Şimdi Ara

....:::TEK TÜRKİYE:::...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
12.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [Arkadaşlar artık burada Tek Türkiye dizisinin fotograflarını ve bazı bilgileri paylaşalım...İlk ben resim ekliyorum.Ekledikleriniz için çok teşekkür ederim...

BERFİN (Rojda)

DİLA

• Vasat oyunculuk, sıradan bir senaryo, berbat bir çekim...

Üzerinde konuşmaya bile değmez bence.
  • Yorum için teşekkür ederim ama lütfen emeğe saygı ne de olsa işin içinde bir emek var...
    quote:

Orjinalden alıntı: Generalll

Vasat oyunculuk, sıradan bir senaryo, berbat bir çekim...

Üzerinde konuşmaya bile değmez bence.
  • gecen izledim sırlar üdnyası gibi vast bir yapım
  • Ya benim anlamadığım niye herkes pembe dizilerin peşinde sürünüyo böyle gerçeklere ayna tutan diziler vasat oluyo da pemde diziler niye başa taç oluyo..
  • quote:

Orjinalden alıntı: joseph116

Ya benim anlamadığım niye herkes pembe dizilerin peşinde sürünüyo böyle gerçeklere ayna tutan diziler vasat oluyo da pemde diziler niye başa taç oluyo..

O yorumu yapan adam ben Rosalinda izliyorum bu ondan daha iyi demediki
    "Gerçeklere ayna tutan dizi" tanımı görecelidir.

• "O" da seyreder
    Not:"O" çok önemli birisidir ve tüm hakları saklıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: votepetrelli
    ...

O yorumu yapan adam ben Rosalinda izliyorum bu ondan daha iyi demediki
    "Gerçeklere ayna tutan dizi" tanımı görecelidir.

Kesinlikle görecelidir. Kim neye isterse ona ayna tutar
  • Teröristlerle bi çatışma sahnesini izledim...İzlemez olaydım.
  • çok saçma bir dizi boşa emek ve rezillik diye düşünüyorum
  • Berbat bir dizi olmakla beraber oyunculuğu yerde sürünen bir yapım.
  • arkadaşlar baya bir berbat dizi diyorlar yorumlarınıza saygı duyuyorum.

ben sadece birdizi izliyorum oda TEK TÜRKİYE diyorum tabi bazı sahneleri güzel çekilmemiş olabilir ama güzel yerleride yok değil film şu anki çoğu gerçeği içinde barındırıyor (bence) özelliklede son karanlık odada görüşülenler dinlemenizi tavsiye ederim

birde dizideki çalan müzikleri kendim oluşturdum isteyen olursa yollayabilirim.
  • genelde annem izliyor bizde.Ara sıra bende bakıyorum.O kadar da kötü değil.
    oyuncuların hiçbiri ünlü değil.İzlenilebilir diye düşünüyorum

İnternette çoğu tracker sitesi dizinin bölümlerini yayınlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 27 Nisan 2009; 13:46:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: y@s@r

arkadaşlar baya bir berbat dizi diyorlar yorumlarınıza saygı duyuyorum.

ben sadece birdizi izliyorum oda TEK TÜRKİYE diyorum tabi bazı sahneleri güzel çekilmemiş olabilir ama güzel yerleride yok değil film şu anki çoğu gerçeği içinde barındırıyor (bence) özelliklede son karanlık odada görüşülenler dinlemenizi tavsiye ederim

Hocam cevap vermek sekiz ay sonra mı aklınıza geldi?

Diziye gelirsek hala yayında mı bilmiyorum ama bir kaç bölümüne bakmıştım sıradan bir Stv yapımı.

• Güzel dizi.Kvden fazla aşk,entrika bulundurmadığı kesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Şans Öpücüğü

quote:

Orjinalden alıntı: y@s@r

arkadaşlar baya bir berbat dizi diyorlar yorumlarınıza saygı duyuyorum.

Hocam cevap vermek sekiz ay sonra mı aklınıza geldi?

Diziye gelirsek hala yayında mı bilmiyorum ama bir kaç bölümüne bakmıştım sıradan bir Stv yapımı.

doğru diyorsun bende birkaç kez girdim ilk sayfalardagörmeyince yok zannettim ama sonradan buldum yorumlarımı yazayım dedim

• vasatın altında kalitesiz bir dizi

konuşmaya bile değmez
  • bizim akrabalardan izleyen var.. özellikle böle memleketeki kürtler izliyo bunu..ama yorumlardanda görüldüğü gibi bu foruma takılan gençliği pek çekmiyor.. şahsn bende cok yapmacık ve sıkıcı buluyorum.ama izleyen izlesin..
  • Ne kanalı severim,ne yayın anlayışını ne de yerli dizilerini.Bunlar bir kenara dizinin kalitesizliğine bakarsak,oyunculuk fısssss (hani araba lastiğini indirirsiniz ya bu cümleyi okurken orayı o şekilde okuyun güzel oluyor), müzikler tısss (hani tırlardan çıkar ya), sürükleyicilik desen "(!)(?)".Dizi zaten Türkiye'de yıllardan beri yaşanan bu terör olaylarının vatandaşlarımızın üzerindeki anlam ve etkisini sömürerek yayında durabiliyor,biz de(biz derken bunu izleyen Türk insanını kastediyorum) bu tıraş diziyi "Türkiye'nin gerçeklerini anlatıyor" veya "Yaşanan olayları anlatıyor" yahut "Ders çıkarılması gerek" diyerek millî ve dinî duygularımızla -duygularımızın sömürüldüğünün farkında olmadan- izliyoruz.
    Tüm faktörler göze alındığında dizide emek söz konusu bile olamaz çok amatörce çekilmiş, yani bunun amatörce olup olmadığını anlamak için illa ki sinema okuyup,yönetmen,oyuncu falan olmaya gerek yok.Kaliteli diziler/filmler izliyorsanız,dikkatli bir seyirciyseniz oyunculuğun sırıttığının farkına varabilirsiniz.Bunu farkedemeseniz bile bir şeylerin ters gittiğini bir gariplik bir tatsızlık olduğunu sezebilirsiniz.Bu tatsızlığın en büyük sebebi yerlerde can çekişen oyunculuk.Oyunculara da oyuncu demeye bin şahit ister, maliyeti düşürmek için yoldan geçeni toplamışlar, figüranları oyuncu diye yutturmaya çalışıyorlar.O yüzden tanıdık çıkmamasına şaşmamalı.

Özetle konusu açılacak,beğenilecek,izlenecek,üzerinde durulacak,tartışılacak bir dizi değil.Ayrıca Türkiye'nin gerçeklerini ne kadar yansıtıyor orası muamma şahsen siyaset denilen şeyin dizi ya da film yapılacak kadar basit bir şey olduğunu düşünmüyorum.

• bu köyüde bi kere teroristler basmasa zaten....jandarma var geziniyor ortalıkta
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.