Şimdi Ara

en iyi vitamın hapı hangisi ??yardımmm edermisiniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75
Cevap
0
Favori
213.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw arkadaşlar futbol oyunuyorum ama eve gelince baygın bi şekilde yatıyorum zaten brazda zayfım sizce hangi vitamin ilacı iyi gelir.en iyi vtamin ilaçı hangisidir yardım ederseniz sevinirim

• Doktorlar genelde ''Apikobal'' adlı bir vitamin yazıyorlar ama elbette bu konuda bir doktor arkadaşımızın önerileri ve vitamini yazacak doktorun insiyatifi önem arzetmektedir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Apikobal multivitaminden ziyade Vitamin B1 B6 B12 kombinasyonudur. En iyi multi vitamin Solgar male multiple ve VM serisidir ve vitamin ilaç değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3RS!N -- 25 Kasım 2008; 14:46:50 >
  • abim doktor.bana kullandırttığı 'one a day women's'.ben çok memnunum.
    tabi sen women kullanmayacaksınone a day maximum ya da one a day men's alabilirsin.
  • One a day kadar rezil bir başka multivitamin yok piyasada. Üzerinde yazdığı değerler ile alakası yok.
  • one a day maximum kullanmıştım bana ağır gelmişti midemi bulandırdı doktor tavsiyesiyle solgar kullanmaya başladım tavsiye edebilirm onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

One a day kadar rezil bir başka multivitamin yok piyasada. Üzerinde yazdığı değerler ile alakası yok.

doktor musun?
    her bünye aynı ilaca aynı yanıtı vermez.vitaminde dahil..

Edit: Relusion
  • Pharmaton
  • quote:

Orjinalden alıntı: _sude_

quote:

One a day kadar rezil bir başka multivitamin yok piyasada. Üzerinde yazdığı değerler ile alakası yok.

doktor musun?
    her bünye aynı ilaca aynı yanıtı vermez.vitaminde dahil..

Hayır öğretmenim, 19 yıllık sporcuyum. Bu konularda doktorlardan daha fazlasını bilirim. One a day reklamı iyi yapılmış kutusu cafcaflanmış represantı bol ve ekonomik, bunun yanında da dandik bir multi vitamindir. Kutu üzerinde yazan günlük ihityaçtan neredeyse %20 daha az doz içerir. Multivitaminin de bünye ile alakası yoktur herkes te aynı sonucu verir tek farkı meyve ve sebze tüketen birinin daha az ihtiyacı olacak ve fazlasını idrar yolu ile atacaktır. Ben Türkiyeden almam , çok mecbursam da en ülkemizde bulunacak en iyi vitamin Solgar VM serisi alırım.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _sude_

quote:

doktor musun?
    yok değilsen rezil diye ahkam kesme.her bünye aynı ilaca aynı yanıtı vermez.vitaminde dahil..

Hayır öğretmenim, 19 yıllık sporcuyum. Bu konularda doktorlardan daha fazlasını bilirim. One a day reklamı iyi yapılmış kutusu cafcaflanmış represantı bol ve ekonomik, bunun yanında da dandik bir multi vitamindir. Kutu üzerinde yazan günlük ihityaçtan neredeyse %20 daha az doz içerir. Multivitaminin de bünye ile alakası yoktur herkes te aynı sonucu verir tek farkı meyve ve sebze tüketen birinin daha az ihtiyacı olacak ve fazlasını idrar yolu ile atacaktır. Ben Türkiyeden almam , çok mecbursam da en ülkemizde bulunacak en iyi vitamin Solgar VM serisi alırım.

Katılıyorum one day maximum bi işe yaramaz. bende bi eczanede reklamını görüp yanılığ almıştım. Hiç bi işe yaramamıştı. Daha sonra doktoruma sordum boşuna kullandığımı one day'in bi etkisi olmacağını söledi.

• arkadaşlar çok teşekkür ederim haerkese fikirlerinizi paylaştığınız içiin...
  • arkadaşım peki ben internetten yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum bana hangi markanın hangi ürününü tavsiye edersin? cevaplarsan sevinirim?
  • AST Multi-Pro 32X
     en iyi vitamın hapı hangisi ??yardımmm edermisiniz...
  • teşekkürler cevap için
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackndark

teşekkürler cevap için

Sporcuysan bir ara Universal Animal Pak i denemeni öneririm.
  • quote:

Apikobal multivitaminden ziyade Vitamin B1 B6 B12 kombinasyonudur. En iyi multi vitamin Solgar VM serisidir ve vitamin ilaç değildir.

en doğrusu bence...
  • animal pak multi pro dan kat kat güçlüdür.sportpharma multi-v de iyi alternatiflerdendir.
  • kesinlikle pharmaton ilk bi hafta anlamıcaksınız ama sonra insanı dinç tutuyo we girp nezleye karşı güvnde tutuo
    oks sınavına hazırlanırken 1 yıl içtiğim hap biraz pahalıdır 30-35 ytl bişi
  • Arkadaşlar kilo alma için hangi ilacı tavsiye edersiniz.Acil kilo almam lasım
  • çok yoğun ve yorgun olabileceğin günlerde pharmaton al derim... çok işe yarıyo ..eve geldiğin zaman bitkin olmuyosun...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.