Şimdi Ara

Yılan Hikayesi[HAFTA İÇİN HER GÜN 18:40'TA CINE5'TE]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
8.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1999'da başlayıp 2002'de biten dizidir.

Ben şahsen çok izlemek isterdim fakat,geç saatte olması ve doğal olarak benim uykumun gelmesiyle izleyemediğim dizi...

Diziden hatırladığınız sahneler varsa yazın buraya...

Dizinin son bölümünü indirdim son bölümdeki olaylar;

Gülsüm hapishaneden kaçtı.
    Rıza,Kürşat ve Yusuf peşindedir.
    Belgin Abla Rambo Berk'e apartmandaki bir dairenin tapusu ve eski parayla trilyonluk bir çek vermiştir.
    Memoli ve ekibi Rıza,Kürşat,Yusuf ve Gülsüm'ün peşindedir.
    Rıza-Kürşat-Yusuf üçlüsü Gülsüm'ü bulmuştur.
    Ve dizinin sonunda Rıza ve Gülsüm ölür,Kürşat ve Yusuf polise teslim olur.
    Çaycı Avni ise lotoyu tutturmuştur.
    Dizinin yapım ekibi dizinin son sahnesinde oynamaktadır.Ama yapım ekibi olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighVoltage -- 23 Temmuz 2010; 12:53:29 >

• Bende izlerdim bi aralar harbiden güzel diziydi.Ama pek bişi hatırlamıyorum, bir şey hatırlıyorum galiba eleni miydi elena mıydı neydi öyle bi kız vardı,yeni gelmişti memolininde bunun geldiğinden haberi yoktu ,bunların arasında bi kovalamaca gibi bir şey oldu sanırsam,sonra memoli kızın üstüne atladı.
  • Kraaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllll.

Bu bağırması yokmuydu gülmekten ölüyordum valla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: __JokeR__

Bende izlerdim bi aralar harbiden güzel diziydi.Ama pek bişi hatırlamıyorum, bir şey hatırlıyorum galiba eleni miydi elena mıydı neydi öyle bi kız vardı,yeni gelmişti memolininde bunun geldiğinden haberi yoktu ,bunların arasında bi kovalamaca gibi bir şey oldu sanırsam,sonra memoli kızın üstüne atladı.

Hatta adı da "Ege Güzeli"ydi.

quote:

Orjinalden alıntı: :HAKAN:

Kraaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllll.

Neredeyse her bölüm.
  • quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: duff

quote:

• Hele o saçları yokmuydu O zamana göre tabi güzel bi diziydi ama şimdi yapsalar tutmaz
  • rambonun oooooooo memoli abi diişine hastaydım
  • Son Bölümde O Köyden Gelen Kız Vurulmuyo AsLında Erkanı Vuracaklardı Zeyno Herhalde Önüne Atladı Erkanı Güzel Bölümde Bir Yerde Tekrar Verirlerse Yazın haa
  • Memolinin en yakın arkadaşı vardı.Cem miydi neydi ismi..

Herkese aşık oluyordu..
  •  Yılan Hikayesi[HAFTA İÇİN HER GÜN 18:40'TA CINE5'TE]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 2 Eylül 2008; 15:37:51 >
  • Cem
  • o zamanlar memolinin saçı moda olmuştu herkes yapmaya çalışıyordu.Ben de gıcık kapardım o saç şekline ne o öyle inek yalamış gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaGaPo

o zamanlar memolinin saçı moda olmuştu herkes yapmaya çalışıyordu.Ben de gıcık kapardım o saç şekline ne o öyle inek yalamış gibi.

aynen
  • Ayrıca memoli adında gofret bulunmaktadır ve arka sokaklar,gece gündüz gibi dizilerde bundan esinlenerek bazı bölümler çalınarak yapılmıştır.
  • Erkan Ağa'nın köylüleri istanbul'a gelmişti. Birinin adı Selo'ydu diğerininkini unuttum. Bir adam onları gazinosunda çalıştırıyordu. o adamı hatırlayanınız var mı? Adam sürekli "cinayet cinayet hahaha" diyordu o adama bitiyordum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC GRADY

Erkan Ağa'nın köylüleri istanbul'a gelmişti. Birinin adı Selo'ydu diğerininkini unuttum. Bir adam onları gazinosunda çalıştırıyordu. o adamı hatırlayanınız var mı? Adam sürekli "cinayet cinayet hahaha" diyordu o adama bitiyordum ben

donunu toplaya toplaya tuvaletten çıkışı vardı bi sahnede cinaayet diye bağırarak kopuyodum o adama yaa

+ olarak dizide en beğendiğim karakter kürşattı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

quote:

Orjinalden alıntı: MC GRADY

Erkan Ağa'nın köylüleri istanbul'a gelmişti. Birinin adı Selo'ydu diğerininkini unuttum. Bir adam onları gazinosunda çalıştırıyordu. o adamı hatırlayanınız var mı? Adam sürekli "cinayet cinayet hahaha" diyordu o adama bitiyordum ben

donunu toplaya toplaya tuvaletten çıkışı vardı bi sahnede cinaayet diye bağırarak kopuyodum o adama yaa

+ olarak dizide en beğendiğim karakter kürşattı.

• Güzel diziydi.
  • Aynen,favori karakterim Kürşat...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.