Şimdi Ara

Silinen Dosyalar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
55.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • teamviewer ile dosya tranferi yaparken bazı klasörlerimi sildim ben şimdi burada adı geçen programlardan hangisini kullansam faydalı olur kardeşlerim ?
  • arkadaşlar üzerinde windows mobile olan telefonlardan silinen dosya kurtarmak mümkünmü
  • silinen programları geri getirebilirsin bu konuda pek bilgin yok biraz araştırmanı öneririm
  • Merhaba,
    http://www.fileserve.com/file/zaTPYWd adlı program size kesin çözüm olacak en profesyonel veri kurtarma programı. 10 formatta bile etkili emin olabilirsiniz.
    www.websitetasarla.com
  • Silinen dosyaları kurtarmak hatta formatlanmış disklerden veri kurtarmak için en ideal şey, içinde testdisk programı bulunan canlı cd bir linux dağıtımı edinmek. Formatladığınız diski olduğu gibi kurtarabiliyorsunuz. Üstelik ücret ödemeden. İki kere bunu yaptım. Biraz bilgisyar bilgisi olan bunu yapabilir. Yapılması gerekenler...
    -Testdisk içeren canlı bir linux cd si bulmak.(İnternetten indirmek en iyisi.)
    -Google da türkçe testdisk kullanımı ile bilgi aramak. muhakkak bulursunuz. Güzel bir adres var hatta ama unuttum.
    Açın kurtarın : )

Eğer bunları nasıl yapacağız diye bir soru aklınıza gelirse veri kurtarma işini bir kenara atın ve soğuk su için.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.