Şimdi Ara

ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER... (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.988
Cevap
72
Favori
753.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeşim bence çok iyi bir motor görünüşü çok iyi hız güç olarak da 3000 watt şahane bir bisiklet şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ırwastbey

kardeşim bence çok iyi bir motor görünüşü çok iyi hız güç olarak da 3000 watt şahane bir bisiklet şimdiden hayırlı olsun

Teşekkür ederim aldım gercektende gerek sürüş gerek kasa görünümü gerekse yokuş tırmanışları çok başarılı tavsiye ederim
  • beyler ben salcano 1200w smart almayı düşünüyorum. Bu alet hakkında bilgisi olan var mı ? Bir de bununla 50 km yol gidebilir miyim acaba ? cevaplar için teşekkürler :)
  • simaok77 S kullanıcısına yanıt
    smartların modası geçti biraz yuki 05 dünya al onun yerine daha iyi ve sağlamdır arkasında yuki gibi bir marka var
  • arkadaşlar selam aleyküm hayırlı akşamlar ben bisan e niysa 2000w modelini aldım ama 45 km hızı geçmiyor daha alalı 2 gün odu ilk şarjımı biraz önce koydum servis 12 saat beklemelisin dedi dogrumudur
  • hasanjack504 H kullanıcısına yanıt
    tabiki doğrudur çünkü ilk şarj önemli 12 saat önemlidir
  • peki usta 2000 w motor gücüne sahip elektrikli scooter neden 45 km hız ile gidiyor bu normal midir bunu arttırmanın yöntemi varmı
    model: E-NYSA 2000 BİSAN
    not: hız anahtarını açtıgım halde 45 km
  • Arkadaşlar benim bi sorum olucaktı
    64v bi motorda bi akü kaç v oluyo
  • 60 Volt olur aküler 12 volt olup seri bağlanıyor seri bağlantıda volt artar amper sabit kalır amper ne kadar yüksek olursa dayanma gücü uzun olur.
    60 volt=5 akü
  • azsöz A kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim şu her akü 12 volt ve 64v yazıyo teknik bilgilerde 5 akü 60 6 akü 72 volt eder 64v olayını anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar YUKİ ORİON 2000 aldım bir sorunuz olursa beklerim

• ırwastbey kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle,güle kullan.Tork switch olayı sadece yuki'de var galiba kullanım'da fark yaratıyormu!Ben'de yuki neon'a ve rover 2000 takıldım araştırıyorum tipi çok hoşuma gidiyor watt gayet iyi alıp kullananlar varsa tavsiyeleri bekliyorum.
  • Teşekkür ediyorum kardeşim Tork switch olayı çok farklı bir şey zaten kullanımını gerek ekonomik gerek hız yönünden olumlu bir şekilde etkiliyor

• Kardeş ikinci el st max star 1000 buldum fiyatı 1500 tl diyor ben ise gidiyorum gidis gelis yaklasık 1.5-2 km falan motor 2014 model sence uygun ariza falan cıkarıyormu elektrik cok yiyomu @cihankrk

• Bn 1500 tl ye buldum stmax star1000 durumu nasil kac km gidiyo 50 kiloyum ise gidiyom gidis gelis 1.5 km bu motor kac km hiz yapiyo aliyim mi sence

• Bi sorum olacak stmax star 1000 mi ? Yuki dünya mı ??

• Onur4743 O kullanıcısına yanıt
    Yuki dünya
  • Arkadaşlar bende mondial emon revenge var gayet güzel bi elektrikli motosiklet aldığım günden beri beni yolda bırakma alalı 1 yıl oldu artık aküleri eskisi gibi performans göstermiyor. Bi tanıdığım elektrikli oto tamircide akülerini şarj ettir dedi nedir bu aküleri sarj etmek bilgisi olan varmı ?
  • arkadaşlar kobra 2000 aldım bugu n full şarj 45 i gecmiyo kafayı yicem kilit felan varmı acaba
    bilen varsa bi zahmet yazıversin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartifor

arkadaşlar kobra 2000 aldım bugu n full şarj 45 i gecmiyo kafayı yicem kilit felan varmı acaba
    bilen varsa bi zahmet yazıversin

Direksiyon u sola yatırın ve anahtarı biraz içeri ittirip sola yatirin direksiyonun kitlenmesi lazim

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.