Şimdi Ara

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.759
Cevap
59
Favori
840.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yavas yavas ceed kullanıcısı artıyo forumda.artık her yere ceed ile ilgili bi yorum yapmak yerine bütün sormak istenilenler resimler sohbetleriniz burdan olmalı die düsünüp konuyu actım..

bir ceed kullanıcısının bu bölümü acması daha uygun olurdu ama farketmez.özellikle ceed kullanıcılarının aktif olmasını diliyorum hayırlı ugurlu olsun......

• 2009 Model Siyah ProCeed 3 Kapı sahibiyim araç hakkında sormak istedikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonjustice -- 14 Ağustos 2008; 0:49:45 >
  • şu zamanlarda favori aracım oldu ileride kullanıcısı olmak isterim
  • Kia bölümünün aktifliği için önemli,hayırlı olsun
  • hayırlı olsun. araç sahibleride iyi günlerde kullansınlar.
  • Araç gerçektende yakışıklı duruyor
     ^^^^KİA CEED CLUB^^^^
  •  ^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

•  ^^^^KİA CEED CLUB^^^^
  • @jasonjustice.dışında ceed'i olan yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thin Lizzy

@jasonjustice.dışında ceed'i olan yokmu?

yok gibi ben bi kişide daha duydum die hatırlıyorum ama artar ins. zamanla
  • quote:

Orjinalden alıntı: jasonjustice

2009 Model Siyah ProCeed 3 Kapı sahibiyim araç hakkında sormak istedikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışırım...

Bende pro ceed almak istiyorum suspnsiyon sertligi basta olmak uzere genel izlenimlerini yazabilirmisin. (Malzeme kalitesi, motor, yol tutus, yakit tuketimi v.b.). Birde normal ceed den daha alcak oldugunu duydum dogrumudur.
  • Kia Rio'm var.. uzun süre kullanmayı düşünüyorum.. fakat değiştirirsem alacağım araba Ceed olacak.. harika ya.. umarım tüm versiyonları ülkemizde satışa sunulur...
  • Bu klüb açıldı açılalı ceed'ciler ortadan yok oldu.
  • yaz dönemi hocam ondandır.. yaz sezonu bitsin icraatlar başlar
  • 5 yıllık kiacı olarak ceed düşünüyordum ama bayi ye gidip baktığımda cool versiyonun nerdeyse boş olduğunu gördüm

arka camlar manuel
    ön sisfarı yok
    manuel klima
    jant kapakları
    göde rengi olmayan kapı kolları vsvs

gerçekten hayal kırıklığına uğradım

neyse consept bakalım dedik ona baktık otomatik vites manuel olanı yok tüm ihtiyacımı karşılayan bir araç olacaktı consept bu da oto olduğundan kaybetti

şimdi sorarım çelik motora neden diğer paketlerin manuelini getrmiyorsun ceed gibi bir arabadan vazgeçirdi ya helal olsun sana

neyse cerato dizel advance e karar verdik 36 bin ytl ye gerçekten güzel bir araba

neyse bütün kiacılara slmlar
  • @ilter88,yeni ceratoyu(forte) bekleyin ekimde satışta.
  • ölemi valla çelik motorun zamanında getireceğini sanmıyorum aracı
  • valla Ekimde diyorlarsa artık 2009 ekim falan anca gelir... bende ocak yada şubatta değişçem arabayı..bende cee'd düşünüyorum concept modelini ama ilter88 oto demiş vites olarak sadece oto mu yoksa triptonikmi onlar??yoksa bende cerato alırım..cee'd i zaten bi tek donanım yüksek ve esp var diye almak istiyorum..
  • Donanımı zayıf bi araba

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

• quote:

Orjinalden alıntı: ilter88

5 yıllık kiacı olarak ceed düşünüyordum ama bayi ye gidip baktığımda cool versiyonun nerdeyse boş olduğunu gördüm

arka camlar manuel
    ön sisfarı yok
    manuel klima
    jant kapakları
    göde rengi olmayan kapı kolları vsvs

gerçekten hayal kırıklığına uğradım

neyse consept bakalım dedik ona baktık otomatik vites manuel olanı yok tüm ihtiyacımı karşılayan bir araç olacaktı consept bu da oto olduğundan kaybetti

şimdi sorarım çelik motora neden diğer paketlerin manuelini getrmiyorsun ceed gibi bir arabadan vazgeçirdi ya helal olsun sana

neyse cerato dizel advance e karar verdik 36 bin ytl ye gerçekten güzel bir araba

neyse bütün kiacılara slmlar

Kia cı olarak eleştirileri dikkate alıyorum hocam... ancak ön sis farı ve jant kapakları haricindeki eleştirtirdiğin şeyleri anlayamadım.. manuel klima derken gövde rengi olmayan kapı kolları demişsin fakat daha şık dursun diye bilerek yapılabiliyor farklı renk.. arka camlar manuel demişin bunu hiç anlamadım

bilmediğim için soruyorum yanlış anlaşılma olmasın

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.