Şimdi Ara

Citroen Xantia-kullanıcı görüşleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
11.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam. Henüz yeni, 1996 model bir citron xantia aldım. BU araç kullanıcılarının görüşlerini buraya yazmalarını isteyeceğim. ayrıca bir de özel bir sorunum var. Bu araç ta malum hidrolik süspansiyon sistemi ve ayarlanabilir 4 farklı mod var. Benim arcımın bu sisteminde bir sorun oluştu, üstelik bulunduğum yerde citroen servisi de yok. Tavsiyeniz nedir ve bu tip bir sorunla karşılaşanlar tecrübelerini aktarırlarsa çok memnum olurum. Herkese saygı, sevgi..

• quote:

Orjinalden alıntı: AlperAkbilgi

Araba ilk çalıştığında göstergelerin sağında spor mod düğmesinin üzerindeki ile aynı simge yanıp sönüyor mu?
    Eğer aracınız hydractive 1 ise zıplatması normal hydractive 2 ise ozaman bir sorun var demek.

simgeyi buldum, böyle bişey.

Şimdi aklıma geldi. Yoksa sizin spor mod dediğiniz şey şu kolu en ileri iterek mi oluyor?

resme tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperAkbilgi -- 6 Eylül 2008; 13:05:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayra10

herkese selamlar 2 gün önce 2001 model 2.0 HDI xantia sahibi oldum
    Genel olarak araçtan menmunum ancak bir kaç parçasının değişmesi gerekiyormuş ustam elime bu parçaları al yanıma gel dedi ben nerden tamin edebileceğim konusunda siz arkadaşlardan yardım almak istiyorum
    2. bir sorum ise gösterge ekranında sarı daire içinde bir araba resmi olan ışık yanıyor bu ne anlama geliyor
    bandırmada yaşıyorum parça temini konusunda internetten önerebileceğiniz güvenli bir site varmıdır?
    itenilen parçalar şunlar
    1-ön sağ rotil
    2-motor takozu bağlantı kolu kasa tarafında olan burcu ile beraber
    3-ön fren balataları
    4-ön sağ rot kolu rot başı ile beraber
    5-yağ bakımı için yağ yağ filitresi mazot filitresi polen filitresi
    yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Aracınız hayırlı uğurlu olsun.

O sarı işaret sürekli yanıyorsa abs'nin bozuk olduğunu gösterir. Keşke satın almadan önce bir sorsaydınız, burada danışsaydınız.

https://www.masotomotiv.com.tr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.