Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (1423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.255.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: bonder

Teşekkürler Privilege edc ayırttım

Hocam hayırlısı olsun. Ekstra donanım alıyor musunuz? Açılır tavan veya navigasyon?

Almayı düşündüğüm araçta ekstra donanım almayı düşünmemiştim şuan bayiden kaynaklı bir problem (terbiyesizlik) yaşadım ve aracı kısa zaman içinde alamayacağım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: DogrucuMustafa

bonder;

Geçmiş olsun, başınıza gelen, başımıza çok gelen alışık olduğumuz durumlardan sadece bir konu. Yapacak birşey varmı? yok kime ne yazarsanız yazın HİÇ Birşey OLMAZ, sizin kırılmanız, kızmanız "O OMURGASIZLAR"'IN umurunda değil...
    Örgütlü Kitleler olmaması için herşey yapıldıkca bu böyle gelmiş böyle gider, O marka bu marka diye ayrım yapmadan derim ki, Hepsi aynı mantalite ve mantıkla işler...

Siz acele etmeden! aracı kendiniz satıp sonrasını değerlendiriniz.

Reno yerlileşti, yerli eli değdi! mümkünse tastamam yabancı olanı alınız,

Başınıza geleni Renoya yazsanızda siniriniz ertelenmiş olur sonuç OLMAZ, adamlarda sattım Oldu mantığı var, şundan çok eminler, tüm şirket ve bankalar gibi? yazar, yazar, ağlar, ağlar alışır ve unutur...
    Biliyorlar ki onbinde bir hakkını hukuka taşıyıp alacak olan olabilir! gerisi ise kar zaten

Büyük geçmiş olsun, bu saatten sonrada O marka yani bu marka alınmaz ama Pire için yorgan yakılmaz misali yeniden karar vermek gerekir...

Aynen öyle sonuçta ben bir şekilde almasam bile birileri mutlaka alıyor dün 2 tane kredi çıkmış o bayiye onu bile araştırdım. Ben alsam ne olur almasam ne olur. (ki adamlar tok satıcı olduğunu belli etti takasa yanaşmadığı için aracımı görmeden bahane ürettiler, insan bir bakar sağına soluna onu bile yapmadılar resmen telefonla konuşulan bir durum oldu)... Şikayet var com'dan tutunda Renault'a kadar yazdım başıma geleni tek tek ama dediğiniz gibi.. Koskoca Renault'un resmi sitesinde yanıltıcı bilgiler, sattıkları araçla ilgili resim bile olmamasına rağmen ekmek peynir gibi satılıyorsa bize müstehak bazı şeyler... Ama 1 tane bile satamasa herkes aynı şekilde tepki gösterse "arkadaş bana gösterdiğin farklı, bu farklı diye" ozaman geri atım atıp adam olurlar... Dün şöyle bir göz gezdireyim dedim Şikayet var com'da privilege 2012, 2011 alanlar (aracım yerli yabancıda şu var yerlide yok, gündüz farı tesisatı var gündüz farı yok, paspasların altında gizli bölmeler yok, şu yok bu yok, dijital ekran yok aracımdan memnun değilim geri alsınlar" gibi şikayetlerde bulunmuşlar... Bunun doğrusu en baştan almamak değilmi Allahaşkına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonder -- 12 Temmuz 2012; 9:17:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baronturk

Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşım 2011 model 15 bin km'de makyajsız kasa otomatik benzinli Megane HB Extreme sunroof, otomatik klima, cruise control, yağmur sensörü vs olan arabasını 36 bin TL'ye satıyor. 34.500' e alabilirim.

11 litreye yakın yakıt sarfiyatı var, alıp lpg dönüşümü yaptırmayı düşünüyorum.
    Sizce bu araç bu şekilde alınır mı, yorumlarınızı bekliyorum.

arkadaşlar düşüncesini paylaşacak kimse yok mu?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşım 2011 model 15 bin km'de makyajsız kasa otomatik benzinli Megane HB Extreme sunroof, otomatik klima, cruise control, yağmur sensörü vs olan arabasını 36 bin TL'ye satıyor. 34.500' e alabilirim.

alınmaz arkadaşım... hem benzinli hem de otomatik su gibi benzin harcar.. dizel al huzuru bul...

• quote:

quote:

Forumda genelde dizel araç sahibi olduğu için cevap veren çıkmıyor.
    Fiyat güzel görünüyor. Anladığım kadarıyla da konfor paketi de var. Sıfırının liste fiyatı 45bin TL. Kazası vs. yoksa 34.500 iyi fiyat.
    Ancak Megane 3 benzinli otomatik araç için ağır, hantal gibi yorumlar olmuştu diye hatırlıyorum. Eğer test etmediyseniz madem araç arkadaşınızın, önce test sürüşü yapın.

• Dizel otomatikle benzinli otomatik arasında en az 15bin TL fiyat farkı oluyor. Benzinli otomatik araç alacak olsam sadece cvt şanzımanlı Honda Jazz bakardım herhalde.
  • yorumlar için teşekkürler.LPG dönüşümüyle nasıl olur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baronturk -- 12 Temmuz 2012; 10:39:08 >
  • Arkadaşlar yerli ve ithal arada görüntü farkı bariz belli (en azından bana öyle geldi görünüş açısından) iç veya teknik aksamların kalite veya kalitesizliğini yada eksikliğini bilmediğim için birşey diyemiyorum...
    Üstteki gri renkli GT Line, Alt soldaki turuncu renkli Sport... Sağ en alttaki beyaz ise Privilege olması lazım.. Direkt Renault Türkiye Depolarından çekilmiş resim buldum :D...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonder -- 12 Temmuz 2012; 10:46:24 >

• Ben alırsam eğer kesin GT Line EDC düşünüyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonder -- 12 Temmuz 2012; 10:54:08 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonder -- 12 Temmuz 2012; 10:53:54 >
  • bonder asıl içine bakman lazım.. ince detayları görmen lazım.. A sütunu yerlide sert plastiktir, ithalde üzeri kumaşla kaplıdır..
    git bir reno bayine incele.. kaç kere söyledik güzel kardeşim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

bonder asıl içine bakman lazım.. ince detayları görmen lazım.. A sütunu yerlide sert plastiktir, ithalde üzeri kumaşla kaplıdır..
    git bir reno bayine incele.. kaç kere söyledik güzel kardeşim..

Bakıyoruz hocam işte ne kızıyorsun :D ... Yeni yeni keşfediyoruz Renault'u.. Ayrıca bizim buradaki bayilerde araç olmuyor pek, direkt bakmadan alacağız kısmet olursa denk getirirsek. A sutünü neydi hocam bilemedim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonder -- 12 Temmuz 2012; 12:05:41 >

• bu resimde baklava dilimiyle gösterilmiş kısım var işte o..
  • quote:

quote:

Fiyat konusunu araç satış sitelerinden araştırın Sahibinden com. gibi, sonra Reno servislerinde ve sitesinde Reno 2 satış var oradanda fiyat ve km.üzerinden araştırınız.
    Lpg.işi tercih meselesi, dizel tercihimdir hep, Lpg.iyi gibi olsada AVM.lerin kapalı garajlarına bile almamaları beni kızdırıyor! haklılarda, dizel ise 2-5bin tl.fark eder o da kayıp ve boşa para değildir, satarken o fark zaten olacaktır, artı, dizel sürmenin zevki biraz daha sanki cazip, Bu tamamen kişisel tercihtir. Son 10 yılım dizelde geçti, gelecek yıllardada devam edecek.

11lt.yakıt sarfiyatı az km.yapıyorsanız hazmedilir ama uzun km.lerde manasız ve fazla bence. Lpg.takmakta ayrıca uğraşve ek maliyet getirecek,
    Fiyat ve donanım içeriğini bakıp araştırmanız yerinde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 12 Temmuz 2012; 13:18:34 >

• quote:

Ben alırsam eğer kesin GT Line EDC düşünüyorum :D

Beyaz ve cam tavanlısından bulursan haberim olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

bu resimde baklava dilimiyle gösterilmiş kısım var işte o..

Tamam hocam anladım teşekkürler ilgine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkalayci

quote:

Ben alırsam eğer kesin GT Line EDC düşünüyorum :D

Beyaz ve cam tavanlısından bulursan haberim olsun

Haber veririm :D
  • bonder ankaraya gelsene.. birlikte gezelim, benim 150 hp'lik meganela gideriz bayilere..
    ben aradaki farkları tek tek gösteririm sana..
  • 
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.