Şimdi Ara

RAPİD PREMİUM VE İDM HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Premium Üyeliğim İle İDM İle Rahat Bir Şekilde İndiriyorum.Ama İstediğim Gibi İndiremiyorum...
    Linkleri Tek Tek Sağ Tıklayarak İDM İle İNDİR Diyorum Bu Şekilde İndiriyor Buraya Kadar Sorun Yok...
    Ama Aynı Linklerin Hepsini Mouse'la Seçerek(Aşağıda Gördüğünüz Gibi)İDM İle İndir Dediğimizde 2.Resimdeki Gibi Bir Tablo Çıkıyor...
    İndireceğimiz Dosyaları İşaretliyoruz ve Tamam Diyoruz.Kuyruğu Başlat Seçeneğine Basarak İndirme İşlemimize Başlıyoruz...
    Seçtiğimiz Dosyalar 4-5 Saniye İçinde Hemen İniyor...Ama HTML Olarak İniyor...Peki Neden HTML Olarak İNİYOR Bir Yerde Yanlışmı Yapıyorum...
    Ben Asıl Seçtiğim Dosyaları İndirmek İstiyorum...Bu Sorunu Nasıl Çözebiliriz Arkadaşlar Lütfen Yardımcı Olun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 13 Eylül 2008; 5:06:13 >

• hocam flashget kullansan işini görmezmi? yoksa kullandıgın programa göremi link var?
  • Çünkü rapid linklerinin tamamı gözükmüyor. O arada kalan ...'ların olmaması lazım. Aksi halde IDM o linki yanlış algılıyor.
  • Link kırık olmasın?
  • bendede böyle oluyo ama dikkat ettim sadece sonu html uzantısı olan linklerde böyle oluyo.. rar olanlarda böyle birşeyle karşılaşmadım..
  • Yabancı forumlarda, linklerin [code][/code] tagları arasında olması bu soruna engel olmakta. (Asıl sebebi bu değil tabi)
    Sadece C/P yaparak DL Manager'e ekliyorsun linkleri olay bitiyor, dosyalar çatır çatır iniyor. (Eğer kırık değilse)
    750.000 üyeye ulaşmış forumlar var, bence "oralara" göz at.
  • aynı sorun bendede var bende forumların kodlamalarından olabileceğini dusunmustum galiba oyle cunku bazı forumlarda boyle bir sorunla karsılasıorum
  • arkadaşım kopyaladığın o link tam link diil dikkat edersen .....'lı olarak kopyalıosun sen ama normalde o ..... olan kısım dolu. ne yapman lazım peki, bunu hangi forumda bulmuşsan tek tek o linklere tıklayıp rapid sayfasını açıp link yazma yerinden tek tek kopyalayacaksın ya da google chrome kullanıyorsan eğer linke sağ tıklayı bağlantı adresini kopyala diyerek hepsine tek tek onları not defterine yapıştırabilirsin. idm de ise hepsini tek tek tıklayıpta indirme yapman gerekmiyor. istersen özele gel anlatiyim sana. idm flashgete 10000 basar gerçekten ben 3 sene flashget kullandığım için çok pişmanım gerçekten. idm biraz karışık ama bi kere yaptın mıydı karışıklığı falan kalmıyor ondan snra.
  • O ...'lardan kurtulmak için firefoxta sayfanın herhangi bir yerine sağ tık-->Sayfa Bilgilerini Göster-->Bağlantılar yolunu izlerseniz açılan pencereden rapid linklerinin tam hallerini kopyalayabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

Yabancı forumlarda, linklerin [code][/code] tagları arasında olması bu soruna engel olmakta. (Asıl sebebi bu değil tabi)
    Sadece C/P yaparak DL Manager'e ekliyorsun linkleri olay bitiyor, dosyalar çatır çatır iniyor. (Eğer kırık değilse)
    750.000 üyeye ulaşmış forumlar var, bence "oralara" göz at.

önerebileceğin yabancı forum var mı , usawarez vardı ona girilmiyo artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gstrance -- 13 Eylül 2008; 17:24:24 >
  • Seçtiğiniz kısım linkin dışına taşmış ondan dolayı ayrıca başka bir ihtimalde linkler çalışmıyor olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.