Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.926
Cevap
452
Favori
2.680.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese Merhaba.600/1000 tl butcem var.bacasiz cok fonksiyonlu ,beyazlari sarartmayan camasirlari cektirip kisaltmayan renklileri soldurmayan a_b sinifi fark etmez kurutma makinesi almak istiyorum.b sinifinda elektrik faturasi haftada 3 kullanima cok gelirmi.bu yuzden a sinifi almak sartmi.yardim yorum ve tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

herkese Merhaba.600/1000 tl butcem var.bacasiz cok fonksiyonlu ,beyazlari sarartmayan camasirlari cektirip kisaltmayan renklileri soldurmayan a_b sinifi fark etmez kurutma makinesi almak istiyorum.b sinifinda elektrik faturasi haftada 3 kullanima cok gelirmi.bu yuzden a sinifi almak sartmi.yardim yorum ve tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkurler.

1000TL'ye Buhar programları bulunan Bosch WTS86513TR modelini öneririm B sınıfı çamaşırlar örneğin Gömlekler makineden çıkınca ütünün fişini bile takmazsınız çamaşırlarda çekme-sararma olmaz kırışk bile olmaz yada çok az olur.Bu yüzden fiyatı 1799TL'den 1000TL'ye düşen Bosch WTS86513TR modelini öneririm, Boschpark.com'da Bosch Kurutma makinelerinin tüm yeni modellerini bulabilirsiniz..

• Siemens 4611 modeli nasil 800 tl.baska onerisi olan varmi.a ve b sinifi faturada cok etki edermi.
  • quote:

Siemens 46S511 modeli nasil 800 tl.baska onerisi olan varmi.a ve b sinifi faturada cok etki edermi.

Bu modelde çok iyi çok tavsiye edilen bir model ancak 1-2Ay sonra çıkacak Siemens 46S595 veya Bosch WTS86595 modelini öneriyorum ya da Bosch WTE86302 modelide aynı model gibi cam kapaklı fiyatları 900-1100TL arası değişiyor Bosch'un çıkacak tüm kurutma makinesi modellerini BoschPark.com'da bulabilirsiniz..
  • hocam evde ve dışarda rutubet nem yüzünden çamaşır kurutamaz olduk .1-2 ay sonra çıkacak ürünün bize faydası olmaz.yaz gelince zaten balkonda kurutmaya devam edeceğiz bize kışı ve ilkbaharı geçirtecek makul fiyatlı ve çamaşırı yıpratmayan soldurmayan elektrik faturasını şişirmeyen bir ürün lazım.yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

hocam evde ve dışarda rutubet nem yüzünden çamaşır kurutamaz olduk .1-2 ay sonra çıkacak ürünün bize faydası olmaz.yaz gelince zaten balkonda kurutmaya devam edeceğiz bize kışı ve ilkbaharı geçirtecek makul fiyatlı ve çamaşırı yıpratmayan soldurmayan elektrik faturasını şişirmeyen bir ürün lazım.yardımcı olursanız sevinirim.

O zaman Siemens WT46S511TR ve Bosch WTS86512/513TR modellerini öneririm
    SiemensWT46S511TR ''800-900TL''(Her Yerde)
    Bosch WTS86512/513TR ''1000TL''(BoschPark.com'da)Normalde 1650-1800TL..
    Bunların enerji tüketimi B
    İlla az Enerji Tüketsin istiyorsanız 0 bulursanız Arçelik 70KTE(ısı pompalı)A+ 1200TL 2.El'i 750-900TL arası Sahibinden.com'a bir bakın derim veyada Akakçe.com'a

• siemens 561 modeli a sınıfından yüzde 50 daha az enerji harciyor deniliyor.bu cihaz ile yukarda önerdiğiniz b sınıfı 2 cihaz arasında aylık elektrik faturasında çok oynama olurmu .teşekkürler.
  • B sınıfı makine 20TL lik elektrik harcıyorsa 561/562 modelleri 5TL elektrik harcar..
  • Siemens 561 modeliyle ayni elektrik tuketimine sahip Bosch varmi .baska tavsiyesi olan varmi.
  • quote:

Siemens 561 modeliyle ayni elektrik tuketimine sahip Bosch varmi .baska tavsiyesi olan varmi.

Evet var WTW86561/562 modeli var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökoş

quote:

Orijinalden alıntı: _EFE_

Merhaba
    siemens wt46s511TR ile WT46S513TR arasında ne fark var acaba

WT46S511 8kg normal kurutma makinesi
    WT46S513 ise 512'nin dış görünümü değiştirilmiş yeni versiyonu Buharlı programları var ayrıca kuru temizleme yapabilirsiniz bu makinede ikisininde elektrik tüketimleri aynı..
    WT46S511 yerine 2 ay sonra çıkacak WT46S595 modelini öneririm..

Öncellikle cevabın için teşekür ederim.
    Merak ettiğim Birkaç konu var. Buharlı program ne işe yarıyor. Birde kuru temizleme özelliğinin performansı nasıl Beyaz eşyalarımın pazarlığını yapıp siparişimi verdim. Değiştirmeye değer mi?

• Hoover vhc 391 modeli nasil hocam tavsiye edermisin.
  • şuanki yeni versiyon 561 562 modeli olarak mı geçiyor..yeni panelli 561 in üretim tarrihiağustos 2010 yazıyor..kime sorduysam aynı diyor...
  • Hoover kullanan varmi
  • Ya burada hep uçuk fiyatlar verilmiş de neden Fakir Viva Çamaşır Kurutucusu 130 lira? Aynı tür üründen bahsetmiyor muyuz? Bu ürüne dair bir yorum bulamadım hiçbir yerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: L-H-T

Ya burada hep uçuk fiyatlar verilmiş de neden Fakir Viva Çamaşır Kurutucusu 130 lira? Aynı tür üründen bahsetmiyor muyuz? Bu ürüne dair bir yorum bulamadım hiçbir yerde...

Fakir viva sanırım makine değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: L-H-T

Bütçem 150 lira... Çamaşır kurutucusu önerisi yapar mısınız? Bunu gözüme kestirdim ama hiç yorum yok.

150 liraya kurutma bulamazsınız, bir 100 lira daha zorlarsanız ikinci el beyaz eşyacılardan ya da spotçulardan arçelik 1760kt bulabilirsiniz ancak bu makine c sınıfıdır. Superdry demiş gökoş ancak ben onu tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 20 Ekim 2010; 3:46:21 >
  • hoover kullanan yokmu yardım edecek ??
  • quote:

hoover kullanan yokmu yardım edecek ??

Hoover pek tavsiye edilmiyordu forumda ancak candoğan ve gökoş teknik ayrıntılarını daha iyi bilirler.
  • siemens 46s511 siparişi verdim artık umarım sorun çıkmaz.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.