Şimdi Ara

realtek high definition audio veri yolundaki ses aygıtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
33.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • realtek alc662 on bord ses kartım var gigabyte anakart üzerinde ama orjinal cd sinden chipset yüklediğim halde high definition audio veri yorundaki ses aygıtını yüklemiyor sorunum için yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden sağolun (sp3 kullanıyorum anakart modeli tam olarak gigabyte ga-p31-s3g )

• quote:

Orjinalden alıntı: pre_dator

realtek alc662 on bord ses kartım var gigabyte anakart üzerinde ama orjinal cd sinden chipset yüklediğim halde high definition audio veri yorundaki ses aygıtını yüklemiyor sorunum için yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden sağolun (sp3 kullanıyorum anakart modeli tam olarak gigabyte ga-p31-s3g )

Burda aynı konu tartışılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talking -- 18 Ağustos 2008; 8:20:49 >
  • anakart cdsini tak.o aygıtın sürücüsünü güncelleye basarak cdnin içini göster orada bulacaktır.
  • aynı sorun bende de var emin değilim ama Sp3 yükledikten sonra oldu sanırım. Başka yerlerde araştırdım HD ekran kartından kaynaklaınıyo demişler sorunu orda bahsedilenleri uyguladım ama çözüm bulamadım. Bu konu yeni olduğu için buraya yazdım sorunu çözen arkadaşlar lütfen anlatsın.
  • Ekran kartı cdsini takıp deneyin. O zaman oluyor..
  • bende de aynı sorun boy gösterdi...

ses kartı onboard ac97 ekran kartı hd3870... we aygıt yöneticisinde high definition audio veri yolundaki ses aygıtı

sarı soru işareti şeklinde... işletim sistemide xp sp3...

nedeni wede çözümü_?
  • evet ekran kartı cd sini taratınca düzeldi yani ekran kartını takın sonra sürücü arayın otomatik olarak düzeliyor
  • Dediğiniz HeR ŞeYi uyGuLaDım ama SoRun haLa ÇözüLmedi :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.