Şimdi Ara

Bully: Scholarship Edition(Pc için çıktı) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
4
Favori
41.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunu bir yerden edindim ama rusca çıktı bunun ingilizce text dosyasını rapid'e upload edebilirmsiniz...teşekkürler...
  • Arkadaşlar bu görevde ne yapmam gerekiyor?

Maraton tribünü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seF[o] -- 17 Nisan 2009; 19:15:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: seF[o]

Arkadaşlar bu görevde ne yapmam gerekiyor?

Maraton tribünü

sen baya ilerlemişsin o kızlar soyunma odasındki dolabı mauseyle açamayınca oyundna sogudum ben bana saveni yollarmsn ?

• arkadaşım o bölümün neresinde takıldın biraz açıklarmısın?SS koyarsan tam olarak yardımcı olabilirim

bu da benim save game im %51 di galiba
    http://rapidshare.com/files/222563695/Bully_Scholarship_Edition.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seF[o] -- 17 Nisan 2009; 23:08:04 >
  • Kızlar soyunma odasında yapılması gereken hocalar gelince tuvalete saklanmak. duvarların arasına girince hoca göremiyo sizi. Hoca gidincede hemen tekrar yapıcaksınız. bir iki kere yapınca açılıyor orası:)
  • Türkçe yama çıktımı bilgisi olan arkadaş varmı ...
  • Bende çok aradım ama çıkmamış kardeş

quote:

Orjinalden alıntı: CM baba

Türkçe yama çıktımı bilgisi olan arkadaş varmı ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: byflash

Bende çok aradım ama çıkmamış kardeş

quote:

Orjinalden alıntı: CM baba

Türkçe yama çıktımı bilgisi olan arkadaş varmı ...

yeni versiyonu çıksa artık şu oyunun ne ii olcak sağlam grafik oynanabilirlik falan ..
  • Oyunu yeni keşfettim zevkli ama türkçe olursa tadından yenmez altyazı fln olsada olur aslında
  • Beyler ana sayfada oyun ile ilgili konu bulamadım.Genel olarak hikayesi nedir?

Çevre ile olan etkileşim nasıl?
  • size bi anı anlatıyım benim bi aralar ps 2 im vardı bu bully i çok duydum almıştım daa eve yeni taşınmıştık komşular falan gelmişti benimde odam daa hazır deildi salonda ps 2 nin kablolar falan dışarda oynuyodum komşu çocuğu 2 sefer kabloya takıldı geri zklı velet cd yide kırdı ps 2 ninde ...... (anladınız) işte bully maceram başında sona erdi bu pc ye çıkan o eski oyun mu yoksa yenisi mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: YalnızEnes

Beyler ana sayfada oyun ile ilgili konu bulamadım.Genel olarak hikayesi nedir?

Yönettiğimiz karakterin annesi kendine bi 'amca' buluyor ve onunla gidiyor bizide yatılı okula veriyor ve bizde haylazlıkta son noktaya varıyoruz

Çevre etkileşimi fena değil mesela hocalar geldiği zaman dolapların içine veya çöp kovasına saklanabiliyorsun fena sayılmaz ama bu oyun puanı kontroller ve grafikten kaybediyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

quote:

Yönettiğimiz karakterin annesi kendine bi 'amca' buluyor ve onunla gidiyor bizide yatılı okula veriyor ve bizde haylazlıkta son noktaya varıyoruz

Çevre etkileşimi fena değil mesela hocalar geldiği zaman dolapların içine veya çöp kovasına saklanabiliyorsun fena sayılmaz ama bu oyun puanı kontroller ve grafikten kaybediyor :)

Yinede o kadar kötü değil zevkli oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

quote:

Yinede o kadar kötü değil zevkli oyun

Şahsen 2 senedir beklediğim bir oyun olduğu halde %60'ına kadar geldikten sonra baya bir sıktı.Benden söylemesi,oyun bir süre sonra kendini tekrar ediyor.

• Olsun ya 1-2 gün oyalasa oda iyidir
    çoğu oyun eylülden sonra cıkıyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Olsun ya 1-2 gün oyalasa oda iyidir
    çoğu oyun eylülden sonra cıkıyor ya

Evet yapımcılar sonbahara yıktı oyunları...
  • oyunu ps2de bitirdim cok güzel oyun beni acayip eglendirdi Jimmy Hopkins
  • Beyler ben oyunda sürekli hata alıyorum,fiziksel bellek okunamadı gibi. Bir kere mavi ekran geldi.Uyuz oldum.Torrenten çekmiştim yüklenirken de bir hata almadım.
  • müthiş bi oyun ya. Silmiştim ben hatırladım tekrar şimdi, yeniden edineyim oyunu. kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim çok zevkli bir oyun
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.