Şimdi Ara

HUSUSİ YUK TASIMA KOCA BİPPER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
61.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar geçen gün bipper aldım aracı cok sevdim. cok yakısıklı. yiğenleri fiat fiorino ve citroen nemo.. fiyat olarak outdoor 28000 ucuncu cam var. yakıt 5 nci vites 3.8 1750 devir.. ortalama 5.5 gibi dizel.. araçta herşey var tam aile arabası derler ya..tavsiye ederim. garanti bitince fiat parçası bile takarsın motor peugeot.. kasko 998 ytl tuttu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @KlavYE@ -- 5 Temmuz 2009; 0:47:27 >

• Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
  • Hayırlı olsun.Benimde tip olarak çok hoşuma giden bir araç.Resim koyabilirsen sevinirim.
  • hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
  • Merhaba,

Beeper gösterge panelinde üçgen içerisinde ünlem işareti olan bir uyarı lambası yanmaya başladı, ne anlama geldiğini bilen varmı ? Araç ile beraber kitapçık vermemişler yarın sabah servisi arayacağım araç daha 970km de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucankut -- 7 Eylül 2008; 23:26:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusuf_alp

arkadaşlar geçen gün bipper aldım aracı cok sevdim. cok yakısıklı. yiğenleri fiat fiorino ve citroen nemo.. fiyat olarak outdoor 28000 ucuncu cam var. yakıt 5 nci vites 3.8 1750 devir.. ortalama 5.5 gibi dizel.. araçta herşey var tam aile arabası derler ya..tavsiye ederim. garanti bitince fiat parçası bile takarsın motor peugeot.. kasko 998 ytl tuttu..

güzel araç hayırlısı olsun
  • Hayırlı Olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucankut

Merhaba,

Beeper gösterge panelinde üçgen içerisinde ünlem işareti olan bir uyarı lambası yanmaya başladı, ne anlama geldiğini bilen varmı ? Araç ile beraber kitapçık vermemişler yarın sabah servisi arayacağım araç daha 970km de.

Yakıt kesici devre dışı hatası. Aracı lambalar söndükten sonra çalıştırırsanız vermez o uyarıyı
  • Merhaba,

tyler20 teşekkür ederim aynen dediğin gibi bugün servislede görüştüm herhangi bir sıkıntı yok. Bugün itibati ile araçla 1 haftada 1500km yapmış bulunuyorum. Yakıt tüketimi gitgide düşmeye ve motor hissedilir biçimde serileşmeye başladı. Bu araçla ilgili söyleyebileceğim tek olumsuz şey direksiyonun altındaki hizada bulunan göğüslüğün alt kısmı direkt insanın kaval kemiğine değiyor. Biraz rahatsız edici ama zamanla alışırız muhtemelen.
  • benim ki değmiyor boy 178 cm. sorunum yok. hacim genş ferah var hanım bir daha sedan araca binmem diye tutturdu.
  • kardes aracın fotolarınıda paylasabılırsen ıyı olur bende babama almayı dusunuyorumda.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucankut

Merhaba,

merhaba,

bahsettiğiniz üçgen ikaz lambası sarı renk ise ve belli bir suratin üstünde yanıyorsa, hız hatırlatıcısıdır. gösterge panelinden istenilen hızda uyarı vermesi için ayarlayabilirsiniz. daha fazla bilgi için araç kitapçığını okuyabilirsiniz.
  • Peugeot bipper aracımı şubat ayında aldım ve 36.000 km yol yaptım. 45 lt akaryakıt ile şehir içi, şehirler arası karışık 900 km gidiyorum. Araçla ilgili şu ana kadar hiç bir problemim yok.
  • herkese selam,
    yaklaşık 1 hafta önce bipper outdoor aldım. Şehir içi ortalama 7lt 1/100km yakıyor! Dün istanbul'dan izmir'e geldim tam 1 depo benzin tüketti (45 lt) inanamıyorum bu arabayı alırken tasarrufu ön planda tutarak almıştım ama tam bir hayal kırıklıgı oldu. Bu rakamlar kuru agırlık ve normal kullanımda gerçekleşti. Birde buna yük yüklersem ne olur düşünemiyorum. yakıtı düzelecek derler servisten... bekliyoruz....
  • araban benzınlıyse normal
  • Sevgili arkadaşlar bu araçların motorları sizce kaç bin km yapar ?

ikinci bir sorum ise hangi motoru kullanmıştır bu araca
  • hayırlı olsun kardeşim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Musician_Turk

herkese selam,
    yaklaşık 1 hafta önce bipper outdoor aldım. Şehir içi ortalama 7lt 1/100km yakıyor! Dün istanbul'dan izmir'e geldim tam 1 depo benzin tüketti (45 lt) inanamıyorum bu arabayı alırken tasarrufu ön planda tutarak almıştım ama tam bir hayal kırıklıgı oldu. Bu rakamlar kuru agırlık ve normal kullanımda gerçekleşti. Birde buna yük yüklersem ne olur düşünemiyorum. yakıtı düzelecek derler servisten... bekliyoruz....

quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

araban benzınlıyse normal

Bu aracın benzinli modeli yok bildiğim kadarıyla ve 45 lt yakıtla 560 km gibi az yol gitmesi garip, ya çok devirli kullanacaksın ya da tronic şanzumanlısı ne kadar yakıyor bilemiyorum, bir yanlışlık olsa gerek diye düşünüyorum.

• hayırlı olsun araç gercekten çok güzel ve günümüz araçları içerisinde en az yakanı sorunlarına gelince arka süspansiyon araç çok zıplıyor ve ön amortisör bilyalarına su gittiği için çok kısa sürede ses yapıyor garantiden değişiyor ve debriyaj bilyanız yağlama yapıyor prizdirek kecesi değişerek setle birlikte bu problemde ortan kalkmış oluyor tabi hepsi garanti...
  • arkadaşlar bipper outdoor almayı düşünüyordum ama forumlarda fiorino öne çıktı nasıl davrancağımı şaşırdım
    kullananlardan sorayım dedim bide
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.