Şimdi Ara

Buhar tabancası kullanan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.herevelazim.com.tr/1917/Sinbo_Buhar_Tabancas%C4%B1

Arkadaşlar eşim sinbo marka buhar tabancasını istiyor bende herevelazımda buldum bunu ama karar veremedim acaba oradan alışveriş yapsammı diye düşünüyorum yada sizin bildiginiz başka marka varmı sinbodan hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 28 Ağustos 2008; 20:41:22 >

• Arçelik ve Beko'da var. Ama fiyatı 2-3 katıdır tahminim. Bu işin piri Karcher markasıdır. Ama çok donanımlı bir alet ütüsü bile var.
  • Bakabilecegim bir yer varmı söylediklerinize.?
  • Teşekkür ediyorum ama bizim civarda bayisi yok karcher,in beko ve arçeligin,kine baktım fiyat çok uçuk 235 ytl

Sanırım herevelazımdakini alıcam
  • SAKIN AMA SAKIN ALMAYIN.....

Herevelazım sitesi için demiyorum, site güvenli, ben de alışveriş yaptım. Sinbo buhar tabancasını aldım ve 1 hafta sonra iade ettim. İnanın bana o reklamlarında gösterdikleri yerlerin hemen hepsinde denedim, hiçbir lekeyi çıkarmadı, sadece aynayı güzel siliyor. Onun için de almaya değmez. Ben iade edip, yerine küçük bir tencere seti almıştım. Daha çok işime yarıyor.

Ben de fiyatı daha uygun diye sinbo tercih etmiştim, arçelik beğenmiştim ama fiyat farkı olduğu için almamıştım. Ama artık buharlı temizlik makinası almam. Ne olduğunu gördüm yani.

Kısaca, sinbo buhar tabancasını tavsiye etmiyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

http://www.herevelazim.com.tr/1917/Sinbo_Buhar_Tabancas%C4%B1

Arkadaşlar eşim sinbo marka buhar tabancasını istiyor bende herevelazımda buldum bunu ama karar veremedim acaba oradan alışveriş yapsammı diye düşünüyorum yada sizin bildiginiz başka marka varmı sinbodan hariç

• quote:

Orjinalden alıntı: elma11

SAKIN AMA SAKIN ALMAYIN.....

Herevelazım sitesi için demiyorum, site güvenli, ben de alışveriş yaptım. Sinbo buhar tabancasını aldım ve 1 hafta sonra iade ettim. İnanın bana o reklamlarında gösterdikleri yerlerin hemen hepsinde denedim, hiçbir lekeyi çıkarmadı, sadece aynayı güzel siliyor. Onun için de almaya değmez. Ben iade edip, yerine küçük bir tencere seti almıştım. Daha çok işime yarıyor.

Ben de fiyatı daha uygun diye sinbo tercih etmiştim, arçelik beğenmiştim ama fiyat farkı olduğu için almamıştım. Ama artık buharlı temizlik makinası almam. Ne olduğunu gördüm yani.

Kısaca, sinbo buhar tabancasını tavsiye etmiyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

http://www.herevelazim.com.tr/1917/Sinbo_Buhar_Tabancas%C4%B1

- + Cevap gelene kadar bekleyip öyle karar vericem demiştim kendi kendime iyikide öyle yapmışım eyvallah sagolun almıyorum o zaman

• Buhar tabancalarının çok kullanışlı olduklarını ben de düşünmüyorum. Yalnız geçenlerde TV'deki kanallarında Emsan Buharlı Paspas'ı gördüm.

Bunu kullananlar veya yorumu olanlar yazarsa sevinirim. Yer karolarını hatta laminatı bile siliyorlar. Dediklerine göre hijyen de sağlıyormuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: augustt

Buhar tabancalarının çok kullanışlı olduklarını ben de düşünmüyorum. Yalnız geçenlerde TV'deki kanallarında Emsan Buharlı Paspas'ı gördüm.

Bunu kullananlar veya yorumu olanlar yazarsa sevinirim. Yer karolarını hatta laminatı bile siliyorlar. Dediklerine göre hijyen de sağlıyormuş.

Maalesef benim anladıgım şu tv,de gösterilen ile elinize aldıgınız çok farklı oluyor bizde onun için önce buraya veya daha önce kullanmış bir tanıdıgımıza soruyoruz başka yapabilecegimiz birşey yok
  • bende beko var hepsi hikaye profesyonel tip ve markalar hariç...köşede duruyor..(duvar kağıdı sökerken işe yaradı sadece)
  • Yok abi tabancanın buharlısını kullanmadım hiç... Normalini kullandım:)
  • bildiğiniz sitelerden alişveriş yapın.yoksa benim gibi ücbeş kuruşu tamah eder mahvolursunuz.slm
  • Konu bayağı eski ama ben de yeni buhar makinelerine bakıyorum ama bir türlü karar veremedim. Çok fazla da seçenek yok galiba:((
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.