Şimdi Ara

***Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜ'lüler (2012'liler BURAYA)*** (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
15
Favori
164.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdenar

quote:

Orijinalden alıntı: kral_6110

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kral_6110

ceylan apart

hayırlı olsun yıllık ne kadara yazıldın? Birde ceylan apart mı yoksa ceylan öğrenci yurdu mu?

sağol.apart biçiminde ama apart değil yurt.yıllık 3100

bağlardaki yurt yani anadolu ünive yakın olan.Eğer o dediğim yer ise cemaat yurdudur bilgin olsun.Bilmeden giren bazı arkadaşlar oluyorda bazen onun için söyledim.

evet,öncden biliyodum öyle olduğunu

• allahtan kaldığım apartta 5-6 tane maden (i.ö.) var beraber giderik okula:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangkmn
    allahtan kaldığım apartta 5-6 tane maden (i.ö.) var beraber giderik okula:)

Bu sene maden muh 1. Ve 2. Ogretim toplamda kac kontenjan acmis bilgin var mi? Birde temel bilgisayar bilimleri muafiyet sinavi olur okul acilmadan onu kacirmayin bosu bsuna almayin o dersi. Birde maden muh bilerek isteyerek mi sectin nasil bir bolum oldugunu biliyormusun yokksa burasi mi denk geldi?
  • maden istiyordum ama pek bi bilgim yoktu araştırınca daha fazla ilgimi çekti diyebilirim, esogü gelmesi tamamen şansımın yaver gitmesi diyebilirim:) okulda güzel şehirde, 9 eylülde abimin arkadaşı olan bi madenci daha var onunlada irtibata geçicem daha iyi olucak :)

ve şu 16'sında yapılacak sınavlarda teme bilgisayar tekn. sınavında nasıl sorular çıkıyor? yardımcı olabilir misin PyRRhiC
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 10 Eylül 2010; 18:18:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangkmn

maden istiyordum ama pek bi bilgim yoktu araştırınca daha fazla ilgimi çekti diyebilirim, esogü gelmesi tamamen şansımın yaver gitmesi diyebilirim:) okulda güzel şehirde, 9 eylülde abimin arkadaşı olan bi madenci daha var onunlada irtibata geçicem daha iyi olucak :)

ve şu 16'sında yapılacak sınavlarda teme bilgisayar tekn. sınavında nasıl sorular çıkıyor? yardımcı olabilir misin PyRRhiC

Valla klavye mouse nedirden tut,ram hard disk gibi genel terimler, word,excel ,power point uygulamalarına yönelik sorulardan oluşur genelde.. Az çok bilgisayara yatkınsan word excel biliyorsan yaparsın.
    Zaten bu ders faso fiso hem boş yere derse girmekten kurtulursun hem de Kemal BİLİR hocayla erken yaşta karşılaşmamış olursun
    Zaten visual basic I ve II de fazlasıyla haşır neşir olacaksın şimdiden kendini okuldan soğutma

• haaa! iyi o zaman hallederim :)
  • merhaba bende kimya bölümünü kazandm pekde istedigim bişi degildi yeniden sınava girmeyi düşünüyorum 2.yılın basında da kimyadan kimya müh.geçiş oluyo mu ??
  • Dumlupınar yurdunda kalacam bende. Ya arkadaşlar gülmeyince o aile hekimi belirlenen yerden sonra ben direk çıktım başka bi işlem varmıydı ondan sonra
  • ekle lütfen Türk Dili ve Edebiyatı(eski)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartel1129

Dumlupınar yurdunda kalacam bende. Ya arkadaşlar gülmeyince o aile hekimi belirlenen yerden sonra ben direk çıktım başka bi işlem varmıydı ondan sonra

Hemen yanında çanta kitap kalemin içinde bulunduğu bir torba (hediye) +10 liraya zorunlu bir kitap alıyorsun bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: zayef-

ekle lütfen Türk Dili ve Edebiyatı(eski)

senide esogüye mi aldılar yoksa ne oldu kırgızistan?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zayef-

ekle lütfen Türk Dili ve Edebiyatı(eski)

senide esogüye mi aldılar yoksa ne oldu kırgızistan?

bitti o kabus
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reizbey -- 12 Ocak 2013; 19:08:30 >
  • 32 kişi oldu 2010'dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: reizbey

Arkadaşlar kalıcak yer konusunda bir sonuca varamadım eve çıkacaktım arkadaşla ama arkadaş yurda yazılınca tek kaldım. Apart ve ya stüdyo daire, önerilerinizi bekliyorum. Çok mühim yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler şimdiden.

bak şimdi eğer çok mağdur durumda isenhttp://www.eskisehir.net/seri/ adresine gir ve oradaki ev arkadaşı ilanlarından kendine uygun bir tanesini bulup yerleş.İlk 1-2 ay kalırsın sonra da kendi başının çaresine bakarsın.

• benide ekleyin beyler kaydımı yaptırdım tıp fakltesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bawwgs33 -- 8 Eylül 2010; 11:35:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: >Dexter<

quote:

Orijinalden alıntı: cartel1129

Dumlupınar yurdunda kalacam bende. Ya arkadaşlar gülmeyince o aile hekimi belirlenen yerden sonra ben direk çıktım başka bi işlem varmıydı ondan sonra

Hemen yanında çanta kitap kalemin içinde bulunduğu bir torba (hediye) +10 liraya zorunlu bir kitap alıyorsun bide

.s ben 2 gün önce hallettm de 10 liraya zorunlu kitabı almadım npcm şmdii .s

• ben bişey sorucam mesela 3. yarıyıldaki istatistik dersini bizim bölümdeki doluluğa bakmadan direk gidip başka bölümden alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaatciSylar

ben bişey sorucam mesela 3. yarıyıldaki istatistik dersini bizim bölümdeki doluluğa bakmadan direk gidip başka bölümden alabilir miyim?

Alırsın... Ama neden başka bölümden alacan ki...
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.