Şimdi Ara

Yaptığınız En Komik Şakalar buraya :):):)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
10.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yaptığınız veya gördüğünüz en komik şaka neydi _? ?

biz Arkadaş tuvaletini yaparken tuvalete torpil atmıştık çocuk donunu toplayamadan dışarı çıkmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zayef -- 23 Ağustos 2008; 11:39:53 >

• boş çaydanlıkla misafirlere çayikram etmeye giderken düşmüş numarası yapıp çaydanlığı üstlerine atmıştım hepsi çok korktu:D
  • koku bombası atmıştık sınıfa sonrada sınıftan kimse çıkmasın diye kapıya sinek ilacı sıkıyorduk
  • bende patatesleri kare şeklinde kesip una batırıp lokum görüntüsü verdirmiştim ama çok benzemişlerdi ve bütün millete dağıttım çok süperdi millet sazan gibi ağzına atıyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sametK

bende patatesleri kare şeklinde kesip una batırıp lokum görüntüsü verdirmiştim ama çok benzemişlerdi ve bütün millete dağıttım çok süperdi millet sazan gibi ağzına atıyodu

Bunu denicem
  • çok eskiden yazılının oldugu ders yazılı kaynasın diye sınıfa 2 paket koku bombası atmıştık.yazılı kaynamıştı hatta bırak bizim sınıfı yan sınıflar bile okulu terk etmek zorunda kalmıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: YourDooM

quote:

Orjinalden alıntı: sametK

bende patatesleri kare şeklinde kesip una batırıp lokum görüntüsü verdirmiştim ama çok benzemişlerdi ve bütün millete dağıttım çok süperdi millet sazan gibi ağzına atıyodu

Bunu denicem

ben bunu bizim okuldaki bi hocaya yedirmiştim nerdeyse disiplin cezası alıyodum valla hoca çok pis rezil olmuştu

• Valla şaka demişsin ben espirimi yazıcam.Ankarada Ankamall da Tahibo diye bi mağza var.Bu mağazada kahve, don ,mouse, usb hub a kadar her şey var.Neyse biz bugün gittik annemle.Annem girdi içeri bakınıyo bende dedim dışarda durayım.Bi 5 dk durdum sonra içeri girdim bakıyım napıyo diye.Daha sonra sıkıldım kadının çıkacağı yok.Hadi anne ya dedim çıkalım Zabıta gelse kahvenin yanında don var diye kapatırlar dükkanı sen hala burda duruyosun dedim.Yanda b tane teyze vardı annemle birlikte yarıldılar başladılar gülmeye.Kaçtık tabi bizde :D:D:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.