Şimdi Ara

ATM den para yatırmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
70.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler atm den nasıl para yatırılır detaylı biçimde anlatırmısınız?

• Giriş tuşuna bas sonrası geliyor.
    Şube kodunu, yatıracağın tutarı, hesap numarasını gir. Sonra bankamatikten açılan bölmeye parayı koy. Makbuzunu almayı unutma.
  • beyler daha detayına inebilirmisiniz?
    Baştan sonuna kadar ne yapıcağımı yanlış bir şey yapmak istemiyorum.
  • Akbank için kartsız işlem

Giriş tuşuna bas.
    Kartsız işlemler menüsünden, hesaba para yatırma seçeneğini seç.
    Cep telefonun numaranı isteyecek, onu gir.
    Sonra karşı tarafın hesap numarasını, şube kodunu gir.
    Sonra o hesaba ait bilgilerin bulunduğu ekran gelecek, doğru ise devam et.
    Para girişi açılacak, parayı koy.(Paraların üstünde mürekkep lekesi olmamasına, yırtık, yıpranmış, kıvrık olmamasına dikkat et yoksa parayı geri verir.)
    Gelen ekranda bilgiler, miktar doğru ise onayla, makbuzunu al.

Bankamatiğin üstünde BTM yazmasına dikkat et, sanırsam ATM'lerden yatırılmıyor.

Daha ayrıntı istiyorsan, parayı beraber yatıralım.

• quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Deccal

Akbank için kartsız işlem

Abi son cümleni anlamadım.ATM lerde farklımı bu dediklerin,yoksa aynı şekildemi?
  • Kendi bankam icin soyluyorum;
    butun atmlerden para yatirabiliyorum ama subelerin atm'lerinden yatirirsam (express olanlardan) aninda para hesabima geciyor. digerlerinde zarfa koyuyorsun parayi. parayi sayim yaptiktan sonra hesabina geciyor para (para sayim gunleri islemi yaptigim zaman sana soyluyor.)

kartini tak yapacagin islemler karsina cikacak para yatirmayi sec. sana soracak kendi hesabina mi baskasinin hesabina mi diye. seni cok guzel yonlendiriyo zaten. bu arada bazi islemlerden ucret aliyorlar 1-2 YTL gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metin5555

quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Deccal

Akbank için kartsız işlem

Abi son cümleni anlamadım.ATM lerde farklımı bu dediklerin,yoksa aynı şekildemi?

Şekilleri vb. aynı.
    Aşağıdaki resimde açık mavi kare içine aldığım yerde BTM yazmalı.

ATM den para yatırmak?

http://www.imagenum.com/pict//1200055048a0a9ae3a647.jpg

• beyler atm den para yatırıyorum ama 2 ayrı parayı aynı anda nasıl yatırıcam?
    yani 25 yatırmam gerek benim,ilk 20 sonra parayı okuması bittiğinde 5 dahamı koyucam böylemidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin5555

beyler atm den para yatırıyorum ama 2 ayrı parayı aynı anda nasıl yatırıcam?
    yani 25 yatırmam gerek benim,ilk 20 sonra parayı okuması bittiğinde 5 dahamı koyucam böylemidir?

evet bu sorunun cevabı nasıl arkadaslar? Bende 35tl yatırcam Yapıkredi den nasıl olcak?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.