Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FORZAFATHER , 1event , dunyao , r3p5achh , dunyao , bulduren Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 25 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 95069507950895099510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

eu4 e dlc alıcam birkaçtane nerden ucuza getirebilirim bilen var mı ?

baya indirim var steam da var ben aldım 2-3 tane

Bütün dlclerin özellikleri teker teker okudum sepeti hazırladım 48 tl tutuyor. Steamden 48 tl çekmeye kalksam 48 değil fazla çekicek ondan korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

oyun arena savaşı gibi mi güzüküyor gözüküyor ucuz da

Dostum bu oyun bildiğin online ortaçağ vurdulu kırdılı savaş oyunu savaş alanında; tekli veya takım halinde ya da 4-5 takımında birbirlerine saldırması şeklinde çeşitli oyun biçimleri var. Alırsan 5.50'lik paketi al çünkü yanında deadliest warrior diye ek paketi var ona girdiğinde samuray, spartalı,korsan, ninja gibi ekstra karakterlerle de savaşabiliyorsun. Normal olarak bildiğin avrupa savaşçılarıyla kılıç, mızrak, balta, yay, daha keşfedemediğim silahlar da var levele göre değişiyor. Ama oyunu alırsan koşarken c'ye bastığında zaman zaten olayın havasına girersin

Edit: Bayağı bir oyuncusuda var yani değerlendirmelere de bakarsan 46 bin kişi almış bu tarz bir oyun için oldukça yüksek bende şüpheli yaklaşmıştım ama hoşuma gitti bu tarz oyunlara meraklıysan multi moduyla oyun seni kendine bağlayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandidas22 -- 23 Aralık 2016; 0:36:44 >

• Humble Bundle'da Grid 48 Saat boyunca ücretsiz imiş ben aldım.

http://trimhaber.com/yazi/oyun/humble-bundle-da-grid-48-saat-boyunca-ucretsiz

birde bu dishonored'ın dlc lerinin hangisi almam lazım ? ne işe yarıyor bu dlc'ler ?
  • Yoğunluktan sebep yarım saattir almaya çalışıyorum sonun da aşağıdaki oyunları almayı başardım.

Mad Max
    Batman:Arkham Knight Premium Edition
    The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition
    METAL GEAR SOLID V: The Definitive Experience
    Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
  • Bandidas22 kullanıcısına yanıt
    iyi oldu söylediğin aldım gitti
  • AsterixOburix A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim 5.50 TL'yi hakeden bir oyun
  • day of ınfamy alınır mı yav ? stronghold crusader 2 ve prison architect humble bundle a girdiği için almak istemiyorum daha düşük fiyatlara düştü diye.
  • gördüğüm en tırt christmas sales olmuş bu cidden. her sene daha da kötü indirimler oluyor.
  • SS10 kullanıcısına yanıt
    Grid 2 var.. Ücreti de düşük olması lazım. Race Driver Grid bana göre NFS'ye bin katlar. Zamanın da çok oynardım. İNternetten gameplaylerine bakabilirsin grafikler harikadır
  • İki heyecanımız iki zevkimiz vardı, ne indirim kovalayacak hâl kaldı ne oyun düşünecek psikoloji. Ufacık bir mutluluk bile bize haram.
  • +1 | Son günlerdeki psikolojim.
  • Arkadaşlar şu Fallout serisine bi giriş yapayım diyorum Fallout: New Vegas'ı mı önerirsiniz Fallout 4 mu?
  • Daha once de soylenmis ama Witcher3 alanlar DLCleri ile birlikte alsinlar. Pisman olursunuz yoksa..
  • Arkadaşlar rozet işleyip seviyeyi 5 e çıkardım deneme maksatlı ve eşyalar düşmeye başladı. Kesin olarak bir sonraki kuyruk keşfinden sonra netleşecek vaziyet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flagyy

Hocam bende o buton çalışmıyor nasıl alabilirim basıyorum üyede oldum oysaki

Üye olup satın ala basınca maile gönderdi bende kodu. Bilmiyorum
  • kartlarını düşürüp satmalık oyun alan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Arkadaşlar şu Fallout serisine bi giriş yapayım diyorum Fallout: New Vegas'ı mı önerirsiniz Fallout 4 mu?

direk 3-new veagas ile başlayın zaten ikisi 12 tl falan ediyor sonrada 4 alın.seriye aşina olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Serinin en iyi oyunu new vegas hocam. Mutlaka oynayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • watch dogs 2 nasıldır beyler alsam mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Arkadaşlar şu Fallout serisine bi giriş yapayım diyorum Fallout: New Vegas'ı mı önerirsiniz Fallout 4 mu?

vegasın atmosfer çok iyi bide modlarsınız biraz.
  • 
Sayfa: önceki 95069507950895099510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.