DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
EURO TRUCK DİREKSİYON AYARLAR LÜTFEN :(
11
Cevap
0
Favori
66.951
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> EURO TRUCK DİREKSİYON AYARLAR LÜTFEN :(
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      119 Mesaj
      22 Ağustos 2008 11:01:22
      Arkadaslar,dün snopy marka direksiyon aldık yükledik...tanıttık vs ama bitürlü ne gaz ne direksiyon falan tık yok..burada baktım forumlara bi kaç parça yardım etmişler ama denedim olmadı...masaüstünde deneme modları var hepsi çaılıyo...eger resimli veya detaylı yardım edecek arkadaslara şimdideen teşekkür ederim...

aaa
    • Yüzbaşı
      267 Mesaj
      22 Ağustos 2008 11:32:11
      kardeş oyunda options menüsü varya orya gir sonra altta controller var ona gir ve en üstteki seçenekten tastaur ve joystick in isimleri birarada olanı seç ve en alttaki üç sürüklemeli seçenek var onların üstünde deactive gibi bişi yazıyo onları tıkla 1. de direksiyonu çevir 2. de tıkla ve gaz pedalına bas sonra üçüncü de ise fren pedalına bas

evde olsam resimli anlatırdım ama evde deilim

Her takım kazanabilir, her takım kupa kaldırabilir ama hiçbir takım Galatasaray olamaz.
    • Teğmen
      119 Mesaj
      22 Ağustos 2008 12:04:33
      Paşa eyvallah bi deneyim...anlamyrum pek bu olaylardan olmadı gene başını agrıtız kardesim...bizim ufaklıga süpriz yapak dedik elimizde patladı herşey...İnşallah olur

aaa
    • Binbaşı
      1280 Mesaj
      02 Ocak 2010 10:07:14
      Mesela benim direksiyon 180 derce dönüyor

ama oyundaki direksiyon bayağı dönüyor oyundaki direksiyonla benim direksiyonumu eşitleme imkanj var mı ben eşitleyemedim

• Yarbay
      2624 Mesaj
      03 Ocak 2010 00:29:27
      Eşitleme yaparsan 180 derece çevirdiğinde oyunda da 180 derece dönecek. Geri kalan turu nasıl tamamlayacaksın? :)
      Ancak şöyle bir şey yapılabilir, ayarlardan steering non-linearity miktarıyla oynarsın. İlk başlarda az çevirirken oyunda da direksiyon az döner ama turu tamamlamaya yakın sen az çevirsen de oyundaki direksiyon hızlı tur atmaya başlar. Sonuçta oyundaki direksiyon iki buçuk tur atmak zorunda ama elindeki direksiyon yalnızca yarım tur atabiliyor. Elindeki direksiyondan hızlı dönmesi normal.

• Yüzbaşı
      343 Mesaj
      01 Kasım 2010 12:23:35
      arkadaşlar bende prige marka bir direksiyon var.bütün ayarları yaptım ama sağa sola dönüş ayarlarını yapamadım

Elimteki silah telefondaki polisten iyidir ;)
    • Er
      1 Mesaj
      27 Kasım 2010 19:15:57
      Arkadaşlar bana da yardımcı olun benimda wingman formula force gp direksiyonum ne yaptıysam gaz stop sağa sola dönüş yapamadım

• Er
      1 Mesaj
      14 Nisan 2011 17:34:43
      arkadaşlar Gaz-freni pc'de takıcak Yer Bulamadım Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim.

• Onbaşı
      36 Mesaj
      14 Ağustos 2012 19:51:54
      bu snopy lerin arkasında var girişler fare,klavye veya internet kablosu gibi oraya takatsan çalışır ama snopy gibi yoksa arkasında bilmiyorum.eğer yardımcı olabildiysem +rep ltfn

• Onbaşı
      36 Mesaj
      14 Ağustos 2012 19:53:07
      quote:

Orijinalden alıntı: ehhiste

Mesela benim direksiyon 180 derce dönüyor

ama oyundaki direksiyon bayağı dönüyor oyundaki direksiyonla benim direksiyonumu eşitleme imkanj var mı ben eşitleyemedim

valla bende çok istiyom ama bulamıyom youtube dekiler ne kadar döndürürse onlarınki öle

• Yüzbaşı
      575 Mesaj
      18 Ağustos 2012 13:59:00
      900 derece direksiyon alacaksınız.

Logitech Force GT
      Logitech G25&G27

• Er
      1 Mesaj
      16 Eylül 2015 11:56:28
      abi bende snopy racing wheel maraka direksiyon seti var her oyunda çalışıyor euro truck similatorde gaz ve freni okumuyor deliricem ya lütfen yardım edin hiç bişey bana yardımcıoolmadı
      lütfen donanım haber

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> EURO TRUCK DİREKSİYON AYARLAR LÜTFEN :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.