Şimdi Ara

BİRİ adsl e geçmek isteyen var mı????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ttnet kotalı ayda 29 ytl,, biri 14,25 aylık.. 1 ayda limitsiz... ttnet aboneliğimi iptal ettirip biri ye geçmeyi düşünüorum.. sizce geçmelimiyim yoksa kalsın mı??

• Az önce sitesine baktım.Kampanya fiyatları çok iyi,ama kampanya sadece 2 ay için geçerli sanırım.Kampanyalar kısmının altında bir yazı okudum bu konuyla ilgili kafam karıştı.Ben de abone olmayı düşünüyorum.Ama sadece 2 ay içinse hiç değmez.Ve verdikleri kablosuz modemi de bir süre sonra geri alıyorlarmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr0wn1ng

Az önce sitesine baktım.Kampanya fiyatları çok iyi,ama kampanya sadece 2 ay için geçerli sanırım.Kampanyalar kısmının altında bir yazı okudum bu konuyla ilgili kafam karıştı.Ben de abone olmayı düşünüyorum.Ama sadece 2 ay içinse hiç değmez.Ve verdikleri kablosuz modemi de bir süre sonra geri alıyorlarmış.

Aboneliğinizi sona erdirirseniz geri alıyorlar ya da elden ödüyorsanız 50 lira depozitoya sayıyorlar veya kredi kartıyla aldıysanız ordan çekiyorlar.

Ayrıca kredi kartıyla ödeme yapmanız durumunda 3 ay indirimli tarifeden yararlanıyorsunuz. Diğer durumlarda 2 ay geçerli kampanya.

@G-UNITSOLDIER

Sonuçta bağlantı ücreti yok 3 ay veya 2 ay indirimli bir şekilde kullanmak isterseniz geçin derim ve 2 yıl bağlı kalma gibi bir olayda yok bu yönden memnun kalmazsanız yine telekom'a geri dönebilirsiniz bir kaybınız olmaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: dr0wn1ng

Az önce sitesine baktım.Kampanya fiyatları çok iyi,ama kampanya sadece 2 ay için geçerli sanırım.Kampanyalar kısmının altında bir yazı okudum bu konuyla ilgili kafam karıştı.Ben de abone olmayı düşünüyorum.Ama sadece 2 ay içinse hiç değmez.Ve verdikleri kablosuz modemi de bir süre sonra geri alıyorlarmış.

yani 15 ytl lik abonelik ücreti 2 ay için mi geçer li?? ben aylık abonelik ücreti 15 ytl olduğu için geçecektim,, sanırım yanlış anlamışım.. fiyatı 2 ay sonra 29 a çekerelerse ne anla mı kalır ki zaten??
  • çok gereksiz.. hiç geçmeye gerek yok yane...
  • benim gibi sadece yaz aylarında evine geldiğinde internet bağlatanlar için güzel bence.Açılış,bağlantı hiç bir ücret yok,modem de bedava hemde ilk ay sınırsız,fiyatlarıda uygun 2 ay için.Benim için müthiş açıkcası
  • quote:

Orjinalden alıntı: Evrekas

benim gibi sadece yaz aylarında evine geldiğinde internet bağlatanlar için güzel bence.Açılış,bağlantı hiç bir ücret yok,modem de bedava hemde ilk ay sınırsız,fiyatlarıda uygun 2 ay için.Benim için müthiş açıkcası

Modemi geri almıyolar mı sonra?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuMETALxx

çok gereksiz.. hiç geçmeye gerek yok yane...

bencede gereksiz sorun çıkabilir
  • Arada çok fazla fark varsa geçilebilir ama hizmeti aynı altyapıdan alacağınız için, ücret dışında birşey değişmeyecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.