Şimdi Ara

Halamın kızı benim neyim olur (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
93.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GothicRock

quote:

Orjinalden alıntı: Mushmula

quote:

Orjinalden alıntı: metinT

güzelse kız arkadaşın bile olur.

senden de sağlam bir ensest olur .

• amcan olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2000watts

quote:

Orjinalden alıntı: LaYLoNDoN

halasının kızına aşık olmuş akrabalık derecesini merak etmiş ... aynı kandan değilsiniz rahat ol

Ayni kan lafi ne demek?Bazen çocugun bile anne ile babasindan kan gurubu degisik olur.
    Kuzenler arasinda,(hala,teyze,amca,dayi çocugu)çok benzer kromozomlar vardir.Yani ayni genler.Bence kardesin yarisidir!!!
    Hala kizina yan bakmak ensestliktir.Ha kiz kardesine bakmisin ha hala kizina.
    Anadoluda biliyorum,kuzenler evlendiriliyor.Ama sonuçlarini görûyoruz.!!!

yanlışsın
    Ya bence kardeşin yarısı olayı falan hikaye.İnsan hic ablasına asık olurmu?Ama kuzenine asık olabiliyor.Yani ben katılmıyorum bu görüşe...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xclbr -- 16 Ağustos 2008; 17:16:10 >

• isterse sevgilim olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Méxes

amcan olabilir

güldürdün beni
  • duruma göre değişir
  • quote:

Orjinalden alıntı: |ExCaLiBuR|

quote:

Orjinalden alıntı: 2000watts

quote:

Orjinalden alıntı: LaYLoNDoN

halasının kızına aşık olmuş akrabalık derecesini merak etmiş ... aynı kandan değilsiniz rahat ol

Ayni kan lafi ne demek?Bazen çocugun bile anne ile babasindan kan gurubu degisik olur.
    Kuzenler arasinda,(hala,teyze,amca,dayi çocugu)çok benzer kromozomlar vardir.Yani ayni genler.Bence kardesin yarisidir!!!
    Hala kizina yan bakmak ensestliktir.Ha kiz kardesine bakmisin ha hala kizina.
    Anadoluda biliyorum,kuzenler evlendiriliyor.Ama sonuçlarini görûyoruz.!!!

yanlışsın
    Ya bence kardeşin yarısı olayı falan hikaye.İnsan hic ablasına asık olurmu?Ama kuzenine asık olabiliyor.Yani ben katılmıyorum bu görüşe...

Ne hikayesi kardesim.belki sen asik olabilirsin ama çogu geninizin ayni olmasini degistirmez.Halan babanin kardesi.Komsu kizi degil!.babandan gelen çogu genleri,halanin kizida tasiyor.Sen hikayeden bahsediyorsun
    Allah akil fikir versin .ne diyeyim.

• ayda yılda bi kere gördüğün halanın kızı sana sıradan bir kız arkadaşdan daha yakın veya daha uzak değildir bu yüzden aşık olmak fln normal şeyler.ama bizim toplumda hoş karşılanmaz genelde diyecem ama akraba evliliklerinden doğan spastiklere bakıp onu da diyemiyorum...
  • yuh lan ne kadar ensest meraklısı varmış forumda, akrabaları ile bu tarz şeyleri yaşayabilenler hayvanlardır. ayrıca aynı kan değildir diyenler biraz mantıklı düşünsünler baba tarafı farklı olsa bile annesi babanızın kardeşi allah bildiği gibi yapsın ne diyim, demek karımızı, kızımızı kuzenine bile emanet edemeyecez çüş ya nası sinirlendim.
  • Ya hemen kuzeni kardeşiniz yerine koymuşsunuz.
    Öyle görüyorsunuzdur bişey demem, sonuçta insan akrabası olmayan birini bile "kardeşi gibi" görebilir belli şartlar altında onu anlayabilirim ama kuzeniyle evlenen insanlara "ensest" demek nasıl bir bağnazlıktır onu anlayamam.
    Her akraba evliliğinde sakat çocuk mu oluyor? Hayır.
    Diğer evliliklerde hiç mi sakat çocuk olmuyor? Yine hayır.
    Yani tüm olay iki hastalıklı genin birbirini bulmasında ki bu da ihtimallere kalıyor. Ha bu ihtimal akraba evliliklerinde diğerlerine nazaran biraz daha yüksek dersen amenna ama ezbere konuşmak hiç hoş değil.
  • Sano arkadas,
    Teyzem annemin yarisi.Onun çocugu benle ayni genleri paylasiyor.Halada babanin kardesi,gine ayni genleri tasiyor.
    Sen bagnazliktan bahsediyorsun.
    Sakatlik sadece gôzle görülen sakatlikliktan bahsetmiyoruz.Akil sakatligindan,yada ailedeki olabilecek,kalp,seker veya diger kalitimsal hastaliklardan bahsediyoruz.yani sakatlik sadece elin,kolun çarpikligi degildir!
    Ben belçikada yasiyorum.Doktor çok arkadasim var.Bana Turklerde olan kalitimsal hastaliklarin avrupalilara göre en asagi 10 misli daha fazla oldugunu.Akil hastaliklari vede geri zekali çocuklarin neredeyse çocuklari yarisini etkiledigini.Vede bu akraba evliliklerinden dolayi,vucudun bagisikliklarinin azaldigindan,turklerin her hangi bir hastalikta daha çabuk öldûgünu söyledi.Zira burada sadece 1 kere degil ama yüzyillardir aralarinda hep akraba evliligi yapan,insanlardan bahsediyoruz.
    Sen bildigini yap,kuzeninle evlen.daha sonrada benim dediklerimi hatirlarsin!!!

• @sano
    ensestin tanımı "yakın akrabalar arasında gönüllü ya da gönülsüz cinsel ilişki" olarak geçiyor. kuzen çekirdek aileden sonraki en yakın akrabalardan biridir.

artı illa bunu yapmamak için sakat olabilir diye bişey olmasına gerek yok. %100 garanti verilse hiç bir sorun olmayacak diye, kardeşinizle, halanızla, teyzenizle beraber olurmusunuz tövbee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 16 Ağustos 2008; 23:30:16 >
  • Aklıma 1 kg civamı daha agır yoksa 1kg su mu daha ağır denilen konu aklıma geldi...

• quote:

Orjinalden alıntı: suicide

@sano
    ensestin tanımı "yakın akrabalar arasında gönüllü ya da gönülsüz cinsel ilişki" olarak geçiyor. kuzen çekirdek aileden sonraki en yakın akrabalardan biridir.

artı illa bunu yapmamak için sakat olabilir diye bişey olmasına gerek yok. %100 garanti verilse hiç bir sorun olmayacak diye, kardeşinizle, halanızla, teyzenizle beraber olurmusunuz tövbee

arada aşk varsa herşey olabilir.
  • yegen : kendi kardeşlerinin çocukları
    kuzen : anne veya babanın kardeşlerinin cocukları

yeterli bi acıklama sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: isisis

yeğen amca çocuklarıdır geri kalan bütün hala,teyse,dayı çocukları kuzen olur benim bildiğim

Herkes kendi durumuna göre sallamış. Benim amcamın oglu benden 13 yaş büyük benim yeğenim mi şimdi o?

Seninle aynı nesilde olanlar senin kuzenindir. Bunlar amcının halanın dayının teyzenin çocuklarıdır. Senden bir sonraki nesildekiler ise ani az önce saydıklarımın çocukları (dayınn amcanın halanın teyzenin torunları) ve kerdeşinin çocuklarıda dahil yeğenindir. Bu kadar basit.
  • Kardeşin olur...
  • Bacın Olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SimoneKSK

yegen : kendi kardeşlerinin çocukları
    kuzen : anne veya babanın kardeşlerinin cocukları

yeterli bi acıklama sanırım

topici basindan beri okuyorum bakim duzgun cevap warmi diye sagolsun guzel acıklamış
  • yalan olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.