Şimdi Ara

HYUNDAI i20 --sonunda geldi--- (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
0
Favori
51.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet araba çok oturaklı ve çok zevkli sürüşü var,Allah herkeze nasip etsin,arka kapılarda hoparlör yeri var,ama kablosu çekilimi bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: İ20_38

İsteyen arkadaşlar için aracımın resmini yüklüyorum.

HYUNDAI i20 --sonunda geldi---

İ20_38 kardeşim size ve diğer yeni alanlara tekrar hayırlı olsun.
    Çok güzel duruyor fotolarda .

ALLAH(C.C.) kazlardan belalardan korusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KADIKOY -- 1 Haziran 2009; 22:40:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı:

quote:

Orjinalden alıntı: mcroses

tüketim değerleri oldukça iyi bence. peki bu kullandığınız süre zarfında arabada rahatsız edcici birşey var mı? herhangi bir aksaklik ya da sorun...

Pedallar aşırı yumuşak, ayaklarım pedalları hissetmekte biraz zorlanıyor

kendimi acemi şöför gibi hissettim 2 kere stop ettirdim

Bizim manuel klima, otomatik olarak devreye giriyor olabilir mi acaba??

Ya ehhalil ustam güldürdün beni....

Ben hala binemedim beyaz 1,2 team ıma acaip canım çekiyo şöyyyyyle bir direksiyona oturmayı.

Bide her gün defalarca girdiğim Hyundai sitesine bir kaç gün hiç girmemiştim..
    Biraz önce Evde Elveda rumeli dizisini izlerken reklam arasında İ20 nin reklamını verdi..Dur bi bakayım dedim ..Hyundai sitesinde meğerse vermiş arkadaşların bilgilerine..

Beyazda çok tatlı duruyor yaaaaaa...

• i20 38 kazasız belasız kullan. süper duruyor metalik gri nazar değmesin.kadıköy kardeş katılıyorum sana beyaz da çok güzel duruyor. acaba siyah nasıl gider bu arabaya
  • şu ötv yi uzatsalar keşke bende 1.4 select sunruflu esp li bir gri renk sipariş versem...
  • Kadıköy kardeşim sizde inşallah yakında istediginiz arabaya kavuşur sürme zevkini tadarsınız.
    Bügün bende HYUNDAİ sitesinde İ20 yi inceledim araba özelliklerini daha iyi ögredim birkez daha isabeti bir karar verdigime sevindim,ilk önce bu arabayı aldığımda yadırgayan iş arkadaşlarım ve çevremdekiler arabaya hayranlıkla bakmakta ve isabetli bir karar vermiş olduğumu söylemektedirler.Arabanın bağajıda yeterli ve kullanışlı,resimlerinide ekliyorum.
    Orjinalden alıntı: KADIKOY

[

• resimler çok güzel devamını bekliyoruz...
  • Orjinalden alıntı: İ20_38

Kadıköy kardeşim sizde inşallah yakında istediginiz arabaya kavuşur sürme zevkini tadarsınız.
    Bügün bende HYUNDAİ sitesinde İ20 yi inceledim araba özelliklerini daha iyi ögredim birkez daha isabeti bir karar verdigime sevindim,ilk önce bu arabayı aldığımda yadırgayan iş arkadaşlarım ve çevremdekiler arabaya hayranlıkla bakmakta ve isabetli bir karar vermiş olduğumu söylemektedirler.Arabanın bağajıda yeterli ve kullanışlı,resimlerinide ekliyorum.

[

bu bagaj super kullanışlı zaten .metalik gri rengini bulamıyorum bende

• quote:

Orjinalden alıntı: uzifc

i20 38 kazasız belasız kullan. süper duruyor metalik gri nazar değmesin.kadıköy kardeş katılıyorum sana beyaz da çok güzel duruyor. acaba siyah nasıl gider bu arabaya

Benim tahminim (daha önceki bir mesajımdada belirtmiştim) harika gider ve en çok yakışan renk olur
  • quote:

quote:

i20 38 kazasız belasız kullan. süper duruyor metalik gri nazar değmesin.kadıköy kardeş katılıyorum sana beyaz da çok güzel duruyor. acaba siyah nasıl gider bu arabaya

Benim tahminim (daha önceki bir mesajımdada belirtmiştim) harika gider ve en çok yakışan renk olur

valla emin değilim sonuçta zevk meselesi tabii ama bayide incelediğim araç metalik griydi ve bayılmıştık.canlı görmek lazım siyah rengi
  • quote:

şu ötv yi uzatsalar keşke bende 1.4 select sunruflu esp li bir gri renk sipariş versem...

Hadi ustam elini çabuk tut ÖTV yi inşallah uzatırlar dualarınız kabul olur...

Ama benim duyumum ÖTV uzatmak yerine hurda araba indirimi olacakmış.

1.4 select sunruflu esp li bir gri renk çok tatlı olur ama
  • quote:

şu ötv yi uzatsalar keşke bende 1.4 select sunruflu esp li bir gri renk sipariş versem...

inşallah alabilirsin dostum ama bende pek ihtimal vermiyorum ötv indirimini uzatmalarını
  • Arkadaşlar arka koltuklar yatırıldığındaki resimler.

• quote:

quote:

quote:

valla emin değilim sonuçta zevk meselesi tabii ama bayide incelediğim araç metalik griydi ve bayılmıştık.canlı görmek lazım siyah rengi

GETZ e siyahın ne kadar yakıştığını bilirsiniz.gerçi İ20 ile Getz in dış çizgileri çok farklı ama Siyah daha atak ve diri bir görüntü verir diye düşünüyorum.Benim araçla birlikte geleceklerin içinde siyah da vardı Fotolarını çeker buraya koyarım bakarsınız

• quote:

Arkadaşlar arka koltuklar yatırıldığındaki resimler.

tşkler dostum resimler için.herkese yardımcı olacak karar verme sürecinde.bagaj hacmi sınıfının en büyüğü sanırım çoğu aile için yeterde artar bile
  • genelde otomotivcilerin talebi uzamasi yonunde takip ettigim kadari ile. gecen basbakan degerlendirebilirz dedi... bakalim hayirlisi nasipte varsa aliriz ins. ben su an adadayim okul bitmeden buradanda cikamiyorum ben ciktigim zaman zaten ötv indirimi bitiyor... alamasamda gider bir test sürüşü yaparim :)
  • quote:

Arkadaşlar arka koltuklar yatırıldığındaki resimler.

Oyyyy anammmm oyyyyyy...

İ20_38 şu saatte Hyundai cileri arattıracaksın bana ...Otomobilim nerde kaldı yaaaaaaaaa gece gece açtıracam naz yapacam ortalığı birbirine katacam

• quote:

quote:

quote:

quote:

GETZ e siyahın ne kadar yakıştığını bilirsiniz.gerçi İ20 ile Getz in dış çizgileri çok farklı ama Siyah daha atak ve diri bir görüntü verir diye düşünüyorum.Benim araçla birlikte geleceklerin içinde siyah da vardı Fotolarını çeker buraya koyarım bakarsınız

valla dostum süper olur bekliyoeum mutla siyahın resimlerini.bu arada ne zaman gelicek senin araba?

• quote:

genelde otomotivcilerin talebi uzamasi yonunde takip ettigim kadari ile. gecen basbakan degerlendirebilirz dedi... bakalim hayirlisi nasipte varsa aliriz ins. ben su an adadayim okul bitmeden buradanda cikamiyorum ben ciktigim zaman zaten ötv indirimi bitiyor... alamasamda gider bir test sürüşü yaparim :)

otomotiv şirketleri aç gözlü zaten.onlar istemezlermi uzamasını.devletin alacağı ötv yi cebe indiriyolar
  • quote:

genelde otomotivcilerin talebi uzamasi yonunde takip ettigim kadari ile. gecen basbakan degerlendirebilirz dedi... bakalim hayirlisi nasipte varsa aliriz ins. ben su an adadayim okul bitmeden buradanda cikamiyorum ben ciktigim zaman zaten ötv indirimi bitiyor... alamasamda gider bir test sürüşü yaparim :)

İşi iyi bilen bir kaç büyüğüm (bu konularda iyidirler)..;;;;;

Özellikle Renault ceo larının bastırdığını Hükümetin direndiğini,Hükümetin esas isteğinin Hurda araba muhabbeti olduğunu,ama zamanında yapılan hurda indiriminin cılkının çıkması sebebiyle kısada olsa ÖTV indiriminin 1-1,5 ay gibi uzatılabileceğini söylediler.

Bu büyüklerim İstanbul Avrupa yakasında halen otomobil işiyle uğraşırlar.

Sonuçta dileğiniz inşallah gerçekleşir kardeşim.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.