Şimdi Ara

125. JANDARMA ER EĞTİM ALAY KOMUTANLIGI SAFRANBOLU / KARABÜK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
26.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar ben giresundan harun öncelikle hepimize hayırlı teskereler
    27.08.2008 tarihinde birliğime teslim olacagım buraya düşen varsa veya burda daha önce askerlik yapanların görüşlerini almak istiyorum
    bu arada msn adresim : harun.tncy@hotmail.com

• Kimse yok herhalde buraya gidecek
  • ben orada esnafım ama bende kütahyaya gidiyorum havacı olarak,sana şöyle deyım,mesleğin varsa kurtardın paçayı,yoksa biraz eğitimi zordur,alay şehire 4 km otobusten innce servis aracına bin sakın sağa sola bakma direk servise yönlen servis seni merkeze getirir,merkez de yemek falan yersın,alaya dolmuşlar kalkar kıme sorsan gösterir safranbolu küçk bir şehirdir,çok fazla gezilecek yeri yoktur....bende yeni askerim gözunu korkutmak istemiyorum ama yoksa bile bi meslek bul kendine
  • quote:

Orjinalden alıntı: orbiss

ben orada esnafım ama bende kütahyaya gidiyorum havacı olarak,sana şöyle deyım,mesleğin varsa kurtardın paçayı,yoksa biraz eğitimi zordur,alay şehire 4 km otobusten innce servis aracına bin sakın sağa sola bakma direk servise yönlen servis seni merkeze getirir,merkez de yemek falan yersın,alaya dolmuşlar kalkar kıme sorsan gösterir safranbolu küçk bir şehirdir,çok fazla gezilecek yeri yoktur....bende yeni askerim gözunu korkutmak istemiyorum ama yoksa bile bi meslek bul kendine

Şöför adayı olarak gidiyorum zaten Elimde olan meslekler bilgisayar biliyorum + Kameramanlık ve Fotografcılık yapiyorum Orta derecede de İngilizce biliyorum Bakalım insallah hepimiz için hayırlısı olur
  • askerliğim buraya çıktı..bilgisi olanlar anlatırsa sevinirim.. meslek olarak elimde fotooğrafçılık,oyunculuk genel sanat yönetmenliği var üniversiteden terik elektrik elektronik mühendisliğinden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.