Şimdi Ara

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
39.609
Cevap
155
Favori
3.256.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resimleri gördük. Baya güzelmiş. Gelelim Coupe meselesine. 200 beygir üstü Coupe değil, RS'dir. Coupe'nin 1,5 dci 105 hp dizeli de satılacak... Şimdi iki resim ekliyorum. İlk resim Coupe, ikinci resim ise RS. Birbirlerine çok benziyorlar. Ama tabii ki aralarında farklılıklar var....

RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

• Mercekli farsız önü güzel durmuyor mercek şart

•  RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

• fotoğraflar için teşekkür ederim çok güzel görünüyor

• renault süper bi is yapmis megane 2 aracim war kıskandim acikcasi:)

• quote:

Orjinalden alıntı: cat33

Resimleri gördük. Baya güzelmiş. Gelelim Coupe meselesine. 200 beygir üstü Coupe değil, RS'dir. Coupe'nin 1,5 dci 105 hp dizeli de satılacak... Şimdi iki resim ekliyorum. İlk resim Coupe, ikinci resim ise RS. Birbirlerine çok benziyorlar. Ama tabii ki aralarında farklılıklar var....

aradaki fark anlatılacak gibi değil inanılmaz büyük fark var coupe ile RS arasında.

bu arada o bahsedilen versiyon RS de olamaz,çünkü RS in 55-60 arasına satılması imkansız.

• Arkadaşlar N73 cepten çektim resimleri...resim kalitesi foto formatını mecburen küçültünce ancak bu kadar kaliteli görünüyor büyük formatlı halinde çok kaliteli o yüzden şimdiden kusura bakmayın ancak bu kadar kalite:))

• Bu çekmiş olduğum son resim arkadaşlar umarım yardımcı olmuşumdur resimlerle ilgili konuda saygılar..

• Fotolar için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

quote:

Orjinalden alıntı: cat33

Resimleri gördük. Baya güzelmiş. Gelelim Coupe meselesine. 200 beygir üstü Coupe değil, RS'dir. Coupe'nin 1,5 dci 105 hp dizeli de satılacak... Şimdi iki resim ekliyorum. İlk resim Coupe, ikinci resim ise RS. Birbirlerine çok benziyorlar. Ama tabii ki aralarında farklılıklar var....

aradaki fark anlatılacak gibi değil inanılmaz büyük fark var coupe ile RS arasında.

bu arada o bahsedilen versiyon RS de olamaz,çünkü RS in 55-60 arasına satılması imkansız.

RS'nin 55-60000 civarında satılmayacağını ben de biliyorum. Ama arkadaş 200 beygir üstü yazınca Aklıma RS'den başkası gelmiyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: Backstreet

Bu çekmiş olduğum son resim arkadaşlar umarım yardımcı olmuşumdur resimlerle ilgili konuda saygılar..

Sayın arkadaşım, fotoğraflar için sana teşşekür ederim. Buraya ilk Megane 3 fotosu ekleyen sensin (Türkiye içinde). Tekrar teşekkürler...

koltuklar mı çok arkadaydı?

çünkü normal bir görüntü değil,diz mesafesi felaket.megane2de buna göre çok daha iyiydi.

@cat33,

belki coupe için 250bglik RS motorunun light hali konulup türkiyede en güçlü coupe olarak satılabilir.o fiyat gerçekse en mantıklı açıklama bu çünkü.
  • Paylaşım için teşekkürler
  • http://www.new-megane.renault.co.uk/coupe/united-kingdom/english/ Arkadaşlar Coupe modeli için bu adrese bir göz atın isterseniz....
  • Rica ederim? ne demek önemli olan paylaşım değil mi arkadaşlar...Bu arada arka koltuktan resim çektiğimde henüz ön koltukları ayarlamamıştım en sondaydı ön koltular sonradan öne geçip ayarladıktan sonra arkaya oturdum diz mesafesi fena değildi hani çok geniş demiyorum idare ederdi..Bu arada görmüş olduğunuz araba full...Yan dikiz aynalar elektrikli açılıp kapanıyor stop ettiğiniz de aracı falan..xenon far artı çok hoşuma gitti yapacaktık ta neyse dedik ön far yıkama var biliyosunuz nerde mi:)) farın yanında çizgi halinde bir yer var farın hemen yanında o çizgi dediğimiz yer açılıyor ve su fışkırtıyor ve tekrar yerine oturuyor o mekanizma....
  • Paylaşım için teşekkürler.

Güzel inceleme olmuş.

Eline Sağlık.
  • Daha önce taslak ile bizlere konuk olan Renault Megane III Coupe, Paris ile birlikte yüzünü gösterdi.
    Renault nun Coupe diye isimlendirdiği bu Megane versiyonu daha çok bir hatchback gibi görünüyor. Ancak araç çok şık bir tasarıma sahip. Yeni Megane yüzü, Renault nun sportif kimliği yansıtmadaki başarısı ve yeni tasarım anlayışı ile Megane Coupe şimdiden kendini sevdiriyor. Firmanın araç hakkında güçlü performansı ve güvenlikli sürüşü her daim dile getirmesi beklentileri daha da yükseltiyor.
    Yeni Renault Megane Coupe kullanıcılara geniş bir motor yelpazesi sunuyor. 100 ve 110 beygirlik 16V 1.6 litre, 140 beygirlik 16V 2.0 litre ve iki tane yeni turboşarj üniteli 130 beygir 1.4 litre TCe ve 180 beygir 2.0 litre TCe motorlar yeni Renault Megane III Coupe ˜nin benzinli seçenekleri arasında yer alıyor. Otomatik şanzımanlı yeni bir motor üzerinde de çalışan Renault bunu daha sonra seçeneklere ekleyecek.
    Dizel motorları ise dCi 85, dCi 105, yeni dCi 110 ve daha sonra eklenecek manuel dCi 160, otomatik şanzımanlı dCi 150 olacak. Yeni dCi 110 motor 3750 d/d'da 130 beygir güce ulaşırken 300 Nm tork üretiyor.
    Renault Megane Coupe ˜nin satışına Kasım ayında başlanması planlanıyor.

2009 Model Yeni Renault Megane 3 Coupe...Arkadaşlar daha önce 200 bg civarı yazmıştım ancak sanırım Arkadaşımla konuşurken kulak yanılması oldu...

• megane III Türkiye'ye gelmesiyle birden konu canlandı
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.