Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (958. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.256.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baboker

ithaller candır... binenler bilir..

varsa yoksa cam tavan fazlası var, geri kalan 3-5 ıvır zıvır şey umrumda diil de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan91

quote:

varsa yoksa cam tavan fazlası var, geri kalan 3-5 ıvır zıvır şey umrumda diil de..

megane 2 yi ilk çıktığı zamanlarda almıştım .ve diğer arkadaşlara bende ithal benimki diye hava atardım . ilk partide çıkan araçların bir nevi deneme tahtası olduğunu ,sağına soluna koydukları bi kaç eftrikten parçalar ile yerlilerden ayrılmış olmalarının ne arabaya değer kattığını nede azalttığını ,sonradan çıkan faz2 lerin ilk üretilen lerdeki sorunları giderilmiş olarak sunulduğunu anlamam 2 senemi aldı ..onlarda anlarlar yakında ...

Buda benim düşüncem

Bindiğim için bilirim

Otomobil can değildir .o cansız bir mekanik sistemdir .İçindeki diğer ıvır zıvırlar insanın rahatı içindir .Amacı bir yerden diğer yere sizi götürmesidir .gelirinizee göre bu konforu yada performansı artırıp bundan keyif alabilirsiniz .
    Ancak , ödediğim para ile o araç bana hizmet eder .onu bana hizmet etmesi için satın alırım .Dilediğim zaman ondan vazgeçebilirim .

ikide birde benimki ithal diyerek yerli alanlara nispet yaptığını zannedenler benim gözümde plajda kürk ile dolaşıp hava attığını zannedenlerdir.

Aldığım araç ihtiyaçlarımı karşılıyor ve şu an bana hizmeti konusunda sıkıntımda yok .henüz dahada şöyle olsun diyebileceğim bir durumda sözkonusu değil

Burada bu yazılanları dikkatle inceleyipte benim gibi düşünen yığınla insan olduğunu biliyorum ve bu sayının hergeçen gün arttığındanda eminim .
    şu forumda 50. sayfalardan itibaren hala ithal yerli tartışmasını hortlatmaya çalışan 3-5 kişi var .
    amaçlarının ne olduğunuda hala anlayabilmiş değilim ..

Yinede nasıl hissediyorsanız öyle yaşayın ve kullanın derim

• Arkadaslar merhaba bende iphone 4 var ama aracima bir turlu bluetooht la eslestiremedim acaba nerde yanlis yapiyorum bi yapan varsa bi tarif etse. Tesekkurler simdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: deeper_inside
    Arkadaşlar ailemize yeni bir üye katılmak üzere yolda olduğundan dolayı üzülerek coupe'mi sattım içim gitti

Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin arkadasim, benim sipam 20 gunluk oldu bile :)
  • yaw ne alıngan arkadaşlar var.. kinaye yapıyoruz hemen alınmayın.. ben bilmiyordum arabaları hep canlı bilirdim sağol aydınlattın beni

arabasını sevenler için arabası candır canandır..
  • Bende Galaxy S var ve Bluetooht'u hemen tanıyor görüyor...

Şimdi mantık olarak söylüyorum İphone 4 sanırım kendi arasın da ( 2 adet Iphone 4 ) Bluetooht ile alış veriş yapabiliyor...

O yüzden başka Bluetooht sistemleri yabancı kalabilir telefonunuza...Tabi iphone 4 kullanan var mı bizim arkadaşlar arasın da,pek hatırlamıyorum...Yani Iphone 4 kullanıpta araçla Bluetooht bağlantısı yapan var mı hatırlamıyorum..

quote:

Orijinalden alıntı: aligo99

Arkadaslar merhaba bende iphone 4 var ama aracima bir turlu bluetooht la eslestiremedim acaba nerde yanlis yapiyorum bi yapan varsa bi tarif etse. Tesekkurler simdiden
  • quote:

yaw ne alıngan arkadaşlar var.. kinaye yapıyoruz hemen alınmayın.. ben bilmiyordum arabaları hep canlı bilirdim sağol aydınlattın beni

arabasını sevenler için arabası candır canandır..

Az önce yerliler candır dediniz .Ne anlama geldiğini tahmin etmem için 36 yıla ihtiyacım olmazdı.
    Keşke şimdi söylediğinizi o zaman söyleseydiniz .Bende sizi tebrik edeydim .Şimdi söylediğiniz şeyide ben anlatmaya çalışıyorum .Bende premium paket ,navigasyon ,sunrooff ,bluetooth ,ön hava ızgarası olması bendekini daha iyi araba yapmaz .Platformları değişmez bu araçların .Motor güçleri farklıdır ,gerisi teferruattır.İnsanoğlunun bitmek bilmeyen daha ...istekleridir.
    Şu an imzanda gördüğüm ve henüz satışı olup olmadığından emin olmadığım 130 BG 1,6 motor araç ,eğer bir megane dan beklentim performansı ve gücü ise ha o zaman derdim o araç iydir diye .Ha o zamanda güç ve performans için onu alırmıydım ,onu oturup düşünmek gerekirdi.
    Yerli-ithal...
    Bu konu zaten yeterince tartışıldı ve sıktı insanları .Herhangi bir öğretisi yok .Arabasını yeni alanlar veya almak isteyenler için yanlış yönlendirmelere neden oluyorsunuz .

Canlı kısmına gelince oda benim kinayemdi . ...

• Beyler iyi de ben otomatik için değil manuel vites için yazmıştım. Yokuşta uygun gazda kalkmazsanız yada debriyajı uygun kullanmazsanız stop eder diye.
    Yoksa 1. 2. 3. viteste her araba rolantide gidebiliyor. Debriyajı uygun kullanırsanız gaz vermeden de kalkıyor araba. Ama klima açık dik bir dokuşta deneyin bakalım

Bu arada bizim arabaların hava filtresi baya bi büyük ve kaliteli. Servisden aracımı alırken üstünden çıkan hava ve polen filtresini iade etmişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 7 Haziran 2011; 7:34:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidxxx

quote:

Orijinalden alıntı: marslan91

quote:

megane 2 yi ilk çıktığı zamanlarda almıştım .ve diğer arkadaşlara bende ithal benimki diye hava atardım . ilk partide çıkan araçların bir nevi deneme tahtası olduğunu ,sağına soluna koydukları bi kaç eftrikten parçalar ile yerlilerden ayrılmış olmalarının ne arabaya değer kattığını nede azalttığını ,sonradan çıkan faz2 lerin ilk üretilen lerdeki sorunları giderilmiş olarak sunulduğunu anlamam 2 senemi aldı ..onlarda anlarlar yakında ...

Buda benim düşüncem

Bindiğim için bilirim

Otomobil can değildir .o cansız bir mekanik sistemdir .İçindeki diğer ıvır zıvırlar insanın rahatı içindir .Amacı bir yerden diğer yere sizi götürmesidir .gelirinizee göre bu konforu yada performansı artırıp bundan keyif alabilirsiniz .
    Ancak , ödediğim para ile o araç bana hizmet eder .onu bana hizmet etmesi için satın alırım .Dilediğim zaman ondan vazgeçebilirim .

ikide birde benimki ithal diyerek yerli alanlara nispet yaptığını zannedenler benim gözümde plajda kürk ile dolaşıp hava attığını zannedenlerdir.

Aldığım araç ihtiyaçlarımı karşılıyor ve şu an bana hizmeti konusunda sıkıntımda yok .henüz dahada şöyle olsun diyebileceğim bir durumda sözkonusu değil

Burada bu yazılanları dikkatle inceleyipte benim gibi düşünen yığınla insan olduğunu biliyorum ve bu sayının hergeçen gün arttığındanda eminim .
    şu forumda 50. sayfalardan itibaren hala ithal yerli tartışmasını hortlatmaya çalışan 3-5 kişi var .
    amaçlarının ne olduğunuda hala anlayabilmiş değilim ..

Yinede nasıl hissediyorsanız öyle yaşayın ve kullanın derim

Bu güzel yazının altına imzamı atarım.....

• quote:

Arkadaslar merhaba bende iphone 4 var ama aracima bir turlu bluetooht la eslestiremedim acaba nerde yanlis yapiyorum bi yapan varsa bi tarif etse. Tesekkurler simdiden

iphone eşleşmez.... onun blutııthu kendi arasında geçerlidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ypinar

yalan söylüyorlar dikkat edin!!!!!!!! polen filitresini yazmayı unutmak diye birşey olmaz.yedek parça bilgisyarda size işlenmeden depodan çıkmaz.yazmıyorsa değişmemiştir.
    quote:

Orijinalden alıntı: coyoote

cuma günü arabayı 40bin bakımına bıraktım. akşam almaya gittim. faturayı incelerken polen ve hava filtrelerinin değişmediğini gördüm. neden değişmediğini sordum.. hava filtresi ellerinde yokmuş, böyle bir rezillik olamaz.. elinde olmayan yer ankara mais şube.. polen filtresi değişmiş yazmayı unutmuşlar.. onun da parasını almadılar.. 315 tl tuttu indirimle.. hafta içi fransadan filtre gelince çağırcaklarmış falan filan.. komik firma bu reno vesselam.. hava filtresi nasıl olmaz yahu??
    bu arada arabam 40.000'de hala balataları değişmedi.. sordum adamalara kontrol etmişler.. dedim bu şimdi 60.000'e kadar gider mi? gider.. eyvallah dedim çıktım..

bakımı yapan eleman takılan parçayı çıkardı gösterdi. yeniydi gördüm kendim. değişmiş ama faturaya işlemeyi unutmuşlar.. zaten sabah aracı bırakırken 505 tl tutar, %20 iskontoyla 404 tl civarı olur extra bişeyler çıkmazsa dediler.. benim ödediğim tutar 315 tl.. içinde hava filtresi zaten yok, poleni de yazmamışlar işte.. benim kafam şu balatalara takıldı. 40bin bakımında değişmedi. 60bin'e kadar sıkıntı yaşatmadan idare eder mi?

bu arada şu bagaj kapağı ses yapan arkadaşlar servise uğradıklarında sesi keserler. bagaj takozlarını değiştiriyorlar. clio'nun hareketli olan takozlarından takıp hallediyorlar.. 2 tanesi 66 tl, garanti kapsamında ücret alınmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: avukatakın

quote:

Eşleşir . Ben iphone ile kullanıyorum. görüşme de yapıyorum. müzik de dinliyorum.
    Teyp blutut ayarlarından yeni cihaz ekleyi seçin. gösterge de 4 haneli bir kod yazacak .
    iphone da blututu açın . altta my radiosat belirecek . ona tıklayın . 4 haneli kodu girin . bu kadar .
  • yaa bizim araçların arka bagajındaki megane yazısını neyle sökebilirizzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ModexaLone

yaa bizim araçların arka bagajındaki megane yazısını neyle sökebilirizzzz

kardeş ben "aman düşmesin" diye bakıyorum, sen nasıl sökerim diyosun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.E

quote:

Orijinalden alıntı: Seyt

Selam, 1100km geçtiğim oldu.

quote:

Orijinalden alıntı: mr.E

Full depo ile en fazla kaç km gittiniz arkadaşlar. Benimkisi 900 demiyor ya ne kadar sakin sürersem süreyim (şehirdışı)

105 beygirle mi? 85 le mi?

105 Beygir. 850 KM uzun yol, 300 KM 2. köprü trafiğiyle gidiş geliş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

quote:

Eşleşir . Ben iphone ile kullanıyorum. görüşme de yapıyorum. müzik de dinliyorum.
    Teyp blutut ayarlarından yeni cihaz ekleyi seçin. gösterge de 4 haneli bir kod yazacak .
    iphone da blututu açın . altta my radiosat belirecek . ona tıklayın . 4 haneli kodu girin . bu kadar .

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: murataslan55

quote:

Orijinalden alıntı: ModexaLone

yaa bizim araçların arka bagajındaki megane yazısını neyle sökebilirizzzz

kardeş ben "aman düşmesin" diye bakıyorum, sen nasıl sökerim diyosun :)

benım arka stoplar ve arka reno arması sıyah yazılar abess duruyorrr :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun73

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

quote:

+1

ben niye eşleştiremedim ki ozaman :( tekrara deneyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Bende Galaxy S var ve Bluetooht'u hemen tanıyor görüyor...

Şimdi mantık olarak söylüyorum İphone 4 sanırım kendi arasın da ( 2 adet Iphone 4 ) Bluetooht ile alış veriş yapabiliyor...

O yüzden başka Bluetooht sistemleri yabancı kalabilir telefonunuza...Tabi iphone 4 kullanan var mı bizim arkadaşlar arasın da,pek hatırlamıyorum...Yani Iphone 4 kullanıpta araçla Bluetooht bağlantısı yapan var mı hatırlamıyorum..

quote:

şfre olarak 0000 gir iki tarafa eşleştir çalışır

• bluetooth ile hangi telefonlarin eslesebildigi ile ilgili bir site var.yanlis hatirlamiyorsam renaultmedia isminde.

benim omnia i900 u eslestirdim telefon gorusmeleride yapabiliyorum.ancak muzik dosyalarina ulasamiyorum.onnia yi eslestirip muzik dinleyebilen varmi acaba
    yarin 5800 i deneyecegim
  • 
Sayfa: önceki 956957958959960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.