Şimdi Ara

EN İYİ BENZİN istasyonu Hangisi? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
72.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    shell : maltepe minübüs,bostancı e-5 teki karşılıklı istasyonlar
    opet :altunizade ,tem mehmetcik vakfı istasyonları,maslak opet
    bunlarda hiç bir sıkıntı yaşamadım.
  • istanbul,
    e-5 bostancı dan bende zaman zaman alırım sorun yok.

istanbul-eyüp silahtarağa cad. shell den sakın almayın 2 farklı araçla depoyu doldurdum araç 100 km az yaptı. reno kullanırken 2 kez almıştım ford fiesta kullanıyorum 1 kez aldım yine araç 100 km az yapıtı.
  • Alibeyköy dere yolunda bulunan Opet Eski Eyüp belediye baskaninindir. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ben hep ordan alıyorum cevrem ordan alıyor memnunum sikinti yok fakat eski Edirne asfaltında rami oto pazarının yanında bulunan opet hakkında pek guzel seyler duymadım bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokh4n

istanbul,

istanbul-eyüp silahtarağa cad. shell den sakın almayın 2 farklı araçla depoyu doldurdum araç 100 km az yaptı. reno kullanırken 2 kez almıştım ford fiesta kullanıyorum 1 kez aldım yine araç 100 km az yapıtı.

Eyüp Gaziosmanpaşa civarında nerden alıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara da istanbul yolu ayaş kavşağından sonra optimuma gelmeden sağda opet - doğancan akaryakıt. genellikle 2 yıldır oradan alıyorum. herhangi bir sorun yok.
    diğer zamanlardada opeti tercih ediyorum. otobilim kullanıcısıyım. aylık 6bin-8bin km yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polimex

quote:

Orijinalden alıntı: gokh4n

istanbul,

Eyüp Gaziosmanpaşa civarında nerden alıyorsunuz

Küçükköy Albayrak Shell den alıyorum. hekimsuyu caddesinde. TEM çıkışından öncesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokh4n -- 19 Temmuz 2012; 22:36:15 >
  • Ben ilk mazotumu tekirdağ total'den aldım sizce nereden alayım dizeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: unfortunate_hero

Ben ilk mazotumu tekirdağ total'den aldım sizce nereden alayım dizeli

Total zamanında süper benzin diye normal benzin koyuduğundan araç istasyonun çıkışında kaldığı günden beri totalin önünden sadece geçiyorum. BP, Shell, Opet dizel kullandım bunlarda sorun yaşamadım.
  • bursa için önerisi olan varmı? en kötülerini bilsek kafi bence..
  • ANKARA (motorin):
    Ayda bir ankara yaparım aracımla en kötü ihtimal. Ankara'ya gittiğimde eğer iş yerimize toptan varil aldığımız mazot kalmadıysa (shell fuel save) istanbul yolundaki şaşmaz kavşağına gelmeden önceki LUKOIL'den alırım mazotumu. mazotu her zaman 25-30 kuruş indirimli satıyorlar ve sanırım ankara'daki en ucuz satan yerlerden biri. şimdiye kadar 3-4 tam depo mazot almışımdır herhalde. bir sorun yaşamadım. bana da birkaç yıldır oradan aldığını ve sorun yaşamadığını söyleyen iakbay06 dostumuz tavsiye etmişti ilk. o demeseydi burayı bulamaz ve hiçbir zaman "indirimli ama kaliteli mazot" olabileceğine inanamazdım. teşekkürler kendisine.

bunun haricinde bağdat caddesinde (atisan'ın girişinde) aytemiz var. eskiden başka bir şeydi adı ama şu an aytemiz olması lazım adı. genelde millet ucuz lpg almak için sıra oluyor arka tarafında. oradan bilebilirsiniz :) . yeni arabama hiç almadığım için yeni nesil araçlara bir şey diyemem. eski nesil kara düzenler rahatlıkla alabilirler. eski aracıma buradan alırdım ara ara.

Aracımı ilk aldığımda neredeyse tüm mazotlarımı aldığım baydarlar SHELL var. iskitleri geçip samsun yolu istikametinde devam ederken fatih köprüsüne gelmeden az önce sağda. hatta yanında da bi PO istasyonu var. oranın mazotu için de Ankara'nın en temizi derler. yalnız yalan olmasın, bir kamyoncu abimizden bu istasyon hakkında pek iyi şeyler duymadım. o gün bu gündür de almıyorum oradan. fiyatı shell liste fiyatı üzerinden, yani normal fiyat.

Bana baydarlar hakkında temiz şeyler söylemeyen abimizin tavsiye ettiği ve SHELL'in kendi istasyonu olan bayii: Yine samsun istikametinde giderken sağda opisten hemen önceki shell.. bunun da fiyat normal fiyattır.

keçiörendeki arkadaşlar için de meteorolojiyi geçtikten sonra sağdaki BP fatih petrolü önerebilirim. BP mazotu PO ve Shell ile beraber en iyi mazotlardan. indirimli değil.

OPETten ve totalden mazot aldım birkaç kez. yalnız çekişleri ve menzilleri hiç hoş değildi. daha da zorda kalmadıkça almam. bilhassa opetin şu sözde "koç gurubu akaryakıt garantisi" ayağına çok gıcık oluyorum.

http://www.patronlardunyasi.com/haber/EPDK-Istasyondaki-akaryakit-guvenli-tuketici-ucuzunu-almaya-baksin/123005

Saygılar, Sevgiler, Selamlar
    Ayrıca da hayırlı bayramlar
    Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppzrg -- 29 Ekim 2012; 17:56:20 >

• lpgci arkadaşların dikkatine

http://zaman.com.tr/ekonomi/otogazda-buyuk-hile/2009238.html

Saygılarımla
  • Artik fazla kalmadi ama ben Petrol Ofisi kullaniyorum Istanbul Selimiye'de.Gayet memnunum.
    Full ise bana gore en basarisizi, bir benzin aldim araba gitmedi resmen...
  • Bence en iyi akaryakıt firması BP. Oysaki aşağıda Shell demişler. Kafam karıştı. :(
    http://www.sizcene.com/186/en-iyi-akaryakit-firmasi
  • türkiyedeki benzinler pahalı ve kalitesiz 100 kmde 8-9 litre yakardı shell den aldığım benzinle. geçenlerde gürcistana gittim litresi 3,5 tlye denk geliyor, burda 4,8 tl. ve 100 kmde 5-6 litre yaktı aracım o benzinden sonra...
  • mamak
  • lpg de opet mi shel mi
  • opet Bence temizliğiyle ve müşteri memnuyetiyle
  • Balıkesir'de Euro diesel alan arkadaşlar varsa total'i tercih edebilirler.Performans olarak hissedilir derecede arabanın çekişinde, ataklığında artış sağlıyor.
    Rahmi kula tarafından da veya hava lojmanlarını biraz geçtikten sonraki yerden de alabilirsiniz veya toki yolu tarafından da 3 yerde vardı bildiğim kadarıyla

Bursa yolu üzerinde yani toki tarafındanki opet de tercih edilebilir.Genelde arabamı orada yıkatıp temizlerim :) Balıkesir'de oturanlar bilirler güzel bir işleyişi var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .BURAK. -- 30 Mayıs 2013; 3:48:45 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaleli58 -- 5 Temmuz 2013; 1:58:37 >
  • İstanbul-Zincirlikuyu köprü altı Shell iyi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.