Şimdi Ara

Türkiye'de SW araç Neden tutulmaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
17.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşeyde olduğu gibi toplum olarak bu konudada sabit fikirli olduğumuzu düşünüyorum. Sw araçlar çok yönlü kullanıma daha yatkındır. arka kapıyı açıp koltukları yatırınca yatak görevini bile görüyor. Daha fazla bagaj hacmine sahiptir. ve daha donanımlı oluyorlar genelde. ama Türkiye de Sedan tutturmuşlar gidiyor. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

• Yurtdışındaki adamların en sıradanı bile hobi sahibi, kayak, bisiklet, dağcılık vs. yükleyip gidiyor, hiç biri yoksa köpeği vardır...
  • dediğin gibi sabit fikirden dolayı tutulmaz
    ayrıca sw araçla havada atılmaz
    ikinci elde bırak değer kaybetmeyi
    kartal hariç satılmaz bile.

halbuki sw araçlar fonksiyoneldir
    her aile için uygundur.

ayrıca tutulmamasının bir sebebide
    caddy,connect v.s tipi araçlardır
  • Benım war megan sw onu mod yapıcam o zaman gorursunuz hava atılırmı atılmazmı bı 20' jant yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: pascuu

http://www.sahibinden.com/full_hirsch_paket_-_175_hpWQQaXQQ4980711WQQpXQQdisplayitem

Ah ah param olsa bugün alacağım araba..

Benim gibi saabcıların olması ne güzel bende bu araçtan istiyoruminşallah alacağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATOM ANT

quote:

http://www.sahibinden.com/full_hirsch_paket_-_175_hpWQQaXQQ4980711WQQpXQQdisplayitem

Benim gibi saabcıların olması ne güzel bende bu araçtan istiyoruminşallah alacağım

Pazarlıkla 55'e kapatılabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATOM ANT

quote:

Onu önce ben gördüm
    Ama param yok
  • Renk olarak ztn hoşuma gitmedi ben gri olanı test etme şansı buldum harika bi araç
  • AF kasa (çok maksatlı) araçlar Connect, caddy, Partner , Kombo Doblo vs. çıktığından beri tutmaz oldu bunlar ama Dacia Logan Mcv , Skoda Roomster gibi güzel araçlar da mevcut
  • Bir de Mercedes, BMW,.. gibi araçların SW modellerinin çoğu Avrupa plakalı, Almancı
  • avrupa'da birçok aracın sw'si sedandan fazla satar.ve daha güzel tasarımlıdır.audi avantlar buna en iyi örnek.
  • araç ihtiyaçtan ziyade- özellikle anadolu illerinde - prestij ve hava atma amaçlı alındığı için.

bir sedan daha havalıdır.

sw ler daha ziyade ticari amaçlıdır gibi yanlış bir kanı vardır.

zira kartal ve sw toroslar genelde esnaf tarafından kullnılırdı vakti zamanında.

benim düşüncem bu.

hayırlı günler.
  • kendilerini aile babası değilde, hızlı delikanlı olarak göstermek istemelerinden sedan ve hb çok tercih ediliyor...

ama büyük bir gerçek var ortada sw ler kolay kolay çıkmıyor elden 2. el de..kartal da dahil buna
  • SW Araç Kullananların Çoğu Kangoo,Tourneo Connect,Doblo gibi araçlar aldığı için SW pek tercih edilmiyor.
    Benim Amcam var. Döşemeci. Bu Araçlar Olmadan Önce Kartal,Lada 2105'den Başka Araba Almazdı.Bu Tür Araçlar Çıktıktan Sonra Şimdide.Çok Rahat Arabalar. Bir daha Küçük Araç Almam Diyor.
  • Tesbitler oldukça yerinde.
  • hafif ticarilerle çakallık yapmak varken neden sw tercih edilsinki
    şahsi tercihim aslında sw çok mantıklı bir aile için, ama şimdi yaştan dolayı hb kullanıyorum sedanlar felaket itici geliyor millet nası biniyo onu anlayamıyorum bile
  • Ayrıca,

Kasalı araçlar da tutulmuyor ,

• sw lerle fazla hava atılmıyor.Zaten Türkler arabasıyla hava yapmayı seviyorlar :)
  • Almanya'Da her 4 arabadan 3' ü SW dir. SW araç kullananları incelkeyin hepsinin birer köpeği vardır...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.