Şimdi Ara

Yakışıklılık kriterleri nerlerdir? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
2
Favori
39.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla yakışıklıllığı bilmem ama amerikalılar karizmatik olmanım ktabını yazmış.
    tıpkı beni tarif etmişler
  • evet valla aynen sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 16 Eylül 2005, 20:32:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

evet valla aynen sen

zıç ama yaazmış adamlar koca bi kitap büyük kitapçılarda olur ben bi gastede görmüştüm beş on madde yazmışlar
  • yakısıklılık kavramı göreceli bir kavram oldugu için kişiden kişiye göre değişebilir. bakış açısı önemli her insanın bir kendine göresi vardır kesın bir profil çizmek bence çok zor... dogrunun merkezi biz değiliz o yüzden burada dogruyu bulabilecegımızıde dusunmuyorum acıkcası sadece görüşlerimizi belirtiriz...
    yakısıklılığın bir kriteri oldugunuda düşünmüyorum nakka kardesim bugune actıgın topicleri yakından takip eder ve seni takdir ederdim ama bu topiciği sana yakıstıramadım belki yanılıyorumdur diye yazmadan evvel topiciği açana tekrar baktım ama sen mişsin diteceke söz bulamıyorum... senden beklemediğim bir topicti dogrusu .....
    herkese slmlr iyi akşamlar iyi haftasonları dilerim kendinize iyi bakın ...

edt: amacım tartısmak değildir sadece içimden gelenleri yazdım ....
  • YAKISIKLI DEİLSEN kız mız yok bu dünyada!
    1de benim anlamadığım hani diyorlar ya "kızlar kendini güldren erkeklerden hoslanıyor" diye.bunu diyenin erkek olduguna iddaaya girerim.eger yakısıklı deilsen istersen kızı gülmekten öldür;yine de gider yakısıklı ve parası olanlarla takılır.yani bence eger yakısıklı deilsen;paran yoksa sen nasıl özelliklere sahip olursan ol kızlar gider....

bu tip kızlara

• burayı seviyorum çünkü

fazla msj atmadan arkadaşlar düşüncelerimi benim yerime söylüyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild
    burayı seviyorum çünkü

fazla msj atmadan arkadaşlar düşüncelerimi benim yerime söylüyolar

• Dış kriterler iç kriterler diye kategorize ediliebilir bence doğrusu da bu?
  • şimdi neye bağlanmış konu pek anlamadım? Şimdi yakışıklılık için net kriter var mı yok mu?
  • yuhh ta bi senelik konuyu bulmuş çıkarmış
  • altin oran diye bisey varya,,brat pitt altin oranli veya ben
  • Ne topicmiş be
  • ya o degilde bu urfali kim yahu?? Allam allam kiz olsam hakkaten yani ... :DD:D:D
    adam 10 numara şırlak kafa oy..... öldüm
  • quote:

yuhh ta bi senelik konuyu bulmuş çıkarmış

helal olsun hakketten
  • arkadaşlar biraz da dikkat ettim . bizim turk kızlarının burnu bi karış havada.tmm çok guzel ise burnu havada olabilir.en iyisini isteyebilir.ama ya o kadar guzel değilse... ki çoğu kız birbirlerine çok guzel olduklarını söylerler.halbuki değillerdir.kendileride bilir bunu.ama her zmn en iyisini isterler.tmm hakkıdır tabi.biz nasıl en guzel hatunu bulmak için çaba harcıyor isek onlarda aynısını ister.ama davul da dengi dengine çalar dimi? bu guzellik derecesindeki kızların çıtayı biraz olsun düşürmeleri gerekmiyormu?yanlışsam söyleyin lütfen.

ayıptır söylemesi geçenlerde tatile gittik.orda bi sürü rus vardı.dikkat ettim . bayanlar süper (buna karşı kimse çıkmaz heralde.) bariz belli oluyor.boy pos.ne ararsanız var.hele bi tanesi 2 tane çocuk yapmış.hala çıta gibi.bakımlılar yani.erkekler ise aynı derecede yakışıklı değildi.hatta yanımda kzı arkadaş vardı. o bile inanamadı.nasıl olur die.(cüzdanlarının kabarık olup olmadığını bilmiyorum.)bu rus hatunlar hiç bizim turk kızları gibi trip yapmıyorlar.

bu söylediklerimden sonra yukarıda arkadaş sıralamış 11 madde.hepsi tutuyor ama 3. madde 1.90 boy var ama kilo sorunum var boyuma göre.buna rağmen kız ark. edinmekte zorlanıyorum.

benim görüşlerim böyle.katılanda olabilir katılmayanda.saygılar.

• iyide rusyada zaten kızların hepsi fabrikasyon aynı tip yani. yüzde 90 ı bize göre güzel. onlar o yüzden güzel görmüyolardır kendilerini. nasıl norveç isveç finlandiyalı kızlar bzm esmer kıllı erkeklerden hoşlanıyosa bu da öyle bişey. (bağlantılı olmadı ya neyse tek cümlede iki şey anlattım)
  • 6260'a katılıyorum.

Türk kızları çok havalı ve gereğinden fazla kendini beğenmiş
  • arkadaşlar benzer topic lerde hep kızların cüzdan ve para ile ilişkilendirildiğini görüyorum lütfen genellem yapmayın ricaaaaa ediyoruuum artıııkkkkkkk...
    Benim yakışıklılık kriterlerim(dalga gecmeyin cok ciddiyim)
    1-kısa veya orta boylu(ben 1,75 im)
    2-esmer,kaşları biraz birleşik olabilir
    3-göbekli,geniş omuzlu
    4-Kel olmayan
  • quote:

Orjinalden alıntı: *HerA*

arkadaşlar benzer topic lerde hep kızların cüzdan ve para ile ilişkilendirildiğini görüyorum lütfen genellem yapmayın ricaaaaa ediyoruuum artıııkkkkkkk...
    Benim yakışıklılık kriterlerim(dalga gecmeyin cok ciddiyim)
    1-kısa veya orta boylu(ben 1,75 im)
    2-esmer,kaşları biraz birleşik olabilir
    3-göbekli,geniş omuzlu
    4-Kel olmayan

ilginç
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.