Şimdi Ara

swat 4 2. bölüm de takıldım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • larkadaşlar 50 defa oynadım sadece rescue all the civillians görevi kalıyo anlamadım arkadaşta aynı bölümde takıldı
    rehineleri kurtarıyoz adamlardan ama olmuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musandia -- 19 Nisan 2005, 11:44:53 >

• İkinci bölüm?,kızı bodrum katta kurtardığımız bölümmü,orasıysa alt katta dehlizin sonunda demir perdede bir kapı var yaklaşınca aksiyon işareti çıkacak orda bir kız var belki onu görmediniz.
    Birde bende bug oldu yaşlı kadın teslim olmadı ayağından vurdum yaralı sivil oldu:)bu olay bazen bölümlerde oluyor yani sivilleri vurmadan ellerine kelepçe takman gerekli yada yerde yaralı ise aksiyonla telsiz haberi vermen gerekli ama bazen olmuyor ve hadi geri baştan yada ayağından ama bazende ölüyor:) neyse ki oyun tekrarı var;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geppettous -- 19 Nisan 2005, 11:56:14 >
  • yaşlı kadın ı kelepçeleyemedim yoksa alt demir kapıdaki kızı buldum ok bi denerim
  • yaşlı karı eğilmiyodu eğildi şimdi oldu görev saol dostum 4-5 günden beri kelepçe vuramamıştık karıya
  • eğilmeyenin yanına flashbang atıp bağarın halloluyor.
  • koca karıya biber gazı sık tamamdır,ben öyle hallettim.
  • bende emir verdim koca karıya elektrik verdi ohh my heart dedi verdim kelepçeyi eline
  • beyler oyun cidden cok gercekçi
  • Ben o yaşlı karının ayağına teaser gun sıktım kadın hemen dizlerime çöktü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.