Şimdi Ara

Bilgisayardan Resim yüklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
40.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone içerisine bilgisayardan nasıl resim yükleyebilirim wallpaper olarak kullanmak için ?

• ilk önce yüklemek istediğin resimleri belirli bir klasöre koyacaksın sonra iphonu bilgisayara kabloyla bağlıycaksın itunesi acacaksın photos sekmesine tıklayacaksın sonra sync için klasörü seçeceksin sync dedikten sonra resimler telefonun içinde...

yanlışım varsa affola

sonra setting bölümünden wallpaper i tıklayacaksın orada olur...

EDIT:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D9369ED2 -- 7 Eylül 2008; 12:02:52 >
  • Teşekkür ederim
  • Teşkkürler.. itunes korkulcak kadar zor bişey diilmiş =)
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeeuss27

Teşkkürler.. itunes korkulcak kadar zor bişey diilmiş =)

+1

Daha Çok özelliğini gördükçe winampi bırakacaksın demedi Deme :)
  • Peki daha sonra o klasörü saklamak zorundamıyız arkadaşlar ? Yani resimleri attık iyi güzel de, ben de klasörü silince, bir sonraki eşlemede, telefondaki eski resimler siliniyor. Nasıl iş anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erai -- 27 Aralık 2010; 14:20:45 >
  • Evet itunesa o klasörü tanıttıgınız için,o klasör giderse telefondan resimlerde gider.
  • Telefona attığımız herbirşeyin aynı zamanda da bilgisayarda saklanmasının zorunlu olması kadar saçma birşey görmedim

Teşekkür ederim Hakan.Turan, cevabınız için...
  • İtunes son sürüm 11. falan filan
    İos son sürüm
    Cihaz iphone 4 s

Problem: Eski sürümlerde itunes ile klasör seçerek birden fazla klasör ve fotoğrafları atabiliyorduk, ancak şimdi sadece 1 tane seçilebiliyor. Bilgisayarımdaki birden fazla klasördeki fotografları, cihaza nasıl atabilirim ayrı klasörler halinde, teşekkürler?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.