Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
1
Favori
79.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kaan™

quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

Eline sağlık dostum...Bu arada o çektiğin açık mavi phantom "Aga" nın

Phantom değil o ghost

Yukarda düzelttik dostum.. Birbirlerine benzedikleri için karıştırmışım...

• Fuara 29 ekimde gittim.
    Orta derece kalabalıktı.Akşam üstü iyice kalabalıklaştı zaten.
    Audi'ye bakmadım bile nasılsa her arabası kilitli.Mercedes bir yığın Ipad getirmiş fuara.Araba özelliklerini falan yüklemişler.vs vs.
    Peugeot 508 güzel bir araç olmuş.
    Reanult Latt... mı neydi pek güzel olmamış.
    Jetta passattan çok satabilir.Passatın içi daha iyi olabilirdi.Jetta'nın fiyatı ne olacak acaba?
    Focusun arkası toparlanmış.İçini göremedik.
    Cmax güzelleşmiş.İçine Sony radyo koyabilirlerdi.
    Cirtoen C4 vites kavramı enter tuşu kadar bir şey ve el freni artık bir çok araçta park tuşu şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speedy9355 -- 31 Ekim 2010; 9:30:45 >
  • herkes bir şeyler yazmış kimi başka taraflara çekmiş vs vs çarşamba perşembe bende gitmeyi düşünüyorum...

giderken sadece araba delisi 22 yaşında bir genç olarak asla kafamı çevirip de bi mankene de ahhh uhhh diye öküz gibi de bakmayacağım çünkü amacım bu değill

öğrenmek istediğim bi kaç şey var mesela

lambo bentley ferrari aston gibi üst düzey araçlara anladığım kadarıyla binmek yok 1-2 metre yanına yaklaşıp rahat rahat foto çekme imkanımız varmı peki??

bmw mercedes gibi standlarda ne bileyim 3 serisi 5 serisi m3 e serisi cl 500 gibi biraz daha orta derece araçlara binip bir iki dakika incelemek serbest mi??

daha normal araçlar golf polo megane citroen honda ford toyota gibi markalara binebilirmiyim rahatlıkla

ayrıca benim araba konusunda tek hayalim range rover gitmemin en büyük sebebi o lambo ferrari vs umrumda değil range lerde binme konusunda bi sınırlama var cevaplayan olursa teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

herkes bir şeyler yazmış kimi başka taraflara çekmiş vs vs çarşamba perşembe bende gitmeyi düşünüyorum...

giderken sadece araba delisi 22 yaşında bir genç olarak asla kafamı çevirip de bi mankene de ahhh uhhh diye öküz gibi de bakmayacağım çünkü amacım bu değill

lambo bentley ferrari aston gibi üst düzey araçlara anladığım kadarıyla binmek yok 1-2 metre yanına yaklaşıp rahat rahat foto çekme imkanımız varmı peki??

bmw mercedes gibi standlarda ne bileyim 3 serisi 5 serisi m3 e serisi cl 500 gibi biraz daha orta derece araçlara binip bir iki dakika incelemek serbest mi??

daha normal araçlar golf polo megane citroen honda ford toyota gibi markalara binebilirmiyim rahatlıkla

ayrıca benim araba konusunda tek hayalim range rover gitmemin en büyük sebebi o lambo ferrari vs umrumda değil range lerde binme konusunda bi sınırlama var cevaplayan olursa teşekkürler

lambo bentley ferrari aston, sanmıyorum özel bir torpilin yok ise,aston içeri alıyor galiba 4 er kişi 4 er kişi,ama dediğim gibi torpil yoksa zor gibi,ama dene sansını.

bmwlerde 3-5 serisi açık,cabriolar kapalı
    mercedeste açık bazı modelleri.

golf,polo,scricco vsvs rahatlıkla bakabilirsiniz.

range de açık,kapıları kilitli falan değil.

bu dediklerim cmt günü geçerliydi,şimdi bundan sonrası için değişim olduysa bilemem

•  Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

• @yuemrek
    Fotolar çok güzel, sağol. Ben A7'ye bittim, iyice Aston Martin havasına bürünmüş.
  • Arkadaşlar fotoğraflar bende yarım yamalak açılıyor,tam açılmıyor göremiyorum.Sorun nedir?Nasıl çözücem??
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Arkadaşlar fotoğraflar bende yarım yamalak açılıyor,tam açılmıyor göremiyorum.Sorun nedir?Nasıl çözücem??

sayfayı f5'le tekrar düzgün yüklenir yarım kalanlar. çok resim olduğu için net hızına bağlı olarak tarayıcı sapıtıyordur

millet de orji fotoları koyuyor re-size edin de kanser olmayalım hepimiz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 31 Ekim 2010; 12:28:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fletch

quote:

Orijinalden alıntı: Zahirpau

Forumun 4 VIP'si pinkmaster(bendeniz-sahne adım), chapkın, yalamık, J.B olarak gittik.

Zaten VIP (İngilizce bilmeyenler için Very Important Person - Çok Mühim Kişi) olduğumuz kapıda anlaşıldı. Yaklaşınca kapılar açılıyordu, geri çekilince kapanıyordu bu uygulamayı takdir ettik. Yalnız içeri girerken hava perdesinden üstümüze yıldız tozu atılmaması açıkçası bende hayal kırıklığı yarattı.

Chapkının tütün kolonyasını viski diye yuvarlaması, yalamıkın RR'un bagajını motoruna bakıcam diye açmaya çalışması, J.B'nin kanepeleri kürdanıyla yutması ve Mercedes standında bana yıldız takılması (ama daha nazik olabilirlerdi) gibi daha ne maceralar atlattık.

Zaten VIP'nin olayı da orda, nerede heyecan, nerede macera biz orda. Tabi WV standındaki arabaları çizerken yakalanmam ve peşimizden koşmaları sebebiyle kaçarken baya yorulmuşuz. Ama tabi bu sayede yolun yarsını da beleşe getirdik. Zaten VIP'nin olayı da burda, kürdan buldun yut sopa gördün kaç. Şimdilik bunlarla idare edin

Bahsi geçen arkadaşlar kusura bakmayın ama çok güldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

herkes bir şeyler yazmış kimi başka taraflara çekmiş vs vs çarşamba perşembe bende gitmeyi düşünüyorum...

lambo bentley ferrari aston, sanmıyorum özel bir torpilin yok ise,aston içeri alıyor galiba 4 er kişi 4 er kişi,ama dediğim gibi torpil yoksa zor gibi,ama dene sansını.

bmwlerde 3-5 serisi açık,cabriolar kapalı
    mercedeste açık bazı modelleri.

golf,polo,scricco vsvs rahatlıkla bakabilirsiniz.

range de açık,kapıları kilitli falan değil.

bu dediklerim cmt günü geçerliydi,şimdi bundan sonrası için değişim olduysa bilemem

teşekkürler göreceğim bakalım h.içi....

range açıkca yeter zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

Benim sorduğum soruya cevap vercek misiniz bir zahmet?

Ben şahsen alabilecek gücüm yeten arabalarda en çok kia cerato koup u beğendim. Resmen bittim araca. Diğer türlü ise bentley mulsanne, rolls royce ghost, ferrari 458 italia, lamborghini gallardo roadster ı beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Arkadaşlar fotoğraflar bende yarım yamalak açılıyor,tam açılmıyor göremiyorum.Sorun nedir?Nasıl çözücem??

sayfayı f5'le tekrar düzgün yüklenir yarım kalanlar. çok resim olduğu için net hızına bağlı olarak tarayıcı sapıtıyordur

millet de orji fotoları koyuyor re-size edin de kanser olmayalım hepimiz :)

Yok hocam sayfayı yenileyince de aynısı oluyor.Şimdi Chrome ile açtım forumu gayet düzgün şekilde gidiyor.Google amca saolsun.

• DBS diyorum başkada bir şey demiyorum
  • arkadaslar, haftaici ya da haftasonu kullanabileceginiz 4 adet auto show davetiyesi satiliktir. Ilgilenen arkadaslar ozel mesajdan ulasabilir. Iyi haftasonlari. (Davetiyeler ucreti akabinde kargo/posta masrafi benden olmak uzere adrese gonderilecektir.)
  • Fotolar içi teşekkürler.
  • mercedes fotosunu çeken arkadaşa teşekkürler, çekimler süper olmuş. R serisinin önü sonunda birşeye benzemiş
  • Dün Fuardaydım Fakat bu Araçlara İnsan Bakmaya Doyamıyor Yahuu Resimlere Tekrar Tekrar Bakıyorum
  • Profesyonel fotografçı olarak makinamı alıp gitsem mi fuara :D

200 resim çekerim :D şarj bitene dek
  • Bunlar da benden. 8. hall e gidemedim(ford un olduğu hall).

http://hotfile.com/dl/79549564/a06da46/Autoshow_2010.rar.html

http://rapid-share.com/files/428137709/Autoshow_2010.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seco917 -- 31 Ekim 2010; 16:25:38 >
  • Müsait olduğumda daha yüklerim

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.