Şimdi Ara

ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER... (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.988
Cevap
72
Favori
754.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medvet -- 21 Mayıs 2015; 11:55:51 >
  • Önemli bir durumdan bahsetmiştiniz, biz de kullanıyoruz ama dediğiniz gibi bir kazaya karışsak ne olacağı belli değil, elektrikli bisikletler için bir düzenleme getirilmesi gerekiyor her açıdan.
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Yuki 05 dünya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Stmax Dora 1200 var.
    Kask takıyorum, birkaç kez çevirmeden geçtim ama beni çevirmediler.
    Geçenlerde tüm motorları avlıyorlardı yani çevirmeyi bırakın peşlerinden gidip yakalıyorlardı ama kaskım olduğu için midir nedir bana dokunmadılar.
    Açıkçası polis durdurunca hangi kanuna tabiyiz onu da bilmiyorum.
    En fazla motoru alır altımızdan diye düşünüyorum
  • Ben iki hafta once kaza yaptim yuki dunyayla cevredekiler ambulans cagirdi sonra polisler de duymus olayi geldiler ruhsat varmi diye sordular ben de elektrikli motor abi dedim sonra gecmis olsun deyip gittiler kimsenin duzenlemeden haberi yok herhalde bizim burda cuplari bile durdurmuyolar plakasi varsa

• quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

beyler merhabalar sehır ıcı gunluk ortalaam 5 - 20 km yol yapıcam

bunun % 70 düz yol % 30 u 30 derece egımlı yol

trafik polisine takılmıcam ehlıyet istemicek ve cok hzılı olmıcak

günlük sarja koyabılrız sorun yok ( 8 saat sarj da kalıncaca elektrık masrafı nedır ? )

aku degisimi hiç önemli degil zaten elektrık yakmıyorsa

bu sartlar altında bana marka model tavısyesı beklıyorum kesın alıcam almısken ıyı olsun bulursam oncleıgım 2. el almak ama polislerle ugrasıp ceza yemek istemıyorum cunku hep sehır ıcı dolanıcam...

yardımıznız beklıyorum ...tesekkurler

Bende aynı fikirdeyim
    E-mon Classic işimi görür mü?
    %30u rampa

• arkadaşlar dora 1500 nasıl güzel mi ben yeni aldım gayet seri gidiyo sizce nasıl
  • iki kişi taşıyan tavsiye elektrikli motor öneriniz varmı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medvet -- 21 Mayıs 2015; 11:56:54 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medvet -- 21 Mayıs 2015; 11:58:13 >
  • arkadaşlar bişey sormak istiyorum yenilenen volta vs4 veya volta vs3 düşünüyorum önerir misiniz işçilik nasıldır o para ya değermi bide daineseesenin aldığın e bike hangi marka dır
  • ben yeni volta vs4 veya vs3 almayı düşünüyorum önerirmsin işçilkilk nasıldın bide senin ebike neni marka sı nedir dostum
  • 1200 watt, 60volt'luk bisikletimin kullanm kılavuzunda şarj süresini 6-8 saat demiş, ben genelde 7 saate ayarlıyorum.
    Geçen bi motorcu 5 saatten fazla şarj etmeyin diyip kafamı karıştırdı.
    Neticede fabrika verileri en mantıklı olan değilmidir?
  • albati kullanıcısına yanıt
    ben 8 - 8.30 saat şarj ediyorum zaten yeşil ışığı yanmıyor bile, 9 saatte falan yanmıştı denediğimde, 8 saat standartı, kullanma klavuzu bence doğrusu.
  • ELEKTRİKLİ BİSİKLET-MOPED İÇİN UYGUN ŞARJ CİHAZI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medvet -- 21 Mayıs 2015; 11:59:44 >
  • Arkadaşlar 3 elektrikli scooter arasında kaldım. Yokuşlu bir güzergahım olduğu için 2800 watt üzeri almak istiyorum. Tercihlerim :
    - Kinetic Elx-1 (PCX görünümlü) =http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-elektrikli-araclar-elektrikli-motosiklet-kinetic-elx-1-cakirca-motor-dan-k.kartina-9-ay-vade-farksiz-173095668/detay
    - Yuki Neon 2800 (Vespa görünümlü) =http://yukimotor.com.tr/modeller/e-scooter/yk-09_neon_2800/123#yukari
    - Yuki YK-20 ALFA =http://yukimotor.com.tr/modeller/e-scooter/yk-20_alfa/131
    - Birde satıcı stmax Elit 2000 önerdiler elektrikli beyin olduğu için.http://www.stmax.com.tr/elit2000.asp?id=1

Akü kalitesi, şarj süresi, menzil, hız, motor kalitesi açısından hangisini önerirsiniz?

• Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    Yuki 20 alfa yeni model sanırım, en performanslısı o görünüyor şuan, elx-1 tasarımı güzel ve oturuş yeri geniş, önceki sayfada incelemesi vardı, bence bu 2si arasından isteğinize göre tercih yapın, tek kişi binecekseniz yuki 20 derim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medvet -- 21 Mayıs 2015; 12:15:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ırwastbey

Arkadaşlar YUKİ ORİON 2000 aldım bir sorunuz olursa beklerim

Hayırlı olsun umarım uzun ömürlü olur.

Akü çıkartılıp ayrı olarak şarj edilebiliyor mu?
  • ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MOPED AKÜLERİNDE DC-DC KONVERTÖR KULLANIMI VE DERİN DEŞARJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medvet -- 21 Mayıs 2015; 12:16:58 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.