Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
1
Favori
79.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende fuardaydım bugun masarattı kırmızı hosuma gitti..birde ferrarı standındakı hatun 110-60-90 dı sanırım benı benden aldı..
  • Arkadaşlar fuar hangi saatler arasında açık acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Ek olarak, Hyundai'deki kızların eteği pek kullanışlı değil. ix35'e oturunca Alex'in frikikleri gibi durumlar ortaya çıkıyor.

@omerf

Ziyaret Saatleri: Hafta içi: 12:00 - 21:00 Hafta sonu: 11:00 - 21:00

http://www.itf-autoshow.com/content/tr_index.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

Fuarın en güzzeellll aracccıııııııı

rapide idi bence...
  • maserati güzelde millet karavan çekmek için kullanıyor
  • Cumartesi günü Rapide'ye bir alıcı geldi baktı. Aracı çalıştırdı iki gaz verdi. Motor sesini duymak güzeldi.

Keşke tüm araçların sesini duyabilsek.

O kadar ot bir fuarki sadece bakıyorsun o kadar. Dokundurmuyorsun bari sesini duyalım.

Ayrıca BMW ve Audi, kibirliğinden çoğu aracı kapatmış.

Bu noktada JAGUAR'I tek geçiyorum 200-300bin euroluk araçların içine binebiliyordunuz
  • Fuardan kendi bütçem itibariyle gözüme çarpanlar..

*Gene aşık oldum Guiletta'ya fuara özel 1000euro indirim yapıyorlarmış.Dizel versiyonu 24bin euro civarında.
    Otomatik sanzımanı yaza geliyormuş yalnız sadece benzinli multiair motorlara.

*Fiat cidden güzel kampanya yapmış punto evo 1.3 dizel full 31bin tl alınabiliyor.Pazarlıkla düşerler de sanırım.
    Ama gene güvenlik paketi olan veriyonu için beklemek gerekiyor.
    Anlamıyorum memlekette kimsenin umrunda deil güvenlik.Adamlar da özel siparişle üretiyor.

*Citroen DS3 mükemmel araba 43bin tl dizel için istenilen ama b sınıfı araç için malesef alırken düşünmek lazım 43bine değer mi diye
    *Ford CMax muhteşem olmuş bayıldım.
    *Aynı şekilde Picasso C4 ün exclusive versiyonu vardı o da harika olmuş.
    *Elektrikli araçlar gümbür gümbür geliyor.Renault Zoe harika.2011 içinde satışa sunulcakmış.
    Umarın düzgün fiyat olur da kurtuluruz benzin derdinden.Tabi elektrik istasyonları falan var altyapı nasıl olcak orası muallak.
    Renault daki görevli 100bin tl falan dedi ama inanmıyorum o kadar olabilceklerine.
    *Nissan Juke muazzam araç.Tipi hoiuma gitmiyordu ama gerçeğini gördükten sonra fikrim deişti.
    Fiyatı ise süper.Dizel başlangıç fiyatı 44bin.Full fiyatı ise 49bin tl.Hem crossover hem dizel hem de 49bin,oldukça başarılı bir fiyatlandırma..

*Mini nin crossover ı çok güzel olmuş.70bin civarında bir etiketi var.
    *Peugeot 508,tasarımı çok etkiledi ama fiyatını sormadım zaten aşar bizi.
    *eski aşkım bravo gene güzelliğiyle duruyordu Fiat standında.İçim cız etti zamanında alıp sonradan vazgeçtiğim için:)
    *yeni c4 çok güzel olmuş.3 sene kullandığım için c4 ü başka gözle baktım.Güzel güzel:)
    *VW amorak tam bir amerikan pick up ı olmuş.
    *Audi araçlarını elletmedikleri için kınama gönderiyoruz burdan.Mercedesi ise s400 hybridine kadar herşeyi halka sunduğu için teşekkürler.

*Yeni jetta sınıf atlamış gibi passata yaklaşmış artık.Ama VW bu herşeye aynı iç dizaynı koyduğu için bişi değişmiyor:)
    *Yeni mondeo ya bayıldım.SW u harika.Ford güya indirim yapmış ama Fiesta için fiyat aldım bayilerden aldığımdan daha fazla söylediler güldüm yoluma devam ettim.

Sonuç olarak güzel bir pazar günü oldu.

güzel yorum tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamcom -- 31 Ekim 2010; 23:15:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

rapide idi bence...

Duyamadım, duyamadım, bir daha söyle.

Rapide diyorsun. Aston Martin yani.

İşte bu, işte bu, herkes duysun, Aston Martin, AASSSSTTTOOONNN MMAARRTTTIINNNNN

Araç aynen su damlası gibi, olamaz böyle bir güzellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

quote:

Gallardo

Cevap verdiğin için teşekkürler. Fakat yukarıdaki cevaba bak lütfen. Doğruyu göreceksin.
  • quote:

quote:

Melih çok güzel fotoğraf ellerine sağlık. Ama kızları keşke bu kadar net çekmeseydin. Ne kadar selüliti varisi olan varsa belli olmuş.

Cülyet de hoşuma gitmeye başladı. Zor sevdirdi kendisini. Ek olarak, Hyundai'deki kızların eteği pek kullanışlı değil. ix35'e oturunca Alex'in frikikleri gibi durumlar ortaya çıkıyor.

Pardon ama kızların eteğini vs bıraksanız da benim sorduğum soruya cevap verseniz.

Fuarın en güzel aracını soruyorum.

amacınız ne anlayamadım açıkçası. 3-4 mesajda bir araya girip birilerini azarlar gibi fuarın en güzel aracını söyleyin diye zoraki isteklerde bulunmak pek hoş değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaN

quote:

quote:

Melih çok güzel fotoğraf ellerine sağlık. Ama kızları keşke bu kadar net çekmeseydin. Ne kadar selüliti varisi olan varsa belli olmuş.

Cülyet de hoşuma gitmeye başladı. Zor sevdirdi kendisini. Ek olarak, Hyundai'deki kızların eteği pek kullanışlı değil. ix35'e oturunca Alex'in frikikleri gibi durumlar ortaya çıkıyor.

Pardon ama kızların eteğini vs bıraksanız da benim sorduğum soruya cevap verseniz.

Fuarın en güzel aracını soruyorum.

amacınız ne anlayamadım açıkçası. 3-4 mesajda bir araya girip birilerini azarlar gibi fuarın en güzel aracını söyleyin diye zoraki isteklerde bulunmak pek hoş değil..

Topiği dinç ve zinde tutmak istiyorum, hareket gelsin istiyorum, amacım bu.

Unutmayın ki ikimizde aynı rütbedeyiz. Ne yaptığımı çok iyi biliyorum.
  • bittiğim an bu andır.yaktın beni gece gece hocam.arabaları ön planda tutsaydın hep

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım
  • quote:

Unutmayın ki ikimizde aynı rütbedeyiz. Ne yaptığımı çok iyi biliyorum.

rütbeye göre konuşacaksan...

sus bakiyim,otur yerine sabahtan beri milletin kafasını şişirdin ya

sana köre kendince güzel bişey vardır eywallah milleti niye "s...yosun"

yeter arkadaş
  • melihcim kusura bakma ya tepemin tası attı

ellerine sağlık yardırmışsın brc li d90 la
  • arabalara binemiyozmu? herkes resimleri uzaktan çekmiş ve arabaların yanında kimse yok ne iş?
  • fuarın en güzel aracı tabi ki beyaz 159
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

melihcim kusura bakma ya tepemin tası attı

ellerine sağlık yardırmışsın brc li d90 la

Eyvallah yevrum.

O arkadaş biraz heyecanlı bir arkadaş galiba ya :)
  • jaguar bmw mercedes bütün modellerini neredeyse açmışken, audi a3ü bile kilitlemişti

İzlenimlerim ;

--bmw z4 arabanın çok ayrı bi havası var iç mekan kalitesi de baya hoşuma gitti.

--jaguar xj ye bindik kuzenim zenginliğin kelime anlamı bu araba dedi

--passat resimlerdekinden daha güzeldi bence. iç mekanda yne kayda değer bi değişiklik yoktu :S

--yeni astra konsolu çok güzel ancak arka koltukta diz mesafesi bu sınıf için yeter seviyenin altındaydı.

--yeni clsyi resimlerinde begenmemiştim canlı görünce baya etkiledi beni açıkçası.

--megane hb arkasına oturunca başım tavana değiyodu (1.82 boyum) (arabada sunroof vardı onunda etkisi olabilr ancak buda kabul edilebilr yapmıyo bence)

--honda accordu kilitlemişti zaten motor seceneği olmadığından güzelim araba satmıyo bari bırakın araba kendini sattırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rstm -- 1 Kasım 2010; 3:21:08 >
  • Benim anlamadığım 117000 Euro'luk VW Touareg'e binmek ve incelemek serbestken,Audi'deki montofonlar neden A3'ü dahi kilitliyorlardı???Sonuçta ikisi de Doğuş değil mi?Burdaki mantığı anlayabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Benim anlamadığım 117000 Euro'luk VW Touareg'e binmek ve incelemek serbestken,Audi'deki montofonlar neden A3'ü dahi kilitliyorlardı???Sonuçta ikisi de Doğuş değil mi?Burdaki mantığı anlayabilen var mı?

woswosları doğus
    audileri angutlar sergiliyordu fark budur.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.