Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
1
Favori
79.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • REVENT0N , kardeşim şu RS olayını akşama foruma yazar mısınız rica etsem, sırf bu aleti için gidicem. teşekkürler.
  • bu sene vip bulamadık. Hafta içi gidicez. hafta sonu gidenlere uyarıda bulunayım; arabalara falan yaklaştırmıyorlar. Özellikle lüks araçların başında 2-3 kişi oluyo. Hafta içi gidin rahat edersiniz... En kralı vip ama bulamadık bu sene lanet olsun...

Bilet fiyatı konusuda, CNR a girişte alırsanız 8 lira, biletix te alırsanız 11 lira. Hep böyleydi. Neden bu kadar uzattınız. Biletix komisyon koyuyor. Futbol maçına gidenler bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 28 Ekim 2010; 5:02:45 >
  • fuarı bugün VIP gününde ziyaret edenlerden, izlenimlerini akşama bekliyoruz
  • bugüb giden bi zahmet cmax titaniuma baksın Cd çaları SONY mi? transformer mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

bugüb giden bi zahmet cmax titaniuma baksın Cd çaları SONY mi? transformer mı?

ya süpersin dostum..
    sipariş müthiş olmuş, bu kadar detaya indin yani, valla helal sana
  • beyler ben haftaya pazartesi gidicem ama bi sorum var;
    daha önce otomobil fuarına gitmediğim için bilmiyorum lüx araçların içine oturabiliyormuyuz?
  • Bu akşam saat 9 gibi Konya-İstanbul tren yolculuğuna başlayıp sabah 9 gibi orda olacağız inşallah..

Yarın yol yorgunu olduğumuzdan gitmeyiz galiba cumartesi gün fuarın altını üstüne getirecez..

Bu arada fuarda azda olsa araba var mı

Şaka, şaka
  • bugün gidenlerden ilk fotoğrafları bekliyoruz artık yavaş yavaş
  • Bende yarın gitmeyi planlıyorum. Acaba tatil olmasından dolayı 29 ekim cuma günü çok yoğun olurmu? O kadar gidip arabaları detaylı inceleyemessem sinir olurum.
  • Lüksten kastın nedir bilmiyorum ama,
    Audi BMW mercedes oturur bakarsın tabi hepsine değil.R8 gibi sls Amg gibi,
    Ferrari porshe falan sıra var.
    Bentley ve lamborghini için de aynı sıra var.
    Bu arada CNR'da bilet almanızı tavsiye etmem upsuzun bir kuyruk oluyor.
  • ss leri bekliyoruz. giriş ücreti ne kadar acaba ?
  • Çok kısaca yazıcam.. Honda yı kınıyorum forum aracılığı ile... herkes duysun, bilsin.. Hondadan Autoshow bileti kazandım.http://www.honda.com.tr/autoshow_bilet_kazananlar.aspx İsmim Erman Yavuz, site yöneticileri profil bilgilerimdem kontrol edebilirler.. Ancak bugün sondu fakat kargo ile ulaştıracaklarına söylemelerine rağmen göndermediler. Hemen diyebilirsiniz belkide geldi evde kimse yoktu veya adres bilgisi yanlıştı diye. Sonra honda bir bilet yüzünden yargılanamaz da diyebilirsiniz fakat yaptıkları tamamen halkı sallamama ve değer vermemedir. Sözlerine sahip çıkmamaktır. Evde hep birileri vardı ve adres bilgimi doğru ulaştırdım. Benim bildiğim söz ağızdan bir kere çıkar ve sözünün eri olmak lazım. Honda yı bu sebepten ötürü kutluyorum!! Sözün özü, "Bedava bileti kazansanda gelmiyor."
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermansau

Çok kısaca yazıcam.. Honda yı kınıyorum forum aracılığı ile... herkes duysun, bilsin.. Hondadan Autoshow bileti kazandım.http://www.honda.com.tr/autoshow_bilet_kazananlar.aspx İsmim Erman Yavuz, site yöneticileri profil bilgilerimdem kontrol edebilirler.. Ancak bugün sondu fakat kargo ile ulaştıracaklarına söylemelerine rağmen göndermediler. Hemen diyebilirsiniz belkide geldi evde kimse yoktu veya adres bilgisi yanlıştı diye. Sonra honda bir bilet yüzünden yargılanamaz da diyebilirsiniz fakat yaptıkları tamamen halkı sallamama ve değer vermemedir. Sözlerine sahip çıkmamaktır. Evde hep birileri vardı ve adres bilgimi doğru ulaştırdım. Benim bildiğim söz ağızdan bir kere çıkar ve sözünün eri olmak lazım. Honda yı bu sebepten ötürü kutluyorum!! Sözün özü, "Bedava bileti kazansanda gelmiyor."

Kargo da sorun çıkmıştır.Belki yarın gelir hocam hemen kınama öyle.
  • beyler bu autoshow biletleri tükenen birşey mi önceden mi almak lazım?
    yani ben yarın direk fuar alanına gitsem bilet yok kardeş deyip geri yollanma ihtimalim var mı? yoksa cebimde 15 tl ile kesin girer miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

quote:

Çok kısaca yazıcam.. Honda yı kınıyorum forum aracılığı ile... herkes duysun, bilsin.. Hondadan Autoshow bileti kazandım.http://www.honda.com.tr/autoshow_bilet_kazananlar.aspx İsmim Erman Yavuz, site yöneticileri profil bilgilerimdem kontrol edebilirler.. Ancak bugün sondu fakat kargo ile ulaştıracaklarına söylemelerine rağmen göndermediler. Hemen diyebilirsiniz belkide geldi evde kimse yoktu veya adres bilgisi yanlıştı diye. Sonra honda bir bilet yüzünden yargılanamaz da diyebilirsiniz fakat yaptıkları tamamen halkı sallamama ve değer vermemedir. Sözlerine sahip çıkmamaktır. Evde hep birileri vardı ve adres bilgimi doğru ulaştırdım. Benim bildiğim söz ağızdan bir kere çıkar ve sözünün eri olmak lazım. Honda yı bu sebepten ötürü kutluyorum!! Sözün özü, "Bedava bileti kazansanda gelmiyor."

haklısın arkadaşım da sitesinde 28/10/2010 tarihine kadar yazıyor. Bu tarihten sonra biletler hondaya dönecektir ibaresi var ama ben yinede söylüyorum tabi vermişlerse! Unutmadan honda şekerpınar/gebzede ben ist. tuzlada oturuyorum ve evime km olarak ta yaklaşık 15-20 km uzaklıkta yerleri. P.tesi başlanmış dağıtılmaya ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy9355

Lüksten kastın nedir bilmiyorum ama,
    Audi BMW mercedes oturur bakarsın tabi hepsine değil.R8 gibi sls Amg gibi,
    Ferrari porshe falan sıra var.
    Bentley ve lamborghini için de aynı sıra var.
    Bu arada CNR'da bilet almanızı tavsiye etmem upsuzun bir kuyruk oluyor.

hocam ferrari ve sls ye binmek için 1 saat sırada beklerim.. yeterki izin versinler:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: playumb

quote:

haklısın arkadaşım da sitesinde 28/10/2010 tarihine kadar yazıyor. Bu tarihten sonra biletler hondaya dönecektir ibaresi var ama ben yinede söylüyorum tabi vermişlerse! Unutmadan honda şekerpınar/gebzede ben ist. tuzlada oturuyorum ve evime km olarak ta yaklaşık 15-20 km uzaklıkta yerleri. P.tesi başlanmış dağıtılmaya ;)

Tarih olması işi karıştırıyor.Sen de haklısın.
  • Autoshow 2010 VIP

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

• resimler için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

resimler için teşekkürler

Yarın daha fazlası gelecek
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.