Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mukan553 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir - 30 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.502
Cevap
2.720
Favori
21.290.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 95219522952395249525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şifremi unutmuştum sıfırlamaya üşeniyordum konuyu takip ederken mesajınızı gördüm haberdar etmek için şifre sıfırladım geldim burdayım :D

Yaz indiriminde bende almıştım tdu2 yi burdan bir arkadaş sağolsun pm atıp söylemişti birçok kişide oyun açılmıyor aldıysan hemen indir dene diye. hemen indirip test ettim oyun bendede açılmadı ve geri iade ettim. (işin garibi korsanını oynayıp çok sevmiştim o yüzden satın almıştım korsan oynadıgım oyun orjinalde açılmadı)
    Yani alırsan 14 gün bekleme hemen indir dene olmuyorsa iade et çok sorun yaşayan insan var bu konuda
  • Final Fantasy V
    Final Fantasy VI
    Final Fantasy IX
    Final Fantasy X/X-2
    Shadow Tactics Blades of Shogun
    Total War Rome II Emperor Edt.
    Subnautica
    Salt and Sanctuary

ile indirim dönemini kapattık. Bakalım belki ilerleyen günlerde istek listemdeki oyunlardan birine veya bir kaçına güzel indirimler eklenebilir.
  • Steam çöktü mü açılmıyor bende
  • WoodPecker. W kullanıcısına yanıt
    Witcher al arkana bakma :) Ben bu kadar oynarken keyif aldığım oyun pek hatırlamıyorum. Uzun oynanış süresi ile de verdiğin paranın hakkını sonuna kadar hakediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58zara

steam sizdede gitti mi şuan ?

aynen bende de yok an itibariyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Steam çöktü mü açılmıyor bende

An itibariyle ne web sitelerine ne de Steam'in kendisine giremiyorum.
  • steam çöktü, açılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Need for speed oynayan hiç yokmu kararsız kaldım bu oyunda

NFS 15 mi? Alıcaksanız değmez oyunu günde 6-7 saat oynarsanız 1 haftaya bitiyor ve garajınızın belli bir limiti var bütün arabalara sahip olamıyorsunuz. Ayrıca bir oyunda her zaman gece ve yağmurlu olur mu? Ben almıştım yazın 1-2 hafta oynadım ve bıraktım oyun kaldı öyle oynayasım yok çünkü en iyi paketi almazsanız arabanın performansı çok kötü oluyor mesela custom bir araba var en pahalı araba ona lastik falan gelmiyor, takamıyorsunuz.
  • Steam e ddos saldırısı oldugunu söyledi bir arkadaşım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • steamde dead or alive 5 oyunu ekim ayından beridir ücretsizmiş. güzel bir dövüş oyununa benziyor.

oyunu steame eklemek için illa yüklenmesi gerekiyor galiba? oyunu oynaya basınca indirmeye başlyor , indirmeden çıkınca eklenmiyor kütüphaneye.
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    bir yıl ara verip seriyi düzeltmişlerdir umuduylar bir ara denemiştim oyunu ama umduğumu bulamadım.oyunun çoğu kısmı sinematik öğelerle geçiyor zaten.oyun dinamikleri de vasat.sistemim yeterli düzeyde olduğu halde gereksiz yere fps düşüşleri oluyor.bu kadar dayanabildimhttp://prntscr.com/dn33t9 tavsiye etmiyorum.onun yerine grid bedava şuan ve bu oyunla kıyas edilemeyecek kadar iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58zara

Steam e ddos saldırısı oldugunu söyledi bir arkadaşım

kredi kartı kayıtlıydı benim bişey olmaz dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnkks

Witcher al arkana bakma :) Ben bu kadar oynarken keyif aldığım oyun pek hatırlamıyorum. Uzun oynanış süresi ile de verdiğin paranın hakkını sonuna kadar hakediyor.

Teşekkürler GOTY alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoodPecker. -- 23 Aralık 2016; 18:45:49 >
  • Arkadaşlar Life is Strange oyununu tavsiye eder misiniz? Konusuna baktım sci-fi tadı aldım.

Assassin's Creed II almayı düşünüyorum bir de. 1 ay önce arkadaştan alıp oynamıştım. Tadı damağımda kalmıştı. Tekrar tekrar oynamak istiyorum.
  • sermerhat kullanıcısına yanıt
    the long dark yerine the forest alabilirsin. long dark hayatta kalma simülatörü. aşırı gerçekçi. the forest daha rahat ve aksiyonlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Arkadaşlar Life is Strange oyununu tavsiye eder misiniz? Konusuna baktım sci-fi tadı aldım.

Assassin's Creed II almayı düşünüyorum bir de. 1 ay önce arkadaştan alıp oynamıştım. Tadı damağımda kalmıştı. Tekrar tekrar oynamak istiyorum.

Life is Strange al pişman olmassın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoodPecker. -- 23 Aralık 2016; 18:49:45 >
  • steamı gümledi 30 dk dır
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

the long dark yerine the forest alabilirsin. long dark hayatta kalma simülatörü. aşırı gerçekçi. the forest daha rahat ve aksiyonlu.

Tamam hocam onada bir bakayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler uygun fiyata key alabileceğim bir yer varmı ?
  • Kingkaan34 K kullanıcısına yanıt
    Bende yorum göremeyince konu hakkında dedim ya benim internet sıkıntılı ya çalındı ya da gümledi. Allah'tan gümlemiş
  • 
Sayfa: önceki 95219522952395249525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.