni aldıysan son gününü bekleyip iptal et...böyle saçma sapan uygulamları var...

Süper SMS Paketi iptali durumunda varsa kalan SMS hakkı korunur.

öyle diyor ama bizimki silindi...ondan beride kullanmıyoruz zaten...
  • Ben 1 haftadır IPTAL yazıp 7123'e yolluyorum fakat sadece "Değerli Abonemiz Süper Sms Paketi Talebiniz Alınmıştır" diye mesaj yolluyorlar İptal olup olmadığına dair hiçbir mesaj gelmedi sadece talep alındı mesajı geliyor uyuz ettiler yaa..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.